0

• Koniec meczu! Flota wygrywa z Wisłą i zbliża się do utrzymania!

• Żółta kartka dla Kolendowicza za faul.

• Po dośrodkowaniu Kaczmarka piłka trafiła do Sielewskiego, który uderzył w poprzeczkę!

• Nerwy puszczają zawodnikom Wisły. Za faul bez piłki na Arifoviciu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Magdoń.

• Ostatnia zmiana we Flocie. Kolendowicz za Kamińskiego.

• Mogła być bramka kontaktowa. Kaczmarek zagrał do Magdonia, ten uderzył na bramkę, ale piłkę z linii wybił obrońca!

• Próba z dystansu Kaczmarka, piłka mija poprzeczkę bramki Floty.

• Arifović fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę.

• Magdoń ukarany żółtą kartką.

• Kolejny strzał Wisły mija słupek bramki gospodarzy.

• Krzywicki nie doczeka się gola. W jego miejsce Sielawski. Ostatnia zmiana w Wiśle.

• Druga zmiana we Flocie! Arifović za Olszara!

• Z rzutu rożnego w pole karne Wisły dośrodkował Jasiński i Zalepa był bliski podwyższenia rezultatu!

• Wisła atakuje, a to Flota mogła zdobyć kolejną bramkę! Kamiński dostał piłkę w polu karnym i uderzył w boczną siatkę!

• Stałym elementem gry Wisły są dośrodkowania, ale na razie bezbłędnie radzą sobie z nimi defensorzy "Wyspiarzy".

• Wisła atakuje nieprzerwanie, ale niewiele z tego wynika. Kolejne dośrodkowanie wyłapał Brljak.

• Lubują się dzisiaj w strzałach z dalszej odległości zawodnicy Wisły. Tym razem uderzenie Janusa minęło bramkę Floty.

• Pierwsza zmiana we Flocie. Niewiada w miejsce Hoska.

• Kaczmarek ożywił wyraźnie grę Wisły. Najpierw jego strzał obronił jednak Brljak, a po chwili po dośrodkowaniu piłkę wybili obrońcy.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę Wisły niecelnie uderzał Stasiak.

• Kolejna zmiana w Wiśle. Kacprzyckiego zmienia Kaczmarek.

• Strzał z dystansu Burkhardta minął bramkę Floty.

• Kontra Floty, jednak Hosek był osamotniony pod polem karnym Wisły. Kiedy nadbiegli partnerzy, obrońcy rywala poradzili sobie z zagrożeniem.

• Z rzutu wolnego z 30 metrów uderzył Burkhardt, ale piłkę na rzut rożny wybili obrońcy. Po wrzutce z kornera defensorzy Floty również poradzili sobie z zagrożeniem.

• Żółta kartka dla Stasiaka za faul.

• Krzywicki coraz bliżej gola. Tym razem po strzale z ostrego kąta, z lewej strony, piłka minimalnie minęła prawy słupek.

• Janus padł w polu karnym rywali po starciu z jednym z nich, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Zmiana w Wiśle. Dziedzic za Wlazło.

• Sędzia kończy pierwszą połowę, nie doliczając ani minuty.

• Żółta kartka dla Janusa za faul.

• Krzywicki zdołał oddać strzał głową na bramkę, ale kiedy był on w końcu celny, to jednocześnie zbyt lekki by zaskoczyć Brljaka, który pewnie wyłapał piłkę.

• W ataku ciągle Wisła, ale czasu coraz mniej, by przed przerwą zdobyć chociaż bramkę kontaktową.

• Wisła ruszyła do ataku, ale jej akcje są powstrzymywane. Po zablokowanych dośrodkowaniach mieliśmy dwa rzuty rożne, ale nie przyniosły one zagrożenia.

• Wisła atakowała, a to Flota podwyższa prowadzenie! Po wrzutce Jasińskiego strzałem głową gola zdobył Zalepa! Bardzo ładnie wyskoczył do piłki!

• Goooool! 2:0 dla Floty, tym razem Zalepa!

• Kolejny strzał Krzywickiego z dystansu, ale ponownie niecelny. Napastnik Wisły wyraźnie szuka jednak swojego gola w tym meczu.

• Inicjatywa po stronie gości, którzy szukają okazji do strzału. Defensorzy Floty starają się im aktywnie utrudniać zadanie. W końcu na strzał z dystansu zdecydował się Krzywicki, ale posłał piłkę bardzo niecelnie.

• Wisła atakowała prawym skrzydłem, ale dośrodkowanie Stefańczyka na bezpieczną odległość wybili defensorzy "Wyspiarzy".

• Żółtą kartką ukarany Grzelak, za symulowanie faulu.

• Jasiński po raz kolejny daleko wrzucał z autu, ale tym razem piłkę przejął Kiełpin.

• Do ataku ruszyła Wisła, ale na razie jej akcje nie przynoszą efektu. Piłką zajmuje się Brljak albo obrońcy.

• Po wrzucie z autu Stasiak zgrał piłkę do Hoska, który z najbliższej odległości umieścił ją w bramce.

• Gooooooooooooool! Hosek wyprowadza Flotę na prowadzenie!

• Kolejna wrzutka w pole karne Floty i ponownie łapie piłkę Brljak.

• Kamiński starał się wypuścić prostopadłym podaniem Bodzionego, ale zagrał piłkę za mocno i szarżującego zawodnika Floty uprzedził Kiełpin.

• Do dośrodkowania w pole karne nie doszedł Wlazło i piłkę wyłapał Brljak.

• Tempo meczu nieco spadło, brak akcji podbramkowych z obu stron. Więcej walki i fauli.

• Grzelak uderzał sprzed pola karnego, ale niecelnie.

• Kacprzycki wrzucał piłkę w pole karne z lewej strony, ale dobrze wyszedł do niej Brljak.

• Na trybunach pojawiło się dzisiaj około 1500 kibiców.

• Na strzał z niemal 20 metrów zdecydował się jeden z piłkarzy Floty, ale piłka poszybowała nad bramką Kiełpina.

• Za mocne podanie do wychodzącego Kamińskiego, w efekcie czego piłka opuściła boisko za linią końcową.

• Zbyt agresywnie teraz w ataku Olszar, w efekcie czego faulował rywala w polu karnym Wisły. Od rzutu wolnego goście.

• W odpowiedzi długa piłka do przodu w pole karne Floty, ale Brljak uprzedza szarżującego zawodnika rywali.

• W ataku Flota, na strzał z pola karnego zdecydował się Hosek, ale pewnie broni Kiełpin.

• Od początku spotkania żywiołowo dopingują kibice. Bardzo dobra pogoda sprzyjała przyjściu na mecz. Słoneczna pogoda i wysoka temperatura nie koniecznie będzie zaś sprzyjać tempu widowiska...

• Pierwszy gwizdek sędziego Załęskiego i od środka rozpoczęli piłkarze Wisły.

• Flota zagra dzisiaj w tradycyjnych biało-niebieskich kompletach. Goście w jednolitych, czerwonych strojach. Za chwilę początek spotkania.

• Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Floty: Jakub Kosiorek, Piotr Kieruzel, Łukasz Sołowiej, Jakub Pułka, Marek Niewiada, Ensar Arifović i Robert Kolendowicz. Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Bartłomiej Sielewski, Paweł Kaczmarek, Janusz Dziedzic, Kamil Hempel, Damian Dombrowski.

• Więcej do ugrania ma Flota, która prowadzi ostrą batalię o utrzymanie na zapleczu 1. ligi. W tej chwili ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową i dzisiaj może ten dystans powiększyć, ale przy niekorzystnych wynikach, także zmniejszyć.

• Oba zespoły mają cele zgoła odmienne. Wisła już praktycznie nie walczy o nic, poza najlepszym miejscem na koniec sezonu. Szanse na awans ma już tylko iluzoryczne, bo na cztery mecze do końca rozgrywek, ma dziewięć punktów straty do prowadzących Górnika Łęczna i GKS Bełchatów.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Floty Świnoujście z Wisłą Płock, w ramach 31. kolejki rozgrywek 1. ligi. Mamy nadzieję na ciekawe widowisko, oby nie zabrakło w nim emocji do samego końca!