Garbarnia Kraków

1

Wigry Suwałki

0

• Koniec! Garbarnia pokonał, dość niespodziewanie, na własnym terenie Wigry Suwałki 1:0. Za wspólnie spędzony czas dziękuję już Państwu Mariusz Lesiak.

• Tuż po wejsciu na plac gry żółtą kartką ukarany Kalicki.

• Kalicki za Góreckiego

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Mogło być 1:1, ale Arur Bogusz poślizgnął się na lini pola karnego i cała akcja spaliła na panewce.

• Ładna indywidualna akcja Góreckiego, który minął dwóch rywali, jednak jego dogranie w pole karne zatrzymało się na jednym z obrońców.

• Kolejna zmiana w druzynie z Suwałk. Romachów za Karłowicza.

• oraz Lauryn za Atanackovica.

• Podwójna zmiana w szeregach gości. Tarnowski za Makaradze

• Boisko opuścił strzelec bramki Leszczak, w jego miejsce Fedoruk.

• Żółtą kartką ukarany także Górecki.

• Drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartką ukarany Widejko!

• Zamieszanie na boisku. Piłkarze skoczyli sobie do gardeł!

• Aleksandar Atanacković zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale próba Serba powędrowała nad bramką Błąkały.

• Cichy wraca na boisko po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

• Boisko opuszcza Metz, a na placu gry pojawia się Łukasz Cichy.

• Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego Drągowskiego, ale jeszcze lepsza parada Błąkały, króry sparował piłkę do boku!

• Mateusz Kowalski ukarany żółtą kartką.

• Faul w ofensywie Pomiana. Od rzutu wolnego gospodarze.

• Fanastyczne uderzenie z rzutu wolnego Pawła Nowaka czubkami palców nad poprzeczkę sparował Salik.

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Pamian zmienił Mamaev'a.

• Żółta kartka dla Widejki.

• Ładnym technicznym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza Tarnowski, jednak jego próba zatrzymała się zaledwie na górnej siatce bramki Błąkały.

• Druga w odstępie kilku minut akcja Garbarni, którą próbował kończyć Nowak. Były gracz Sandecji uderzył jednak wprost w bramkarza.

• Ładna kombinacyjna akcja gospodarzy, ale finalizujacy całą sytuację Paweł Nowak został zablokowany.

• Pierwszy strzał w drugiej połowie w wykonaniu gości, jednak bez problemów lecącą w środek bramki futbolówkę wyłapał Błąkała.

• Druga połowa wystartowała! Od środka gospodarze.

• Piłkarze wracają na boisko. Już niebawem początek drugiej połowy.

• Garbarnia - Wigry

• Sędzia Kruczyński zakończył pierwszą połowę spotkania. Garbarnia dość niespodziewanie prowadzi z Wigrami Suwałki 1:0.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry.

• Powinno być 1:1, ale najpierw po strzale Karłowicza słupek uratował Garbarnię, a chwilę potem po dobitce Mamaev'a ofiarna interwencją popisał się Byrski.

• Potężne uderzenie Kosturbały o włos minęła bramkę Salika.

• Żólta kartka dla Norberta Piszcza za próbę wymuszenia rzutu wolnego w okolicach linii pola karnego.

• Tomasz Metz próbował wrzucić piłkę w pole karne, ale jego wrzutka trafiła wprost w rękę Salika.

• Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Mamaev'a na gola próbował zamienić Arur Bogusz, ale strzał obrońcy gości o milimetry minął bramkę Błąkały.

• Gol dla Garbarni!! Fantastyczne prostopadłe podanie od Pawła Nowaka na bramkę zamienił Sebastian Leszczak.

• Ostry atak Karłowicza "nagrodzony" przez arbirta żółtą kartką.

• Coraz większą przewagę zyskują goście, brakuje jednak ostatniego decydującego podania.

• Bramka dla gości...a jednak nie! Sędzia boczny podniósł w górę chorągiewkę! Zdaniem arbitra Radzio był na spalonym!

• Pierwsza groźna akcja Wigier, ale strzał Karłowicza odbił się od poprzeczki bramki Błąkały. Piłka balansowała na linii bramkowej, ale sędzia uznał, że jej nie przekroczyła.

• Kolejna próba zawiązania składnej akcji przez gości, ale dośrodkowanie Widejko za głębokie i bez najmniejszych problmeów futbolówkę wyłapał Błąkała, który zastępuję dziś w bramce Adriana Jękota.

• Spotkanie na razie nie porywa, gra toczy się w środku pola.

• Pierwsza próba gości, ale strzał Bartosza Widejko minimalnie minął bramkę Błąkały.

• Na Suchych Stawach pojawiło się ...6 kibiców gości.

• Pierwsza okazja gospodarzy, ale piłka za mocno zagrana do Ogara.

• Zaczynamy pierwszą połowę! Od środka rozpoczęli goście.

• "Chwila grozy" na stadionie Hutnika. Zabrakło prądu... Na całe szczęście już wszystko wróciło do normy.

• Rozgrzewka już zakończona, obie ekipy są już w szatni. Za chwilę początek meczu.

• Ławka gości: Sobolewski, Romanchów, Makaradze, Pomian, Lauryn, Becerra, Omilianowicz.

• Ławka gospodarzy: Jękot, Cichy, Fedoruk, Kaczor, Kalicki, Kalemba, Senderski

• Pierwszy gwizdek sędziego coraz bliżej, dlatego zachęcamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania

• Gospodarze jeśli chcą zachować jakiekolwiek szansę na awans muszą dziś odnieść zwycięstwo.

• Witamy serdecznie z Nowej Huty (Kraków). Już za około 30 minut rozpocznie się najprawodopodobniej najważniejszy mecz dla Garbarni w tym sezonie. Tym razem podopieczni Roberta Orłowskiego zmierzą się z Wigrami Suwałki.