Fortuna Puchar Polski. Wisła Kraków - Polonia Warszawa...

Fortuna Puchar Polski. Wisła Kraków - Polonia Warszawa ONLINE. Walka o 1/8 finału Pucharu Polski. TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna Puchar Polski, 1/16 finału
2023-11-07 21:00

Wisła Kraków

3

Polonia Warszawa

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Już w najbliższy piątek losowanie 1/8 FORTUNA Pucharu Polski:

• Koniec meczu! Wisła Kraków rozbija Polonię Warszawa 3:0. Ewidentnie czerwona kartka zaważyła na losach meczu. W przerwie "Biała Gwiazda" przeważała, ale goście stawiali czoła rywalom. W drugiej odsłonie meczu zabrakło sił i Wiślacy pewnie wygrali.

• Szymon Kobusiński ukarany żółtą kartką.

• Jakub Lemanowicz broni uderzenie z rzutu karnego Jeana Romana!!!

• Rzut karny dla Wisły po zagraniu ręką Michała Grudniewskiego!

• Dawid Szot zagrał do Mikiego Villara, a ten trafił tylko w poprzeczkę!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Jean Roman oddał strzał z dystansu, piłka odbiła się od rywala i powędrowała do Angela Rodado, który z łatwością zdobył bramkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Angel Rodado także ma swojego gola!!!

• Miki Villar wyłożył piłkę do Angela Rodado, ale ten nie zdołał odegrać do partnera.

• Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków. Angel Rodado zastąpił Szymona Sobczaka.

• Jean Roman świetnie wrzucił na głowę Bartosza Jarocha, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Jaroch zdobywa drugą bramkę i Wisła chyba melduje się w następnej rundzie!

• Wisła wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Miki Villar dostał piłkę w polu karnym gości, ale uderzył wprost w rywala.

• Ostatnia zmiana w Polonii Warszawa. Mateusz Michalski zastąpił Tomasza Wełnę.

• Natomiast Bartosz Talar pojawił się w miejsce Kacpra Dudy.

• Dwie roszady w Wiśle Kraków. Marc Carbo zmienił Igora Sapałę

• Niezła wrzutka w pole karne Wisły, ale obrońcy gospodarze oddalili zagrożenie.

• Jean Roman oddał strzał z dystansu, ale Jakub Lemanowicz spokojnie interweniował.

• Dośrodkowanie w pole karne Wisły, ale bez zagrożenia.

• Natomiast Bartosz Biedrzycki pojawił się w miejsce Nikodema Zawistowskiego.

• Dwie roszady w Polonii Warszawa. Paweł Tomczyk zmienił Michała Bajdura

• Złe dośrodkowanie w pole karne Polonii, ale potem po zamieszaniu w polu karnym gości sytuacyjnym uderzeniem popisał się Szymon Sobczak i wpakował piłkę do bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Szymon Sobczak daje prowadzenie Wiśle Kraków!!!

• Miki Villar po akcji lewą stroną boiska wywalczył rzut rożny.

• Koronkowa akcja Wisły, ale kolejny spalony.

• Piłka zagrana w "szesnastkę" gości do Szymona Sobczaka, ale ten na spalonym.

• Igor Sapała oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki rywala.

• Szymon Sobczak wpadł w pole karne gości, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Zagranie w pole karne Polonii, ale ponownie bez zagrożenia.

• Natomiast Jean Roman pojawił się w miejsce Jesusa Alfaro.

• Dwie zmiany w Wiśle Kraków. Miki Villar zmienił Dawida Olejarkę

• Dobra wrzutka w pole karne gości, ale złe uderzenie jednego z graczy Wisły.

• Jesus Alfaro dostał piłkę w polu karnym Polonii, ale uderzył wprost w rywala.

• Dariusz Pawłowski dorzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Wrzutka lepsza niż rywali, ale piłkę wyłapał bramkarz.

• W odpowiedzi rzut rożny dla "Białej Gwiazdy".

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Szymon Kobusiński dostał piłkę w polu karnym Wisły, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Michał Grudniewski pojawił się w miejsce Jana Masterka.

• W przerwie dwie zmiany w Polonii Warszawa. Władysław Okhronczuk zmienił Marcina Kluskę

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwile wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Wisła w ostatnich meczach ma ogromne problemy ze skutecznością. Wydaje się, że w drugiej połowie Polonia będzie miała bardzo ciężko utrzymać ten rezultat i powinniśmy być świadkami większych emocji.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Złe wykonanie rzutu rożnego. Zupełnie bez zagrożenia.

• Dawid Szot ruszył lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

• Teraz strzał w wykonaniu Jesusa Alfaro, ale zrobił to bardzo nieudanie.

• Dawid Olejarka uderzył z linii pola karnego, ale bramkarz spokojnie interweniował.

• Eneko Satrustegui ukarany żółtą kartką.

• Dawid Olejarka uderzył z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki gości.

• Nieudana wrzutka w pole karne Wisły.

• Jakub Lemanowicz potrzebuje pomocy medycznej.

• Mimo osłabienia, teraz to Polonia utrzymuje się przy piłce.

• Jakub Piątek ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko! Kartka za złapanie piłki w ręce.

• Kacper Duda dostał piłkę w polu karnym Polonii, ale zagrał niecelnie.

• Angel Baena świetnie dostarczył piłkę do Jesusa Alfaro, ale ten przyjmował piłkę ręka!

• Igor Łasicki ukarany żółtą kartką.

• Świetna, kombinacyjna akcja "Czarnych Koszul", piłkę dostał Maciej Kowalski-Haberek, ale uderzył fatalnie.

• Kacper Duda zagrał w pole karne do Dawida Olejarki, ten wyłożył piłkę do Angela Baeny, ale on uderzył fatalnie.

• Marcin Kluska dośrodkował w pole karne "Białej Gwiazdy", ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Jakub Piątek ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Szymon Sobczak dopadł do bezpańskiej piłki, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Wisła ruszyła z kontrą. Dawid Olejarka wpadł w pole karne gości, ale podał fatalnie.

• Wrzutka Michała Bajdura okazała się zbyt mocna.

• Polonia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

• Oliwier Wojciechowski ruszył do prostopadłego podania, ale gracz Polonii był na spalonym.

• Szymon Sobczak potrzebuje pomocy medycznej.

• Jeden z graczy Polonii oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo nieudanie.

• Koronkowa akcja Wisły, ale złe podanie spowodowało stratę.

• Jesus Alfaro pokusił o strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką rywali.

• Dobra wrzutka w pole karne gości, ale skończyło się bez zagrożenia.

• Bartosz Jaroch ze wrzutką z prawej strony, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Po błędzie obrony Polonii przed szansą stanął jeden z graczy Wisły, przegrał pojedynek z Jakubem Lemanowiczem!

• Znowu zakotłowało się w polu karnym Polonii. Teraz Dawid Olejarka uderzył z linii pola karnego, ale piłka trafiła w jednego z obrońców.

• Świetna wrzutka na głowę Igor Łasicki, ale jego uderzenie fantastycznie wybronił bramkarz!

• Jesus Alfaro wpadł z prawej strony w pole karne gości, ale zagrał wprost pod nogi rywala.

• Jan Majsterek potrzebuje pomocy medycznej.

• Pierwsze podanie w pole karne Wisły, ale spokojnie defensywa gospodarzy.

• Zaczynamy rywalizację w Krakowie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu przy Reymonta 22! Za chwilę rozpoczniemy mecz.

• Piłkarze są już na przedmeczowej rozgrzewce!

• Rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Damian Kos z Wejherowa. W ubiegły weekend prowadził on mecz PKO Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź, a Wartą Poznań.

• Natomiast oto zestawienie Wisły Kraków:

• Tak prezentuje się skład Polonii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

• W poprzedniej rundzie FORTUNA Pucharu Polski drużyna Wisły Kraków po dogrywce pokonała Lechię Gdańsk 2:1, natomiast Polonia Warszawa na wyjeździe, również dopiero do dogrywce poradziła sobie z drugoligową Skrą Częstochowa wygrywając 3:2.

• Natomiast Polonia Warszawa w ubiegłą sobotę zremisowała u siebie z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza 1:1, a wcześniej przegrała przy Konwiktorskiej z Lechią Gdańsk, kończąc tym samym serię trzech kolejnych zwycięstw.

• W ostatnich meczach oba zespoły wydają się być w nie najlepszej formie. Wisła Kraków po niespodziewanej porażce z będącym wtedy na dnie tabeli Podbeskidziem Bielsko-Białą, w ubiegły weekend tylko zremisowała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec, które jest w strefie spadkowej FORTUNA 1. Ligi. Gra "Białej Gwiazdy" daje wiele do życzenia i coraz częściej mówi się, o zwolnieniu Radosława Sobolewskiego.

• Postronni kibice zapewne liczą, żeby dzisiaj powtórzyły się emocje z pierwszego starcia obu ekip w tym sezonie. Jeszcze w lipcu przy Konwiktorskiej "Białą Gwiazda" niemal do samego końca meczu prowadziła 2:1. W doliczonym czasie gry Szymon Sobczak zdobył bramkę na 3:1 i wydawało się, że przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny. Jednak kilka minut później Michał Grudniewski zdobył kontaktową bramkę, a w ostatniej akcji meczu trafił na 3:3, jednak po długiej analizie, arbiter postanowił bramki nie uznać, ale była to bardzo kontrowersyjna decyzja.

• Stadion przy Reymonta prezentuje się jak zawsze imponująco, ale w ostatnim czasie murawa w Krakowie nie jest w najlepszym stanie.

• Witamy serdecznie! Dzisiejszego wieczora rozgrywane są mecze, które ekscytują kibiców w całej Europie. Nie inaczej jest w Krakowie, gdzie w meczu 1/16 FORTUNA Pucharu Polski przy Reymonta Wisła Kraków zmierzy się z Polonią Warszawa. Na relację na żywo zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Andrzej Banaś

Wisła Kraków - Polonia Warszawa ONLINE. Czas na ostatnie mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Kto z pierwszoligowców awansuje dalej? Gdzie oglądać konfrontacje "Białej Gwiazdy" z "Czarnymi Koszulami"? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Relacja w GOL24!

Wisła - Polonia ONLINE

Czas na bardzo interesujące starcie. Przy Reymonta w szranki staną obie ekipy grające na co dzień w Fortuna 1. Lidze. Stawką awans do 1/8 finału Pucharu Polski. Kto wyszarpie bilet do kolejnej rundy? Przekonamy się już wkrótce. Początek meczu w Krakowie o godz. 21:00.

Wydaje się, że faworytem będą gospodarze, jednak za Wisłą ostatnio trudne tygodnie. Podopieczni Radosława Sobolewskiego w ostatnich dwóch ligowych meczach zebrali ledwie punkt remisując kilka dni temu z Zagłębiem Sosnowiec (0:0), a jeszcze wcześniej niespodziewanie przegrywając z Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:2).

Z kolei Polonia Warszawa po zwycięstwie z GKS Katowice (2:0) pod koniec października, najpierw poległa w zaległym meczu z Lechią Gdańsk (0:1) na własnym terenie, by później podzielić się z punktami z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza (1:1). W pierwszoligowej tabeli Wisła plasuje się na miejscu ósmym, a beniaminek ze stolicy na jedenastym.

W poprzedniej rundzie Wisła Kraków odprawiła z kwitkiem Lechię Gdańsk. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia, więc mecz trwał 120 minut. Po dogrywce "Biała Gwiazda" awansowała wyrzucając za burtę drużynę Szymona Grabowskiego. Z kim grała z kolei Polonia? Co ciekawe, "Czarne Koszule" również potrzebowały dogrywki. Polonia wyeliminowała drugoligową Skrę Częstochowa i po zwycięstwie 3:2 awansowała do 1/16 finału.

Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków - Polonia Warszawa w telewizji?

Mecz między Wisłą Kraków a Polonią Warszawa będzie transmitowany w Polsat Sport, w Internecie z kolei można śledzić spotkanie w Polsat Box Go oraz Polsat Box. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Zapraszamy do relacji tekstowej LIVE w GOL24!