Flota Świnoujście

0

Piast Gliwice

0

• Sędzia zakończył spotkanie. Po wyrównanym meczu w Świnoujściu nie zobaczyliśmy bramek. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

• Bramkarz gospodarzy nagrodzony brawami za przejęcie podania do Kędziory.

• Pierwsza zmiana u gospodarzy. Schodzi Nnamani, wchodzi Misan.

• Żółta kartka dla Paulauskasa. To już szósty żółty kartonik w tym spotkaniu pokazany przez sędziego.

• Zmiana w Piaście. Schodzi Pietroń, wchodzi Świątek. Ostatnia zmiana wykorzystana przez trenera Brosza.

• Zbyt daleko wysunięty Szmatuła, próbował to wykorzystać Ostalczyk i uderzył z 40 metrów.

• Urban ukarany żółtą kartką. Była to pierwsza żółta kartka w tej części spotkania.

• Większość ataków gości jest prowadzona lewym skrzydłem. Widocznie zauważyli, że Kalinowski nie jest dziś w znakomitej formie.

• Wrzutka Podgórskiego, ale minimalnie niecelna i nie mógł jej przejąć Bzdęga.

• Bodzioch przebiegł z piłką przy nodze przez całą połowę gospodarzy, uderzył ale został zablokowany przez Niewiade.

• Znów w akcji Nnamani, minął dwóch obrońców i uderzył z 16 metrów, ale była to kolejna zmarnowana okazja.

• Teraz gra toczy się częściej w środku boiska, niż pod bramkami, ale spotkanie jest wyrównane.

• Nnamani próbował zaskoczyć brakarza strzałem z ok.30 metrów ale jego próba nie udana.

• Teraz oba zespoły wyglądają jakby chciały odpocząć i zaatakować w ostatnich minutach.

• Tym razem w ataku Flota. Uderzał Bodziony, lecz wysoko ponad poprzeczką

• Widać większą swobodę w poczynaniach zawodników Piasta. Natomiast bramkarz gospodarzy Waśków musi częściej interweniować niż w pierwszej połowie.

• Znakomita sytuacja Piasta! Z bliskiej odległości w poprzeczkę trafił Kędziora. "Flociarze" mogą dziękować Bogu w tej sytuacji.

• Trener gospodarzy postanowił zastąpić wyrzuconego za dwie żółte kartki Udarevića i cofnął z środka pomocy do obrony Niewiade.

• Początek drugiej części ze wskazaniem na podopiecznych trenera Pawlaka.

• Chyła uderzył z ostrego kąta wprost w dobrze ustawionego Szmatułę.

• Tomasik zagrywa do nikogo.. nie za piłką pobiegł Kalinowski, ale szybszy był bramkarz gości.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę.

• Na pierwszej części gry skończył Cicman, a za niego Bzdęga.

• Koniec pierwszej części. Na razie remis 0:0.

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Wielkie szczęście Floty! Kędziora uderza głową piłka odbija się od konstrukcji bramki, wpada pod nogi Urbana, a ten marnuje okazję.

• Ivan ukarany drugą żółtą kartką za faul taktyczny. Od 43 minuty Piast w przewadze jednego zawodnika.

• Chaos przy wybiciu piłki w zespole Piasta. Próbowali, aż trzy razy i w końcu Bodziony przejmuję i zagrywa niedokładnie.

• Brzydko faulował Udarević i sędzia słusznie wyciągnął żółtą kartkę.

• W statystyce strzałów mamy w tym momencie remis 3:3.

• Kolejny rzut wolny dla Piasta. Dośrodkowywał Podgórski do piłki wybiegł Waśków i udało mu się wypiąstkować piłkę. Bardzo ryzykowne wyjście bramkarza.

• Mamy już trzech kibiców w sektorze gości.

• Piast próbuje przenieść ciężar gry pod bramkę przeciwnika. Wymienili pięć podani w okolicach pola karnego, a następnie uderzył Podgórski, ale niecelnie.

• Kędziora popędził sam na dwóch obrońców Floty i udało mu się wywalczyć rzut wolny.

• Po pierwszych 30 minutach widać, że przewagę zdobywa Flota, a obrońcy gości są dziś niepewni w swoich poczynaniach.

• Chyła ukarany żółtym kartonikiem za odepchnięcie rywala.

• Nnamani groźnie uderzał z ok. 20 metrów i z problemami broni Szmatuła.

• Wielkie szczęście Piasta. Znów strzelał Ostalczyk, piłka jeszcze odbiła się od któregoś z obrońców i gdy wszyscy myśleli, że wpadnie do siatki "ona" po koźle minęła słupek bramki.

• Zmiana w zespole Piasta. Schodzi kontuzjowany Krzycki, a za niego Bodzioch.

• Obrońcy Piasta zaczynają się gubić, gdy "Flociarze" wychodzą wysokim pressingiem.

• Groźny strzał Ostalczyka, ale w odpowiednim miejscu ustawiony Szmatuła.

• Strzał Kędziory był pierwszym celnym uderzeniem w tym spotkaniu.

• Sytuacja dla Piasta! Po rzucie rożnym strzelał Kędziora, ale na posterunku Waśków.

• Ukarany żółtą kartką za faul na Niewiadzie, Pavlo Cicman.

• Krzycki wygrał pojedynek o piłkę w narożniku boiska z Ostalczykiem, lecz późniejsza próba podania zakończyła się niepowodzeniem i od bramki Szmatuła.

• Kalinowski próbował zagrać do Tomasika, ale to podanie było za mocne.

• Na razie mecz prowadzony jest w szybkim tempie. Ciekawe czy zawodnicy to wytrzymają przez 90 minut?

• Dogodna sytuacja do zdobycia bramki dla Piasta. Fernandez poprowadził kontratak podał do Pietronia, a ten przestrzelił z trzynastego metra.

• Nnamani atakował lewym skrzydłem minął obrońcę gości, próbował zagrać do środka, ale wszystko wyjaśnił obrońca i niebezpieczeństwo zażegnane.

• Pierwszy rzut wolny w tym spotkaniu dla Piasta. Dośrodkowywał Podgórski, ale nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Sędzia rozpoczął pierwszą połowę.

• Na stadionie ok. 1000 kibiców w tym dwóch kibiców gości. Pogoda wyśmienita do rozgrywania spotkania.

• Zachęcam do typowania wyników w komentarzach.

• Zawodnicy Piasta przebyli 636 km, by zmierzyć się z zespołem Floty. Czy ten wyjazd będzie udany dla gości, a może trzy punkty zdobędzie Flota? O tym przekonamy się za ok. 90 minut.

• Na pewno spotkanie dostarczy nam wielu emocji, ponieważ zwycięzca zostanie wiceliderem I ligi.

• Ławka Piasta: Trela, Pietrzak, Bodzioch, Bzdęga, Świątek, Groborz, Buryan.

• Ławka Floty: Pisarenko, Misan, Ferdinand Chi Fon, Broź, Mickiewicz, Paczkowski, Stachyra.

• Poznaliśmy już składy obu zespołów, teraz czas na ławki rezerwowych.

• Witam w relacji live z meczu na szczycie I ligi pomiędzy Flotą Świnoujście, a Piastem Gliwice.