Flota Świnoujście 1 - 0 Olimpia Grudziądz

Flota Świnoujście

1

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec spotkania! Flota dowiozła skromne zwycięstwo do końca! Ogromna w tym zasługa bramkarza Grzegorza Kasprzika, który graczom Olimpii Grudziądz nie dał się pokonać nawet z rzutu karnego.

• Trener Floty, Dominik Nowak na skutek protestów po przyznaniu rzutu karnego, został odesłany na trybuny.

• Niesamowity Kasprzik obronił karnego! Niefortunnym strzelcem Frańczak.

• Będzie rzut karny dla Olimpii!

• W odpowiedzi Christian Nnamani wchodzi za Opałacza.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Marcin Smoliński zastępuje Cieślińskiego.

• Tym razem Gawęckiego do szczęścia zabrakło centymetrów!

• 100% sytuacja dla Piotra Ruszkula, ale zawodnik Olimpii z najbliższej odległości przycelował prosto w Kasprzika!

• Po uderzeniu Frańczaka, grudziądzanie wywalczyli kolejny korner.

• Niecelne uderzenie Grischoka.

• Druga zmiana w Olimpii. Adrian Frańczak w miejsce Szczota.

• Który to już rzut rożny dla gości w dzisiejszym meczu? Czy zawodnicy z Grudziądza zdołają choćby doprowadzić do wyrównania?

• Puszczają nerwy gospodarzom. Teraz Arifović ukarany kartką za uderzenie Kłusa w czasie walki w powietrzu.

• Uderzenie Gawęckiego przechodzi nad poprzeczką bramki Kasprzika.

• Robią co chcą na boisku zawodnicy Olimpii, jednak na razie bez przełożenia na zdobycz bramkową.

• Radosław Jasiński zastępuje Olszara, gospodarze wprowadzają tym samym kolejnego defensora.

• Tuż przed polem karnym faulował Daniel Chyła i zarobił kartkę.

• Fantastyczny Kasprzik! Tym razem zatrzymał strzał głową Kłusa.

• Wyraźna przewaga gości. Zawodnicy Floty bronią się nieco desperacko na własnej połowie.

• Raz jeszcze Kasprzik pokazuje klasę! Tym razem wybił strzał Łabędzkiego po rzucie rożnym.

• Wprowadzony Gawęcki kropnął jak z armaty, ale na posterunku bramkarz Floty. Bardzo dobry występ Kasprzika w dzisiejszym meczu.

• Siadło nieco widowisko po przerwie. Wprawdzie nie ma już ulewy, a tym samym warunki poprawiły się, jednak nie oglądamy tylu sytuacji pod obiema bramkami.

• Żółta kartka dla Kłusa za ostre wejście.

• Strzał Grischok z 20 metrów, ale poradził sobie Kasprzik.

• Do piłki dorzuconej przez Szczota doszedł Kłus i pomylił się nieznacznie! Nadal 1:0 dla Floty.

• Dariusz Gawęcki zastąpił po przerwie Mariusza Kryszaka.

• Spotkanie po przerwie wznowili gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Po bramce Bodzionego, jak na razie Flota prowadzi z Olimpią Grudziądz.

• Uderzenie z rzutu wolnego jednego z zawodników w biało-niebieskich strojach, prosto w mur.

• Groźny atak przeprowadzili podopieczni Dominika Nowaka, ale wywalczyli jedynie rzut rożny.

• Po 7 minutach gramy dalej.

• Niecodzienna sytuacja, sędzia przerywa spotkanie z powodu ulewy!

• Dośrodkowanie Szczota w pole karne, ale piłka w szesnastce nie dochodzi do napastnika gości. Będzie za to kolejny rzut rożny.

• Bartłomiej Niedziela zastępuje strzelca bramki - Bodzionego, który z powodu kontuzji nie może kontynuować gry.

• Przebudzili się nieco goście. Robert Szczot wywalczył rzut rożny.

• Ależ było groźnie pod bramką Floty! Po rzucie rożnym piłka trafiła do Dariusza Kłusa i tylko skutecznej interwencji obrońcy na linii bramkowej, gospodarze zawdzięczają utrzymanie prowadzenia.

• Zrobiło się ciemno i mamy oberwanie chmury nad stadionem.

• Aktywny Paul Grischok obsłużył dobrym podaniem Cieślińskiego, ale były napastnik Podbeskidzia w ostatniej chwili został zablokowany.

• Bardzo gorąco w Świnoujście, a nad stadionie słychać grzmoty. Czyżby zapowiadało się na burzę?

• A na trybunach naliczyliśmy... 3 kibiców Olimpii Grudziądz.

• Tym razem Grzegorz Gebauer z Olimpii obejrzał kolejny kartonik.

• Kąśliwe uderzenie Adama Cieślińskiego i z najwyższym trudem Grzegorz Kasprzik wybił piłkę na korner!

• Mazurkiewicz nieprzepisowo zatrzymał Arifovicia i obejrzał pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu.

• Zablokowane uderzenie Paula Grischoka, do kontrataku ruszyli piłkarze Floty.

• Fatalny błąd przy straconej bramce popełnił Sławomir Mazurkiewicz.

• Środkowy pomocnik Floty przelobował bramkarza przyjezdnych i gospodarze są na prowadzeniu.

• GOOOOOOOL dla Floty! Bodziony!

• Tym razem prawy obrońca gości, Dawid Abramkowicz, próbował zagrywać w pole karne, ale został przytomnie zablokowany.

• Bardzo nieudane, nieprecyzyjne dośrodkowanie skrzydłowego Olimpii w szesnastkę Floty.

• Po raz kolejny miejscowy rozpoczynali grę od narożnika boiska, ale nie byli zamienić stałego fragmentu na gola.

• Sporo chaosu w środku pola, jak na razie żaden z zespołów nie może zdecydowanie przejąć inicjatywy.

• Tym razem szczęścia z ok. 30 metrów próbował Ensar Arifović, ale uderzył wysoko nad poprzeczką bramki grudziądzan.

• Marek Opałacz dośrodkował na głowę Marka Niewiady z rzutu rożnego, ale na posterunku był Daniel Osiecki.

• Goście od początku odważnie, widać, że nie boją się rywala ze Świnoujścia.

• Spotkanie rozpoczęte, gramy!

• Gospodarze w biało-niebieskich strojach, goście z Grudziądza w jednolitych czarnych.

• Przywitanie obu zespołów, za moment zaczynamy.

• Zawodnicy zakończyli już rozgrzewkę, za kilka minut pierwszy gwizdek sędziego Sebastiana Tarnowskiego z Wrocławia.

• Na płycie głównej trwa rozgrzewka obu zespołów. Na trybunach coraz więcej kibiców, teraz jest ich ok. 400.

• Rezerwowi Flota Świnoujście: Paweł Waśków, Radosław Jasiński, Piotr Kieruzel, Christian Nnamani, Patryk Fryc, Michał Protasiewicz, Bartłomiej Niedziela.

• Rezerwowi Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel, Marcin Woźniak, Adrian Frańczak, Marcin Staniek, Dariusz Gawęcki, Marcin Smoliński, Robert Pisarczuk.

• W Świnoujście jednak nie ma upału, temperatura na termometrach wskazuje sporo ponad 20 kresek. Jak na razie nie przekłada się to na zainteresowanie meczem, bo na trybunach zasiada garstka widzów.

• Witamy w relacji na żywo ze Świnoujście, gdzie miejscowa Flota na inaugurację 1. ligi zmierzy się z Olimpią Grudziądz.