Garbarnia Kraków 0 - 3 Limanovia Limanowa

Garbarnia Kraków

0

Limanovia Limanowa

3

• Sędzia Robert Podlecki po raz ostatni zagwizdał w tym spotkaniu. Garbarnia przegrywa drugi mecz w sezonie i drugi w stosunku 0:3. W dużo lepszych nastrojach do domów wracają goście, którzy powetowali sobie walkower jaki na nich nałożono w pierwszej kolejce.

• Gra wznowiona

• Tradycyjna przerwa, uzupełnienie płynów trwa...

• Zmiana również w ekipie gości. Na boisku pojawił się Karamo Sane, zmienił Mariusza Męzyka

• Trzecia zmiana w Garbarni. Schodzi Leszczak, wchodzi Kalicki

• Fedoruk z dystansu, minimalnie koło bramki.

• Garbarnia na razie gra bez pomysłu. Początek drugiej połowy dawał iskierkę nadziei, trzecia bramka podcięła totalnie skrzydła ,,Brązowym''

• Schodzi Górecki, w jego miejsce Abdalla

• Zmiana w Limanovii. Schodzi dobrze prezentujący się barwach gości Sadio, w jego miejsce wchodzi Orzechowski

• Kolejny cios dla Garbarni. Tym razem spory udział przy tym golu miał bramkarz gospodarzy, który nie poradził sobie z bardzo prostym strzałem Artura Skiby.

• Na bramkę strzelał Mężyk, bardzo niecelnie

• Rzut z autu na wysokości pola karnego. Dalekie wrzucenie, piłkę przedłużał Kowalski, ostatecznie do futbolówki dopadł Ogar, ale jego strzał minął bramkę

• Zmiana w szeregach gospodarzy. Boisko opuścił z numerem 2 Przemysław Senderski, a w jego miejsce pojawił się Paweł Byrski.

• Drugą połowę rozpoczynają grający dziś w białych koszulkach zawodnicy Garbarni

• mecz garbarnia

garbarnia

• Koniec pierwszej połówki meczu.

• Mamy kolejnego gola w Krakowie. Po raz drugi piłkę w siatce umieścili goście. Tym razem gola zdobył Serafin

• Zamieszanie w polu karnym Garbarni. Najpierw strzał jednego z piłkarzy gości fantastycznie obronił Błąkała, piłka jednak trafiła pod nogi Sadio, ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale futbolówka przeleciała minimalnie koło słupka.

• Strzał Mężyka, ale wprost w ręce Błąkały

• Mamy pierwszą kontrowersje w tym spotkaniu. W polu karnym przewracał się Leszczak, ale sędzia nie dopatrzył się faulu.

• Rzut wolny dla gospodarzy, ręką zagrywał Sadio

• Ładna akcja Basty prawą stroną, ale w ostatniej chwili dośrodkowanie zablokował, występujący z numerem 5, Marcin Pluta.

• Coraz większą przewagę zyskują przyjezdni

• Dośrodkowanie Senderskiego zablokowane

• Ładna akcja Pietrasa, który wyłożył piłkę Skibie, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy

• Spokojny początek spotkania. Gra toczy się głównie blisko koła środkowego

• mecz

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynają goście

• Gospodarze czekają na ligowe zwycięstwo od 18 maja - wtedy pokonali u siebie Motor Lublin 2:1 po bramkach Brozia i Siedlarza. Obu już nie ma w klubie.

• Garbarnia w pierwszej serii gier przegrała Radomiaka Radom aż 3-0.

• Limanovia w pierwszej kolejce wygrała na wyjeździe 1-0 ze Stalą Stalowa Wola, ale mecz został zweryfikowany na niekorzyść drużyny z Limanowa, ponieważ w jego zespole wystąpili zawodnicy nieuprawnieni do gry.

• Już za około 10 minut sędzia Robert Podlecki z Lublina rozpocznie pierwsze w tym sezonie derby małopolski.

• Witamy ze stadionu Hutnika Kraków. Zapraszamy na relację LIVE z meczu o mistrzostwo II ligi pomiędzy Garbarnią Kraków a Legionovią Legionovo.