Flota Świnoujście 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

• Podbeskidzie uratowało w ostatnich minutach remis w Świnoujściu.

• Koniec spotkania!

• Tomasik faulowany przez Rogalskiego. Będzie ostatnia okazja.

• Zajac ukarany za sprzeczanie się z arbitrem.

• 1:1!! Zaremba płaskim uderzeniem doprowadził do wyrównania!

• 5 minut doliczone.

• Gospodarzy wyraźnie wyczekują końcowego gwizdka.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy.

• Więcej z gry cały czas moją zawodnicy z Bielska-Białej. Czy Flota wytrzyma napór przyjezdnych?

• Chi Fon zastępuje zmęczonego Bodzionego.

• Cóż za szczęście Floty! Po raz kolejny niepewnie zachował się po rzucie rożnym Żukowski, błąd bramkarza starał się wykorzystać Dancik, który z kilku metrów nie trafił w światło bramki.

• Spadło wyraźnie tempo spotkanie. Wszystko za sprawą gospodarzy, którzy usatysfakcjonowani prowadzeniem, rzadko goszczą pod polem karnym Podbeskidzia.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Krzysztof Zaremba dostaje swoją szansę.

• Do piłki wysoko wyskoczył Tomasz Ostalczyk, jednak uprzedził go bramkarz Górali.

• Fantastyczny strzał Kołodzieja z rzutu wolnego w prawy dolny róg bramki! W świetnym stylu wybił piłkę Żukowski!

• Także zmiana w Podbeskidziu. Kołodziej za Łatkę.

• Damian Misan zastępuje strzelca jak na razie jedynej bramki - Nwaogu.

• Gospodarze wyraźnie cofnęli się i "postawili autobus" we własnym polu karnym. Natomiast gra gości nie jest na tyle składna, by stworzyć dogodną sytuację bramkową.

• Do strzału doszedł ponownie Dancik, ale piłka przeszła znacząco nad poprzeczką.

• Faulował tuż przy linii pola karnego Tomasik.

• Z rzutu wolnego z 20 metrów strzelał Rogalski... prosto w mur!

• Dwójkowa akcja Ostalczyka z Arifoviciem, jednak w ostatniej fazie tej akcji zbyt mocno oddawał piłkę Bośniak.

• Teraz w polu karnym Floty znalazł się doskonale Juraj Dancik, jednak słowacki stoper uderzył dobre 2 metry obok prawego słupka.

• Dośrodkowanie Metelki wyłapał Żukowski. Goście jeszcze nie otrząsnęli się po stracie gola.

• Bardzo blisko obrony był Richard Zajac, który miał już piłkę na rękawicy.

• 1:0!!! Niezawodny Nwaogu wyprowadza Flotę na prowadzenie uderzeniem w prawy róg!

• Będzie rzut karny! Faulował Bartłomiej Konieczny!

• Druga część rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Słabe uderzenie Ziajki bez problemu złapał Żukowski.

• Prawdopodobnie do obrony przesunięty zostanie Dariusz Łatka.

• Na murawie melduje się Maciej Rogalski.

• Obrońca Podbeskidzia nie może kontynuować swojego występu. Co zrobi Robert Kasperczyk, który na ławce nie ma żadnego nominalnego obrońcy?

• Kapitan gości, Sławomir Cienciała musi skorzystać z pomocy służb medycznych.

• Z olbrzymimi problemami broni się Podbeskidzie! Dancik do spółki z Zajacem zapobiegli utracie gola po uderzeniu Mazurkiewicza. Będzie zaledwie rzut rożny.

• Walkę o górną piłkę przegrał jednak Ivan Udarević.

• Sporo fauli z obu stron. Tym razem ucierpiał Bartłomiej Niewiada. Będzie kolejny już rzut wolny w okolicach pola karnego.

• Flota teraz zamknięta przez własnym polu karnym. Niepewną interwencją bramkarz gospodarzy dość szczęśliwie zażegnał teraz niebezpieczeństwo.

• Bardzo nerwowe i niecelne uderzenie z dalszej odległości w wykonaniu Sebastiana Ziajki.

• Kąśliwe uderzenie Marka Sokołowskiego z rzutu wolnego w niewielkiej odległości minęło słupek bramki strzeżonej przez Żukowskiego.

• Pierwszą żółtą kartkę ogląda Sławomir Mazurkiewicz, który powalił urywającego się Piotra Malinowskiego.

• Ależ blisko był Piotr Tomasik! Potężną bombę byłego zawodnika Polonii Bytom wybił przed siebie Zajac!

• Z rzutu wolnego z 25 metrów mocno uderzał Frantisek Metelka, ale bita po ziemi piłka utknęła w gąszczu nóg w polu karnym gospodarzy.

• Była okazja! Piłka doszła do Tomasza Ostalczyka, ale sędzia wrócił do wcześniejszej sytuacji, gdy Arifović przyjął piłkę ręką.

• Richard Zajac pewnie wyłapał próbę strzału Damiana Krajanowskiego. Gromkie oklaski na stadionie w Świnoujściu.

• Charles Nwaogu dzięki swojej waleczności wywalczył pierwszy korner dla Floty.

• Obie drużyny stawiają na ofensywny, otwarty futbol. Miejmy nadzieję, że pierwsza bramka jest tylko kwestią minut.

• Flota ma w tym fragmencie niewielką optyczną przewagę. Wszystkie próby dośrodkowań w pole karne Górali, skutecznie wybijane przez defensorów.

• Pierwsza interwencja Krzysztofa Żukowskiego, który od razu uruchomił Ensara Arifovicia, we wszystko wmieszał się jednak bramkarz gości.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Znamy już wyjściowe jedenastki. Najskuteczniejszy strzelec gości - Adam Cieśliński, nie znalazł się nawet w kadrze meczowej na to spotkanie.

• W Świnoujściu idealna pogoda do gry w piłkę, termometr wskazuje 16 stopni. Liczymy, że oba zespoły stworzą dzisiaj dobre widowisko.

• Z kolei Flota dzięki trzem zwycięstwom z rzędu wyprzedziła w tabeli gliwickiego Piasta i ma przynajmniej matematyczne szanse na ekstraklasę. Drużyna prowadzona przez Petra Nemeca obecnie traci do wicelidera 6 punktów, a bezpośredni pojedynek jest doskonałą szansą na odrobienie połowy strat.

• Zespół z Bielska-Białej po ostatnich dwóch bezbramkowych remisach roztrwonił część przewagi nad grupą pościgową. Podopieczni Roberta Kasperczyka pechowo nie awansował do finału Pucharu Polski (prowadząc 2:0 z Lechem do 76. minuty) i teraz dla Podbeskidzia liczą się tylko pierwszoligowe rozgrywki.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania na szczycie pierwszej ligi, trzecia w tabeli Flota Świnoujście podejmuje wicelidera - Podbeskidzie Bielsko-Biała.