Fulham Londyn

4

Wisła Kraków

1

• Arbiter kończy mecz. Fulham wygrywa zasłużenie, będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Wisła przegrała to spotkanie głównie w obronie i praktycznie żegna się z Ligą Europy. W fazie pucharowej będziemy mieć prawdopodobnie tylko warszawską Legię. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Szura Bartłomiej.

• Od momentu zejścia Bruda i Garguły w drużynie Mistrza POLSKI grał jeden Polak ! Czy to właściwa droga do sukcesu ?? W rozgrywkach krajowych może ale w międzynarodowych..niekoniecznie.

• 2 minuty doliczone

• Dominacja gospodarzy jest ogromna. Pareiko przed momentem uratował Wislę przed stratą bramki po strzale Duffa

• Ostatnia zmiana w tym meczu

• Sidwell z daleka uderza do opuszczonej przez Pareiko bramki ale uderzenie to zostaje zablokowane.

• 100 mecz Wisły w europejskich pucharach zakończy się wysoką porażką.

• Biton zablokowany przez Bairda w polu karnym

• Luźna, ładna akcja Fulham od połowy boiska przerwana jednak przez bramkarza Wisły. Goście nie istnieją na murawie od kilku minut

• Jaliens głową trafia ... w słupek bramki Fulham

• Rzut rożny, Sidwel głową trafia w Pareikę ale dobitka już w siatce. To już koniec Wisły.

• Co zrobił teraz Kirm?? Bramkarz Fulham nie jest zawodnikiem Wisły przecież...

• Ostatnia zmiana w meczu w zespole Fulham

• Kwadrans pozostał do końca meczu. Wisła obecnie zupełnie nie wygląda na drużynę, którą byłoby stać na zmianę wyniku

• Na boisku pojawia się młody Frei

• Genkow uderza głową nad bramką po dość przypadkowym odbiciu piłki w polu karnym Fulham

• Ostatnie minuty to zdecydowana dominacja Fulham. Dobra gra przez 20 minut całego meczu to zdecydowanie za mało jak na mecze w Lidze Europy.

• Kapitan Wisły zamiast szukać faulu powinien skupić się na grze...

• Za faul na Zamorze

• Za mocny atak na rywala

• Po strzeleniu 3 bramki gospodarze wydają się kontrolować przebieg meczu. Na co stać będzie jeszcze Wisłę?

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy

• Podwójna zmiana w Wiśle

• Baird głową po dośrodkowaniu z kolejnego już rzutu wolnego wprost w ręce Pareiki

• Iliev za moment wejdzie na boisko

• Ależ rozegranie rzutu wolnego. Trzy podania zawodników Fulham i Johnson trafia po raz drugi w tym meczu. Asystował Zamora a wszystko rozpoczął Murphy.

• Za faul

• Palijć fauluje Johnsona i powtórka z drugiej strony boiska sytuacji sprzed momentu

• Ładnie Łukasz Garguła uderza w róg ale bramkarz świetnie łapie futbolówkę

• Będzie dobra okazja. Garguła faulowany 20 metrów od bramki Fulham

• Zamora ogrywa Lameya podaje do Dufa, którego uderzenie łapie Pareiko. Co na boisku robi Jaliens????

• Za "spięcie" z Jaliensem

• Clint Dempsey próbował przelobować bramkarza Wisły i do szczęścia zabrakło mu niewiele!!

• Gramy u siebie, Wisełko gramy u siebie - znów kibice Wisły bardziej słyszalni

• Duff minął jak dziecko Palijca ale strzał Irlandczyka nad poprzeczką bramki

• Chwila ostrej walki w środkowej strefie boiska.

• Biton przegrywa pojedynek biegowy z Kellym i piłka w rękach bramkarza Anglików

• Wilka z Kirmem rozgrywają piłkę na linii pola karnego Fulham i w końcu ten ostatni uderza piłkę, która trafia w ręce bramkarza

• Strzał Duffowi po akcji z Zamorą zupełnie nie wyszedł

• Lamey z dystansu uderza ale wysoko nad bramką

• Kibice z Krakowa w dalszym ciągu nie ustają w gorącym dopingu dla swoich ulubieńców

• Przepiękne uderzenie Andyego Johnsona !! Po rzucie rożnym mocne uderzenie z woleja, piłka trafia w słupek i wpada w okienko !! Kolejny błąd obrony Wisły!!

• Po ogromnym zamieszaniu w okolicach pola karnego Wisły Risse uderza z 16 metrów obok bramki

• Duff zablokowany przez Lameya

• "Jazda, jazda, jazda Biała Gwiazda słychać na trybunach"

• Andy Johnson upomniany przez sędziego po brzydkim faulu

• Nerwowo na boisku, Anglicy zaczynają się niecierpliwić

• Piękna akcja Kirma-Biton ale Słoweniec fatalnie zagrywa w polu karnym tracą piłkę. Szkoda, była wielka szansa

• Kelly leży na boisku po zderzeniu z Palijcem

• Lamey dośrodkowuje w pole karne ale obrońcy wybijają piłkę, następnie Brud minął się z piłkę i zaczynają gospodarze

• Biton wraca na boisko

• Gra po strzeleniu przez Wisłę bramki się wyrównała. Gospodarze już nie są tak pewni siebie.

• Biton opatrywany poza boiskiem

• Straszny, kolejny błąd Jaliensa, Lamey wybija jednak piłkę po zbyt lekkim uderzeniu Johnsona na róg. Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia

• Ależ odpowiedź gospodarzy!! Po strzale Johnsona piłka ląduje w siatce ale arbiter z Turcji odgwizduje słusznego spalonego. Ale ogromny błąd obrony Wisły

• Wyrównanie !! Świetna akcja Biton-Garguła i Słoweniec pokonuje Schwarzera. Mamy remis!!

• Wisła próbuje ale Anglicy są świetnie zorganizowani w obronie.

• Kapitanem Białej Gwiazdy jest Cezary Wilk

• Piłkarze powoli wychodzą na murawę, za moment początek spotkania.

• Do meczu już tylko 10 minut. Emocja coraz większe

• Na 45 minut poznaliśmy zestawienia obu zespołów

• Faworytem spotkania są z pewnością gospodarze ale pierwsze spotkanie pokazało, że faworyt nie zawsze wygrywa. Jak będzie tym razem?

• Niewiele ponad godzina dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego. Dla Wisły to mecz praktycznie "o być albo nie być" w dalszej części Ligi Europy.

• Dzisiaj uruchomiliśmy nową aplikację mobilną Ekstraklasa.net LIVE! Dzięki niej możecie śledzić relacje z meczu Wisły z Fulham z pokładu Waszego iPhona (ściągnij!) lub telefonu z systemem Android (śiągnij!)