Gaziantepspor Kulübü 0 - 1 Legia Warszawa

Gaziantepspor Kulübü

0

Legia Warszawa

1

• Po dramatycznym spotkaniu Legioniści wywożą z Turcji jedno bramkową zaliczkę. Trzeba przyznać, że w drugiej odsłonie defensywa warszawiaków spisywała się nadzwyczaj solidnie. IV runda jest w zasięgu ręki. Za uwagę dziękuje Michał Musiejuk.

• Koniec meczu! Legia jest w doskonałej sytuacji przed rewanżem.

• Emre...

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.

• Żyro otrzymuje żółtą kartkę.

• Na boisku leży Dany Nounkeu.

• Ostatnia zmiana Legii. Murawę opuszcza Ljuboja a melduje się na nim Żyro.

• Ależ mamy szczęście. W ostatniej chwili piłkę z nogi w polu karnym zawodnikowi gospodarzy zdjął Komorowski.

• W rzutach rożnych 12:2 dla Gaziantepsporu.

• Schodzi Manu a swoją szansę dostaje Janusz Gol.

• Na boisku leży Komorowski. Legioniście oberwało się po starciu z Tosunem.

• Gospodarze zaczynają grać tak jak na początku pierwszej połowy, Legia niestety też...

• Ukarany strzelec bramki - Radović.

• Podopieczni trenera Kafkasa szukają swoich szans strzałami z dystansu. Świetnie spisujący się dziś Wojciech Skaba nie musi nawet interweniować.

• Kolejna zmiana Gaziantepsporu. Za Popova na boisku pojawia się Cenk Tosun.

• Żółta kartka dla Rzeźniczaka za ostry faul.

• Groźna sytuacja gospodarzy. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieupilnowany zawodnik Jastrzębi na szczęście Legionistów fatalnie pudłuje. Warszawska obrona nie popisała się przy tej akcji.

• Hubnik za Kucharczyka.

• Vrodljak nabawił się chyba jakiejś kontuzji. Zmiana wisi w powietrzu.

• Pierwsza zmiana po stronie gospodarzy. Miejsce Elyasa Süme zajmuje Yasin Pehlivan.

• Żółta kartka dla Vrdoljaka.

• Groźne uderzenie Wagnera z rzutu wolnego. Obok bramki.

• Piękne prostopadłe podanie Ljuboji i Radović w pojedynku 1 na 1 z bramkarzem zachował się fantastycznie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!111

• Gramy.

• Oba zespoły są już na boisku, za chwilę zaczynamy drugą część gry.

• Koniec nudnej 1 połowy. O ile na początku gospodarze konsekwentnie dążyli do objęcia prowadzenia tak od 20 minuty gra była nudna jak flaki z olejem. Szkoda sytuacji Kucharczyka. Miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy ciekawsze widowisko.

• Za linią boczną boiska opatrywany jest Wagner.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 60 sekund.

• Bardzo dużo niedokładności zarówno po stronie Legii jak i Gaziantepsporu.

• Zawodnicy obu drużyn myślami są już chyba w szatni...

• Coraz śmielsze ataki Legii. Gospodarze bezbłędnie w obronie.

• Legia próbuje, ale nic z tego nie wychodzi.

• Murat Ceylan.

• Vrdoljak z 30 metrów posyła piłkę w trybuny,

• Kolejna świetna interwencja Skaby! Gospodarze powinni już prowadzić...

• Najlepszym zawodnikiem Legii jest jak narazie Wojciech Skaba.

• Żółtą kartką ukarany został Wagner.

• Autorem uderzenia po raz kolejny był Murat Ceylan.

• Groźne uderzenie zza pola karnego broni Skaba.

• Oblężenie bramki Legii trwa. Tym razem Ceylan posłał piłkę w trybuny.

• Turcy bliscy objęcia prowadzenia. Piłka o kilka centymetrów mija poprzeczkę bramki po strzale głową jednego z zawodników Gaziantepsporu.

• Co za pudło Kucharczyka! Wyśmienite podanie Radovića nie zostało wykorzystane przez Polaka. Wynik bez zmian.

• Jak narazie obie drużyny "badają się" z niewielką przewagą gospodarzy.

• Rozpoczynamy mecz! Legia na biało-czarno, gospodarze w czarno-czerwonych strojach.

• Dla Michała Żewłakowa jest to powrót na tureckie boiska. 35-letni obrońca Legii w poprzednim sezonie reprezentował barwy MKE Ankaragucu.

• Znamy już składy obu ekip.

• Zachęcamy wszystkich kibiców do typowania wyniku meczu w komentarzach.

• O godzinie 20:00 warszawska Legia rozpocznie swoje zmagania na arenie międzynarodowej. W ramach III rundy eliminacyjnej Ligi Europy podopieczni trenera Macieja Skorży zmierzą się z Gaziantepspor Kulubu. Rywale Legii ostatni raz w Europejskich Pucharach startowali w sezonie 2003/2004. W III rundzie z dalszej gry wyeliminowała ich Roma. Miejmy nadzieję, że Legia zagra równie dobry mecz. Spotkanie poprowadzi Hiszpan - Cesar Muniz Fernandez..