Flota Świnoujście 0 - 4 Sandecja Nowy Sącz

Flota Świnoujście

0

Sandecja Nowy Sącz

4

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Mecz chyba zadziwił wszystkich. Flota kompletnie rozbita. Mogą być zajść poważne zmiany w klubie. Za uwagę dziękuję Państwu Mikołaj Baranek. Miłego dnia.

• Sympatycy Floty śpiewają "Dziękujemy Pawlakowi". Czara goryczy chyba się przelała..

• Dodano 3 minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Już kibice Floty mają dość.Skandują "jeszcze jeden". Strzelcem gola Aleksander po wykorzystaniu sytuacji 1 na 1.

• Leśniak popędził lewym skrzydłem, wrzucił, ale Patryk Fryc odbił futbolówkę na rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

• Znowu Aleksander sam na sam! Lobnął Wesołowskiego, ale jego strzał wylądował na poprzeczce. Najbardziej emocjonujący mecz w Świnoujściu w tej rundzie.

• Misan, po dośrodkowaniu, głową z około 3 metrów, lekko, prosto w Bieszczada...

• Istna tragedia Floty! Kolejny błąd w obronie. Przed szansą zdobycia gola stanął Aleksander, ale Wesołowski broni idealnie!

• Publiczność śpiewa "Flota, balety i nie ma formy, niestety". Ciekawe, czy to jest prawda. Po chwili dodali "Jarek [Dunajko, dyr. klubu - red.], oddaj za bilety".

• Misan nie trafia wślizgiem z 5 metrów po podaniu Jasińskiego!

• Z Floty widać tylko Chyłę, Bodzionego oraz Nnamaniego. Reszta ekipy "Wyspiarzy" jakaś przygaszona.

• Żółtko dla Dariusza Gawęckiego za faul na Nnamanim.

• Chyła z wolnego, piłka odbita jeszcze od muru i od ręki Bieszczada ląduje na słupku! Teraz jest bardzo emocjonująco! Szkoda, że Państwo tego nie widzą.

• Ale szczęście dla Floty! Złe podanie Niewiady. Chwilę później Wiśniewski nie wykorzystał sytuacji sam na sam, bo Wesołowski wyciągnął piłkę idealnie! Po tej sytuacji był rzut różny, z którego znowu Wiśniewski uderzył, lecz trafił w słupek!

• Leśniak za Majkowskiego.

• Ostatnia zmiana dzisiaj w barwach Floty na linii Arifovic - Mawo.

• Majkowski długo holuje piłkę, ale Jasiński szybko go powstrzymuje.

• Bohater ostatniej akcji opuszcza boisko, a w jego miejsce Petran.

• ZNOWU GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Brak mi słów, to sól futbolu, to coś nie spotykanego. Trochim trafił do siatki!

• Misan uderzył głową w słupek po dośrodkowaniu Nnamaniego! Ale było blisko! Bieszczad nadal ma "czyste konto".

• Sandecja jest idealnym przykładem jak grać defensywnie oraz idealnie wykorzystywać kontrataki.

• Strzał z dystansu Nnamaniego w sam środek bramki. Na pewno osiągnąłby lepszy skutek, gdyby w końcowej fazie się nie poślizgnął.

• Co się dzieje! Sandecja skuteczna niczym Chelsea w dwumeczu z Barceloną. Trzy strzały = dwa gole!

• BRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMKA! Znowu bramka głową. Tym razem Wiśniewski. Dla Floty jest dramatycznie.

• Powracający Nnamani podhaczył pomocnika gości i w skutek tego w protokole przy swoim nazwisku również ma prostokąt o żółtym kolorze.

• Złe podanie Gawęckiego przejęte przez Misana, a on uderzył prawie od razu po przyjęciu, ale minimalnie obok prawego słupka posterunku Bieszczada! Po chwili znowu Misan doszedł do okazji, ale jego strzał z identycznym skutkiem.

• Bardzo dobra pułapka ofsjadowa bloku defensywnego Floty. Złapany na niej został Bartosz Wiśniewski.

• Kosiorowski ledwo wszedł na boisko, a już swoją obecność podkreślił żółtą kartką za dyskusje. Chwilę wcześniej Makuch uderzył w poprzeczkę! Wesołowski miał dużo szczęścia!

• W szeregach Sandecji też roszada. Kosiorowwski za Woźniaka.

• Okińczyc za Ostalczyka.

• Zaczęła Sandecja.

• Misan za Opałacza

• Sportowcy już wchodzą na murawę. Szykują się we Flocie dwie zmiany. Zaraz napiszemy jakie.

• Koniec pierwszej połowy! Jak na razie Flota dochodzi do sytuacji, lecz nie potrafi ich wykorzystać. Sandecji na zdobycie bramki starczyły tylko dwie okazje.

• Opałacz prosto na bramkę z ostrego kąta, Bieszczad już był przygotowany do złapania, acz tę czynności przerwał mu Frohlich, który wybił piłkę.

• Doliczono 2 minuty.

• Flota i Sandecja podczas ataków angażują swoich prawych obrońców. Pozostali trzej czekają na rozwój sytuacji.

• Fechner złapany na pozycji spalonej. Widać, że wracał na swoją pozycję rozczarowany.

• Fechner znowu powalił jednego z Flociarzy. Większość widziała już drugi kartonik, ale Wasielewski udzielił Sebastianowi tylko rekompensaty

• Robertowi Moskalowi nie odpowiada aktualny styl jego podopiecznych. Wykrzykuje "Nie podawajcie do tyłu, nie do tyłu!"

• Wesołowski wyśmienicie wyszedł do nadbiegającego Aleksandra i zabrał jemu "łaciatą" sprzed nosa.

• Fantastyczny rajd Bodzionego! Nie powstrzymało go trzech zawodników! Były piłkarz Zagłębia Sosnowiec strzelił, lecz Bieszczad odbił futbolówkę instynktownie na bok!

• Fryc wyrzuca z autu, lecącą piłkę odbija Arifovic, a Nnamani kieruję głową w kierunku bramki, ale Bieszczad bez problemów łapie.

• Jeżeli z taką prędkością arbiter będzie pokazywać upomnienie, to ten mecz nie potrwa 90 minut. Teraz Fechner.

• Sandecja wygrywa bramkami, ale Flota za to kartkami. Niewiada został odznaczony "cytrynką".

• Bodziony dostał piłkę na 19 metr, uderza, ile sił w nogach, ale blokuje środkowy obrońca przyjezdnych. W tej chwili cała ławka Floty wybiegła z pretensjami, że defensor zablokował ten strzał ręką.

• Nie minęło 26 minut, a już trzy upomnienia. Tym razem Wojciech Trochim - przewinienie w obronie. Flota z wolnego, dośrodkowanie, jednakże Bieszczad prawidłowo.

• Jasiński, podkręcił, bezpośrednio na bramkę, Bieszczad z najwyższym trudem odbija!

• Bramkarz, łapiąc piłkę, przekroczył pole karne i będzie rzut wolny dla "Wyspiarzy". Jeszcze żółcią ukaraną Arifovic za dyskusje.

• Strzał Opałacza, ale prosto w Bieszczada, który był idealnie ustawiony.

• Teraz sytuacja Floty ulega pogorszeniu. Będzie ciężko przebić się przez zasieki obrońców.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Strzelcem Aleksander, który skierował "biedronkę" do siatki głową. Dobra akcja!

• Bomba Opałacza ofiarnie wybita! Była taka dobra szansa na otwarcie tegoż spotkania!

• Teraz rzut wolny pośredni dla Floty! Bieszczad złapał futbolówkę podawaną od własnego zawodnika!

• Alan Esołowski pewnie wyłapał centrę lewego pomocnika gości.

• Inicjatywa jest po stronie Floty. Sandecja gubi się we własnych poczynaniach. Przed chwilą - niepotrzebny faul Frohlicha.

• Dośrodkowanie Ostalczyka, najwyżej wyskoczył do opadającej piłki Opałacz, który chciał strącić ją do Arifovica, ale Bośniak nie zdążył.

• Przewinienie Woźniaka na Opałaczu blisko pola karnego "Wyspiarzy".

• Udarević został ukarany przez to żółtą kartką.

• Bomba Makucha z wolnego, Wesołowski wybija z problemami!

• Starcie Udarevica z atakującym Sandecji kończy się poważnie. Potrzebna jest pomoc obu personelów medycznych.

• Pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Teraz wzeszło słońce.

• Dośrodkowanie Woźniaka zablokowane. Goście wykonują pierwszy rzut rożny w tym meczu, który zakończył się ostatecznie uderzeniem Makucha, ale zostało one wybite przez Chyłę.

• Podanie Arifovica do Nnamaniego rozpoczyna mecz! Flota atakuje na prawą stronę, a Sandecja na lewą.

• Piłkarze idą w kierunku środka boiska, aby rozpocząć widowisko.

• Bohaterzy dzisiejszego widowiska już w szatni. Za około cztery minuty wyjdą na murawę.

• Ale w Świnoujściu się rozpadało! Oby piłkarze nie zaprezentowali identycznego poziomu jak teraz trwająca aura.

• W barwach "Czarno-białych" wystąpi Fechner, który był zawodnikiem Floty w sezonie 2009/2010.

• W Sandecji, nie licząc wcześniej wspomnianego Różalskiego, dwie zmiany w porównaniu do ostatniego występu. Z Radzionkowem grał Niechciał i Midzierski. Pierwszego nie ma w meczowej 18-stce, a drugi jest na ławce rezerwowych. U "Wyspiarzy" brakuje z wiadomych przyczyn Melona, a Damian Misan musi czekać na szansę podczas pojedynku.

• Flota wybiegnie w biało-niebieskich trykotach. Sandecja zaś w niebieskich z domieszką czarnego.

• Arbitrowi Piotrowi Wasilewskiemu z Kalisza będą pomagać liniowi: Maciej Daszkiewicz oraz Dariusz Ignatowski (obaj Kujawsko-Pomorski ZPN). W rolę technicznego wcieli się Szymon Lizak (Wielkopolski ZPN). Obserwatorem PZPN jest Mirosław Prokurat, a delegatem Michał Dołożenko. Drobna dygresja - główny sędzia w protokole widnieje pod nazwiskiem Wasielski.

• Ciekawostka - godzinę przed starciem intensywnie rozgrzewali się Śpiączka i Szalamberidze, których.. nie ma nawet na ławce rezerwowych.

• Obydwie drużyny w ostatnim czasie mają problem z bramkarzami. We Flocie Melon doznał kontuzji podczas ostatniego spotkania z Piastem Gliwice, a w Sandecji z powodu czerwonej kartki nie może wystąpić Różalski. Na domiar tego Bieszczad musiał przełożyć maturę ustną o jeden dzień. Zobaczymy po rywalizacji, czy tak długa wędrówka 19-letniemu bramkarzowi była potrzebna. Gdyby młodziutki golkiper nie przyjechał do Świnoujścia, to brany pod uwagę byłby ... 38-letni Stanisław Bodziony, który jest trenerem najbardziej wycofanych piłkarzy na boisku.

• Teraz ławka rezerwowych. Nowosądeczanie: Zwoliński, Leśniak, Midzierski, Kosiorowski, Petran, Zinyak, Burkhardt. Świnoujścianie: Waśków, Zalepa, Misan, Chi Fon, Mawo, Bielecki, Okińczyc.

• Podajemy Państwu składy. Krzysztof Pawlak desygnował następujących zawodników: Wesołowski, Jasiński, Udarević, Opałacz, Niewiada (kpt.), Nnamani, Fryc, Chyła, Bodziony, Ostalczyk i Arifovic. Podopieczni Roberta Moskala: Bieszczad, Fechner, Zlatohlavy, Woźniak, Frohlich (kpt.), Majkowski, Gawęcki, Makuch, Aleksander, Wiśniewski oraz Trochim.

• Witam Państwa prosto z obiektu przy ulicy Matejki 22, gdzie Flota Świnoujście podejmie Sandecję Nowy Sącz. Przyjezdni muszą wygrać, aby oddalić widmo spadku. "Wyspiarzy" zaś dzielą cztery punkty od strefy spadkowej. Mamy nadzieję, że będzie to emocjonujący mecz. Z tej strony Mikołaj Baranek.