Francja U-20

3

Ukraina

0

• Francja jako ostatnia drużyna z Europy awansuje na Mundial w Brazylii. Niezwykle emocjonujące spotkanie wygrywają 3:0. Już w pierwszej połowie odrobili straty z Kijowa, gdzie przegrali dwoma bramkami. Ukraina zagrała dzisiaj bardzo defensywnie, momentalnie broniła się nawet na wysokości własnego pola karnego co bardzo dobrze i szybko wykorzystali gospodarze. Trzeba im jednak oddać, że zdecydowanie dominowali w dzisiejszym spotkaniu. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję Jakub Trzaska. Zapraszam na kolejne relacje LIVE z meczów polskiej i jak i zagranicznych lig oraz spotkań międzynarodowych!

• Koniec spotkania!

• Ostatnia szansa dla Ukrainy na wstrzelenie piłki w pole karne. Uderzenie i dobra interwencja Llorisa.

• Próba wyjścia z kontrą Ukrainy, ale po raz kolejny niedokładne rozegranie i aut dla Francji.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowych 90.

• Żółta kartka dla Mandziuka za faul na Valbuenie.

• Ponownie świetnie obrońcy Francji.

• Zagranie ręką jednego z graczy Trójkolorowych i znów będzie okazja na dobre dośrodkowanie dla Ukrainy.

• Kapitalna interwencja Piatowa! Ukraiński bramkarza obronił strzał głową z bliskiej odległości Giroud.

• Teraz atakuje Ukraina, ale gospodarze dobrze się bronią. Goście nie oddali nawet strzału w tej akcji.

• Druga zmiana wśród gospodarzy: Benzema opuszcza boisko a na nie wchodzi Giroud.

• Kontra Francji świetnie rozegrana - Benzema wyłożył piłkę Ribery'emu, ale skrzydłowy Francji uderzył bardzo niedokładnie.

• Goście są teraz w bardzo złej sytuacji. Francja dominuje na boisku a żeby awansować Ukraina musi zdobyć co najmniej jedną bramkę.

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Za Debuchego - Sagna.

• Zmiana: Selezniow za Zozulje.

• Ukraina broni się zbyt głęboko i ponownie została za to ukarana. Bramka samobójcza Husiewa!

• GGGGGGGOOOOOOLLLLL!!!! Francja wychodzi na prowadzenie w tym dwumeczu!!! W świetnej sytuacją są teraz gospodarze!!!

• Tym razem uderzenie na bramkę Piatowa i bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.

• Świetna szansa dla gości! Zamieszanie w polu karnym, ale uderzenie Zozulji broni Lloris.

• Kolejny faul - tym razem bliżej pola karnego gospodarzy. Szansa dla Ukrainy.

• Kolejny faul obrońców Francji. Kartka dla Debuchego.

• Ukraina zbyt szybko pozbywa się piłki. Już chwilę po jej przejęciu piłkę odbierają im gospodarze. Nie potrafią przedostać się pod pole karne rywala stąd zdecydowana dominacja Francuzów w drugiej odsłonie meczu.

• Kartonik dla Evry za faul na Jarmolence.

• Uderzenie Debuchego obok bramki.

• Pierwsza zmiana w tym meczu: Bezus już poza boiskiem a na nim Husiew.

• Ribery z linii pola karnego nad poprzeczką bramki Piatowa.

• Ukraińcy nie potrafią wyprowadzić piłki z własnej połowy boiska.

• Dobra akcja Francuzów, ale na spalonym Benzema.

• Bardzo ostro zaczynają grac Ukraińcy. Ich faule są teraz bardzo brutalne i złośliwe. Najbardziej cierpi Ribery, który jest dzisiaj zbyt szybki dla obrońców gości.

• Benzema w świetnej sytuacji, ale jego uderzenie sam na sam z Piatowem przelatuje nad poprzeczką bramki!

• Faulowany Matuidi w środkowej strefie boiska.

• Dośrodkowanie w pole karne Francuzów, ale bez żadnych problemów wybijają piłkę defensorzy gospodarzy.

• Uderzenie Cabaye nad poprzeczką.

• Ukraina broniła się w pierwszej połowy, ale teraz kiedy grają jeszcze w osłabieniu cała drużyna zgromadzona jest pod swoim polem karnym.

• Kolejna szansa dla Trójkolorowych, ale Matuidi obok bramki Piatowa.

• Spalony Benzemy.

• Dobre uderzenie zza pola karnego Bezusa mija prawy słupek bramki Llorisa! To mogła być bramka dla zespołu gości.

• Fatalnie zaczyna się druga połowa dla gości! Pierwsza akcja drugiej połowy i czerwona kartka dla obrońcy Ukrainy!

• Druga żółta kartka dla Czaczeridiego!

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. Zdobyli to czego oczekiwali od nich wszyscy zgromadzeni na stadionie. Już do przerwy odrobili straty z pierwszego pojedynku. Teraz znów sprawa awansu do Mundialu jest otwarta. Druga połowa zapowiada się więc równie interesująco jak pierwsza! Już za kwadrans wracamy do rywalizacji!

• Koniec pierwszej połowy! Francja 2 Ukraina 0!

• Minuta doliczona przez arbitra, ale kolejna seria rzutów rożnych dla Ukraińców. Przy drugim świetny strzał skrzydłowego gości, ale ciałem broni bramkę jeden z obrońców gospodarzy!

• Za takie samo przewinienie ukarany Sakho.

• Kartonik za przepychanki w polu karnym dla Czaczeridiego.

• Kolejna szansa z rzutu wolnego dla Francuzów. Daleko do bramki Piatowa, ale będzie dośrodkowanie w pole karne.

• Niesamowicie szybki jest dzisiejszy pojedynek. Mimo tego, że Francuzi prowadzą już 2:0 ciągle starają się zdobyć rozstrzygające trafienie.

• Szansa na kontratak dla Ukrainy, ale złe rozegranie piłki i trafiła ona do Hugo Llorisa.

• Chwila przerwy, ponieważ na murawie leży Roman Bezus.

• Rakicki z rzutu wolnego ponad poprzeczką.

• Francja ciągle w natarciu i w końcu piłka wpadła do siatki! W dwumeczu mamy już remis! Niestety Damir Skomina znów podjął złą decyzję, bo tym razem Benzema znalazł się na metrowym spalonym. Co zabrał Trójkolorowym teraz oddał!

• GGGGOOOOLLLL!!! Karim Benzema!!!

• Ukraina musi oddalić grę od własnego pola karnego, bo jak na razie są zbyt mocno cofnięci. Zaciekle się bronią, ale piłka może wpaść do bramki Piatowa po raz drugi.

• Kapitalne uderzenie Valbueny broni Piatow.

• Wydaje się, że arbiter podjął w tym momencie nie najlepszą decyzję, bowiem gol został prawidłowo zdobyty.

• Piłka wpada do siatki Ukraińców, ale na spalonym był Karim Benzema. Już w tym momencie mógł być remis w dwumeczu!

• Korner dla Ukrainy. Bez uderzenia nawet na bramkę Llorisa.

• Ukraina nie może sobie poradzić z dominacją drużyny gospodarzy. Ciągle biegają za piłką, którą teraz już spokojniej rozgrywają Francuzi.

• Uderzenie Pogby zza pola karnego minimalnie nad poprzeczką bramki gości.

• Francja wykonywała rzut wolny, dobre dośrodkowanie Valbueny wybite przed pole karne. Uderzył stamtąd Ribery, dobrą interwencją popisał się Piatow. Piłka trafiła do Sakho i ten nie miał problemu, aby wpakować piłkę z bliskiej odległości do bramki!

• GGGOOOOOOOLLLLL!!! Bramka dla reprezentacji Francji!!! Mamadou Sakho!!!

• Więcej spokoju teraz na boisku. Akcje prowadzą Francuzi.

• Ukraina wykonuje już trzeci rzut rożny w ciągu minuty.

• Ribery przewrócony w polu karnym, ale sędzia Skomina bardzo blisko i nie dopatrzył się przewinienia w polu karnym gości. Dobra kontra Ukrainy, ale kończy się on tylko rzutem rożnym.

• Posiadanie piłki - 64% po stronie Trójkolorowych.

• Szansa teraz dla Ukraińców z rzutu wolnego, ale piłkę spokojnie łapie Lloris.

• Ciągle w natarciu gospodarze, ale nie mogą oni sobie stworzyć 100-procentowych sytuacji.

• Evra w pole karne, ale łapie piłkę bramkarz gości.

• Od samego początku mecz jest bardzo ostry. Szczególnie Ukraińcy grają bardzo agresywnie.

• Kolejny strzał na bramkę Piatowa. Tym razem głową uderzał Karim Benzema.

• Ostre wejście w nogi Valbueny i mamy rzut wolny dla gospodarzy.

• Uderzenie Pogby nad poprzeczką.

• Kolejna szansa dla Francuzów tym razem z rzutu rożnego.

• Pierwszy kartonik dla Ukraińców - faulowany Ribery. Kartka dla Rotania.

• Szczęście Ukraińców i bramki nadal nie mamy.

• Ogromne zamieszanie pod bramką Piatowa.

• Od samego początku Francuzi niesamowicie zmobilizowani, żeby odrobić straty z Kijowa.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Cały stadion odśpiewuje Marsyliankę.

• Hymny obu zespołów rozbrzmiewają na stadionie. Ukraiński hymn przywitany lekkimi gwizdami.

• Obie jedenastki już wychodzą na murawę stadionu w Paryżu.

• Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Damir Skomina ze Słowenii. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00, więc wspólnie czekamy na emocje z nim związane.

• Po lewej stronie prezentujemy składy, w których rozpoczną to spotkanie oba zespoły.

• W dwumeczu prowadzi reprezentacja Ukrainy, która przed kilkoma dniami pokonała Francuzów w Kijowie 2:0.

• Witamy podczas relacji LIVE z meczu rewanżowego pomiędzy kadrą Francji i kadrą Ukrainy w ramach baraży kwalifikacji Mistrzostw Świata w Brazylii.