Flota Świnoujście

1

ROW 1964 Rybnik

1

• Podział punktów w Świnoujściu. Po pierwszej połowie wydawało się, że Flota wygra z beniaminkiem, ale kilka niewykorzystanych sytuacji zemściło się na miejscowych. Energetyk zagrał ambitnie i znów zdołał zdobyć bramkę, dzięki czemu po raz piąty w tym sezonie wywalczył 1 punkt.

• Koniec meczu! Remis w Świnoujściu.

• Gładkowski chciał jeszcze wymusić rzut karnym, ale na nic to się zdało. Sędzia ukarał go kartką.

• Kieruzel o mały włos a zawaliłby teraz bramkę! Tak podawał do bramkarza, że piłkę przejął Feruga, który jednak nie zdołał jej wpakować do siatki. Kibice gospodarzy mogli się teraz zdenerwować.

• Ensar Arfifović ukarany żółtą kartką.

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Ależ sytuacja dla gospodarzy! Jasiński wrzucił piłkę w pole karne, gdzie było spore zamieszanie. Arifović dopadł do piłki i wpakował ją do siatki, ale sędzia odgwizdał faul na Groliku!

• Marek Gładkowski zmienia Cisse.

• Korner dla gości, ale nic z niego nie wyszło. Wydaje się, że oba zespoły będą chciały w końcówce powalczyć o zwycięstwo.

• W drugiej połowie gra się zaostrzyła, choć fauli nie ma wiele. Jest twarda walka o ligowe punkty, ale na szczęście kości tu w Świnoujściu nie trzeszczą.

• Żółta kartka również dla Mateusza Września.

• Żółtą kartką ukarany Krotofil.

• Muszalik strzela nad poprzeczką.

• Nnamani zmienia Marka Opałacza.

• Rzut wolny z 20 metrów dla gości. Krótkie rozegranie i Sławomir Szary strzela nad bramką.

• Zmiana w drużynie gości. Mateusz Słodowy wchodzi za Jarego.

• Grzelak z 16 metrów strzela nad bramką.

• Zmiana na szpicy w ekipie gospodarzy. Ensar Arifović wchodzi za Nwaogu.

• Po rzucie rożnym główkował Niewiada. Tor lotu piłki chciał jeszcze zmienić Nwaogu, ale tu się Nigeryjczykowi nie udało.

• Mateusz Wrzesień zmienia Tomasza Mokwę.

• Wrzutka Mokwy w pole karne. Główkował dość słabo Nwaogu, ale poprawił ten strzał Bodziony. Piłka leci szybko, ale prosto w ręce bramkarza gości.

• Siedlarz wrzuca piłkę w pole karne, tam łapie ją Gąsiński, który popełnia błąd! Bramkarz Floty wypuszcza piłkę z rąk, ale na szczęście dla gospodarzy po chwili naprawia swój błąd.

• Rajd Opałacz lewą stroną boiska. Piłkarz gospodarzy wykłada piłkę Bodzionemu na szósty metr. Pomocnik Floty strzela, ale Skrzeszewski końcówkami palców broni!

• Cisse wszedł w pole karne z dryblingiem, było lekkie zamieszanie, ale Senegalczyk wyłożył piłkę Ferudze, który takiej sytuacji nie mógł zmarnować. Remis w Świnoujściu!

• Bramkę dla gości zdobywa Daniel Feruga!

• Z rzutu rożnego precyzyjnie dośrodkował Bodziony. Do główki po raz kolejny w tym meczu doszedł Zalepa, ale uderzył dobre dwa metry nad bramką.

• Feruga ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Zaczynamy drugą połowę meczu w Świnoujściu. Oba zespoły bez zmian.

• Dobry mecz oglądamy w Świnoujściu. Flota szybko strzeliła gola i kontrolowała przebieg gry, ale Energetyk przebudził się końcówce i zaczął atakować. Zespół Ryszarda Wieczorka do tej pory strzelił bramkę w każdym meczu 1. ligi. Dzisiaj też ma na to ochotę.

• Koniec pierwszej połowy

• Akcja gospodarzy, rzut rożny, ale ostatecznie Sławomir Szary przerywa akcję. To już ostatnia akcja pierwszej połowy.

• Doliczony czas gry. Grzelak strzela za lekko i prosto w bramkarza z 15 metrów.

• 4 minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Cisse podał w uliczkę do Muszalika i na czwartym metrze, w ostatniej chwili Zalepa wybił mu piłkę spod nóg. Było groźnie.

• Energetyka wspiera około setka kibiców w sektorze gości.

• Ale nic z niego nie wyniknęło, bo Gąsiński od razu złapał piłkę po dośrodkowaniu.

• Goście próbują odgryzać się Flocie, ale na razie nic wielkiego nie pokazują. Teraz Feruga wywalczył rzut rożny.

• Jasiński wrzucił piłkę daleko z autu, w polu karnym główkował Sebastian Zalepa, ale dobre pięć metrów obok bramki.

• Efektowny strzał Daniela Ferugi o metr mija bramkę strzeżoną przez Szymona Gąsińskiego.

• Jest zapowiada przez nas zmiana. Łukasz Bałuszyński wchodzi za kontuzjowanego Wieczorka.

• Niezły, szybki mecz oglądamy w Świnoujściu. Przewaga zdecydowanie po stronie Floty, która rozgrywa piłkę na połowie rywali. ROW traci dużo piłek w środku pola.

• Będzie konieczna chyba zmiana w drużynie gości. Jarosław Wieczorek po raz drugi schodzi z boiska, aby otrzymać pomoc medyczną. To jakaś kontuzja kolana.

• Zderzyli się w poprzedniej akcji napastnik Floty i bramkarz Energetyka i oboje leżą na murawie. Za chwilę jednak obaj będą w stanie kontynuować grę.

• Pędził na bramkę gości Charles Nwaogu, ale uprzedził go bramkarz gości.

• Świetnie wykorzystali ten stały fragment gry gospodarze! Konkretnie Piotr Kieruzel, który z 18 metrów trafił w okienko. 1-0.

• Gol dla Floty! Piotr Kieruzel!

• Jary fauluje przed polem karnym. Będzie kartka.

• Strzał Szałka obok bramki.

• Gospodarze od początku spotkania są stroną dominującą. Zapowiada się, że defensywa rybniczan może mieć dzisiaj pełne... nogi roboty.

• Radosław Jasiński ukarany żółtym kartonikiem.

• Jarosław Wieczorek strzelał niecelnie i zbyt lekko, ale to była sytuacja w której mogła paść bramka. Gdyby oczywiście ten strzał był lepszy.

• Kolejnej akcji zaczepnej spróbowali gospodarze. Zewnętrzną częścią stopy strzelał Rafał Grzelak. Golkiper Energetyka jednak pewnie łapie piłkę.

• Teraz do głosu doszli podopieczni Ryszarda Wieczorka. Po rzucie wolnym na strzał zdecydował się Grolik. Futbolówka przeleciała jednak nad bramką Gąsińskiego.

• Pierwsze upomnienie w tym spotkaniu. Już po 4 minutach żółtą kartką ukarany Kieruzel.

• W tej dobrze ustawiony był w polu karnym Tomasz Mokwa, ale nogi zaplątały mu się kiedy piłka była już tuż obok niego.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Szarżował Grzelak, który próbował dogrywać do partnerów w polu karnym rywali. Defensywa Energetyka zdołała jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

• Flota już z trenerem Baniakiem na ławce. Szkoleniowiec świnoujścian wraca po przerwie spowodowanej dyskwalifikacją.

• Pierwszy gwizdek sędziego Tarnowskiego. Gramy!

• Rezerwowi Energetyka: Daniel Kajzer, Michał Adamczyk, Mateusz Słodowy, Łukasz Bałuszyński, Paweł Staniczek, Marek Gładkowski, Mateusz Szatkowski.

• Rezerwowi Floty: Konrad Forenc, Maciej Mysiak, Marcin Siedlarz, Mateusz Wrzesień, Christian Nnamani, Bartosz Śpiączka, Ensar Arifović.

• Witamy ze Świnoujścia. Dzisiaj piłkarze Floty rywalizują w meczu 5. kolejki 1. ligi z beniaminkiem z Rybnika. Liczymy na interesujące spotkanie.