Flota Świnoujście

2

Wisła Płock

2

• Koniec spotkania. Flota na własne życzenie straciła zwycięstwo, Wisła zdobyła ważny punkt.

• Sędziemu technicznemu zepsuła się tablica świetlna i musi korzystać z tradycyjnej, kartonowej.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Bodziony uderzał z dystansu, Pesković odbił piłkę ale nie miał jej kto dobić.

• Za faul w środku pola żółtą kartką ukarany Mosart.

• Petasz z rzutu wolnego z około 30 metrów uderzył nad poprzeczką.

• Za Ostalczyka wszedł Śpiaczka, Ostania zmiana we Flocie.

• Ładną piłkę w pole karne dostał Chyła i uderzył z woleja, ale prosto w bramkarza.

• Flota traci prowadzenie na własne życzenie. Po uderzenie z rzutu wolnego z 20 metrów Melon odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Nadolski i dobił obok słupka.

• Wrzutka w pole karne Sekulskiego i obok słupka uderzył Joao Paulo. Akcja rezerwowych przywraca nadzieje gościom.

• Nie zanosi się na to, żeby goście mieli zdobyć punkty w tym meczu.

• Rzut rożny dla Floty, ale wybili obrońcy gości.

• Zmiana we Flocie. Okinczyc za Nnamaniego.

• Sam poszkodowany wykonał rzut karny, ale piłka otarła się o słupek i wyszła obok bramki.

• Rzut karny dla floty za faul na Szalamberidze!

• Zółta kartka dla Szalamberidze za faul w środku pola.

• Zmiana w Wiśle. Za Ricardingo wszedł Sekulski.

• Piękna, indywidualna akcja Bodzionego. Póki co grał przeciętnie i nie błyszczał, ale przy tej akcji ręce same składały się do oklasków.

• Gooool! Samodzielna akcja Bodzionego, minął trzech zawodników, wyszedł sam na sam i strzelił obok bramkarza!

• Bodziony zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego z 25 metrów, ale ponad bramką.

• Nadolski ukarany kartką za zagranie piłki ręką przed polem karnym.

• Nnamani ukarany żółtą kartką za faul.

• Początek drugiej połowy dosyć wyrównany. Wisła stara się atakować, ale w jej grze sporo niedokładności.

• Atak Floty, wrzutka w pole karne, ale piłkę wybijają obrońcy. W odpowiedzi akcja gości, ale dobra interwencja w obronie gospodarzy.

• ... i Joao Paulo za Bilińskiego.

• Zmiany także w Wiśle: Mosart za Rutkowskiego i...

• Początek drugiej połowy.

• Szalamberdzie zmienił w przerwie Marczewa.

• Po pierwszej połowie Flota prowadzi 1:0, choć do strzelenia bramki to goście mieli więcej z gry. Po golu na więcej zaczęli sobie pozwalać piłkarze ze Świnoujścia i to oni stworzyli groźniejsze okazje. Końcówka połowy była jednak mało porywająca. Na jakość widowiska na pewno wpływ ma również padający deszcz, który utrudnia zawodnikom grę.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy. Nudna końcówka.

• Bodziony uprzedzony przez Peskovicia po wrzutce w pole karne.

• Akcja Floty, ale niedokładne podanie do Opałacza i piłka po stronie gości.

• Matar Guaye uderzył z rzut wolnego z 20 metrów nad murem, ale prosto w Melona.

• Żółta kartka za faul w okolicy pola karnego dla Opałacza.

• W odpowiedzi atak Wisły, ale Ricardinho był na spalonym.

• Po faulu z lewej strony pola karnego sędzia podyktował rzut wolny. Do wrzutki najlepiej wyszedł Zalepa, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce. Może teraz gra się rozkręci.

• Gooool! Po rzucie wolnym trafił Zalepa strzałem głową

• Rzut rożny dla Floty. Wrzucał w pole karne Opałacz na głowę Zalepy, ale ten uderzył prosto w Peskovicia.

• Biliński sam próbował przedrzeć się przez defensywę gospodarzy, jednak próbował minąć o jednego obrońcę za dużo.

• Żółta kartka dla Chyły za faul w środku pola.

• Uderzał Biliński, ale po nogach obrońcy piłka wyszła na rzut rożny. Po wrzutce z kornera piłka bita zbyt mocno i nikt do niej nie doszedł.

• Nnamani dostał dobre podanie z lewej strony, ale źle przyjął piłkę i z groźnej akcji nic nie wyszło.

• Strzał z 20 metrów Radicia, w polu karnym dobrze ustawiony był Ricardinho, ale piłka i tak była za mocna, a Brazylijczyk, był na spalonym.

• Mocne podanie z prawej strony do Nnamaniego, ale czarnoskóry napastnik załapany na spalonym.

• Żółtą kartką ukarany Zembrowski za faul na Nnamanim.

• Ostalczyk uderzał po wrzutce w pole karne, ale na posterunku był Pesković.

• Wrzutka z prawej strony w wykonaniu Guaye, do piłki doszedł Radić, ale ten uderzył prosto w Melona.

• Nnamani uderzał z ostrego kąta, ale wprost w Peskovicia.

• Wrzutka w pole karne Floty, ale piłka zagrana za mocno i wyszła poza obręb szesnastki.

• Wrzutka z lewej strony w pole karne Wisły Ostalczyka, jeden z obrońców wybił prost pod nogi Bodzionego, a ten uderzył z 25. metrów tuż obok słupka.

• Początek na razie spokojny, boisko nie ułatwia gry. Sporo niedokładności w poczynaniach obu zespołów, które rozgrywają piłkę głównie w środku pola i własnych strefach obronnych.

• Początek spotkania. Od środka rozpoczęli gospodarze.

• W Świnoujściu dalej pada. Na trybunach około 600 osób, pogoda zrobiła swoje.

• Oba zespoły wychodzą już na boisko. Flota na biało-niebiesko, Wisła na czerwono z białymi paskami.

• Znamy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych gospodarzy: Bielecki, Kieruzel, Mawo, Okińczyc, Szalamberidze, Waśków i Śpiączka. Rezerwowi gości Krzysztof Kamiński, Hiszpański, Patryk Kamiński, Joao Paulo, Sekulski, Synowicz i Mosart.

• Witamy w relacji ze stadionu w Świnoujściach gdzie Flota podejmie Wisłę Płock. Warunki do gry jak i do prowadzenia relacji beznadziejne, cały dzień pada, boisko jest nasiąknięte wodą, ale nie wygląda źle. Mimo deszczu zawodnicy się rozgrywają. Pogoda odstraszyła dzisiaj widzów. Na trybunach około 200 osób.