Gent - Pogoń Szczecin ONLINE. Oszukać przeznaczenie. Każda zdobycz na wagę złota. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

4 1 połowa

Pogoń Szczecin

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej nocy. Dobranoc.

• Ciężko podsumować ten mecz. Gigantyczna różnica klas i zasłużona wysoka wygrana gospodarzy. Rewanż w Szczecinie za tydzień, ale będzie to tylko formalność.

• Koniec meczu w Belgii. KAA Gent rozbił Pogoń Szczecin 5:0.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Ostatnia zmiana w KAA Gent. Brian Agbor zmienił Gifta Orbana.

• Pogoń Szczecin wywalczyła faul na własnej połowie. Chwila oddechu dla obrony.

• Kolejna akcja gospodarzy, ale bez zagrożenia pod bramką Pogoni.

• Ostatnia zmiana w Pogoni Szczecin. Mariusz Fornalczyk zmienił Efthymisa Koulourisa.

• Natomiast Alessio Castro-Montes pojawił się w miejsce Jordana Torunarighy.

• Tarik Tissoudali zastąpił Hugo Cuypersa

• Pieter Gerkens pojawił się w miejsce Malicka Fofany

• Cztery zmiany w Gent. Andrew Hjulsager zmienił Honga Hyun-Seoka

• Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego przez Gent, Julien De Sart oddał strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę Pogoni o centymetry!

• Bartosz Klebaniuk skutecznie interweniował na przedpolu własnej bramki.

• Hong Hyun-Seok stanął przed szansą na szóstą bramkę, ale w stuprocentowej sytuacji, uderzył niecelnie.

• Natomiast Marcel Wędrychowski pojawił się w miejsce Wahana Biczachczjana.

• Dwie kolejne zmiany w Pogoni Szczecin. Danijel Loncar zmienił Benedikta Zecha

• Benedikt Zech potrzebuje pomocy medycznej.

• Malick Fofana z impetem wpadł w pole karne Pogoni, ale jego strzał dostał zablokowany.

• Gift Orban pokusił się o indywidualną akcję, wpadł w pole karne i mocnym uderzeniem pokonał Bartosza Klebaniuka.

• GOL! Gift Orban kompletuje hat-trick!

• Koronkowa akcja gospodarzy, Gent weszło z piłką do bramki Pogoni, ale arbiter dopatrzył się spalonego.

• Malick Fofana dośrodkował z lewej strony, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Pierwszy kontratak Gentu, ale bez zagrożenia.

• Wahan Biczachczjan dostał piłkę w polu karnym Gentu, ale ponownie uderzył niecelnie.

• Teraz Wahan Biczachczjan uderzył z dystansu, ale zrobił to niecelnie.

• Efthymis Koulouris dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale nie oddał strzału.

• Prostopadłe podanie w okolice pola karnego gospodarzy, ale tam Wahan Biczachczjan nie zdołał dopaść do piłki.

• Joao Gamboa ukarany żółtą kartką.

• Kamil Grosicki ruszył lewą stroną, dograł w pole karne, tam do piłki dopadł Leonardo Koutris, ale uderzył niecelnie.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Natomiast Alexander Gorgon pojawił się w miejsce Luki Zahovića.

• Dwie zmiany w Pogoni Szczecin. Rafał Kurzawa zmienił Mateusza Łęgowskiego

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Ghelamco Arena, za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Nie warto analizować pierwszej części meczu. Wszystkie bramki sprezentowane Belgom. Pogoń na łopatkach.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Gent. Gospodarze rozbijają Pogoń Szczecin aż 4:0.

• Luka Zahović zagrał we własne pole karne do Hugo Cuypersa, który precyzyjnym uderzeniem zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu.

• GOL! Hugo Cuypers także ma swoją drugą bramkę.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Próba prostopadłego podania w pole karne Pogoni Szczecin, ale tym razem skutecznie obrona "Portowców".

• Jordan Torunarigha ukarany żółą kartką za faul na własnej połowie.

• Bartosz Klebaniuk podał do zawodnika gospodarzmy, a ten precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w pustej bramce.

• GOOOOOOOL!!! Hugo Cuypers podwyższa na 3:0.

• Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę w ogromnym chaosie. Nie wygląda to dobrze.

• Znakomite prostopadłe podanie w pole karne Pogoni, a tam snajper Gentu przytomnym lobem pokonał bramkarza gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gift Orban podwyższa na 2:0!!!

• Jordan Torunarigha odebrał piłkę na skrzydle i dośrdkował na głowę Hong Hyun-Seoka, jednak ten uderzył wprost w bramkarza Pogoni.

• Malick Fofana pokusił się o indywidualną akcję, ale gracz gospodarzy nie znalazł miejsca do oddania strzału.

• Mariusz Malec ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Prostopadłe zagranie do Kamila Grosickiego, ale skrzydłowy Pogoni nie doszedł do piłki.

• Malick Fofana oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała nad bramką Pogoni Szczecin.

• Próba wyjścia "Portowców" z własnej połowy, ale niezbyt udana.

• Długa akcja gospodarzy, dośrodkowanie z prawej strony, ale dobrze interweniował Bartosz Klebaniuk.

• Gospodarze raz za razem atakują bramkę Pogoni Szczecin. Na razie jednak "Portowcy" się bronią.

• Kolejna wrzutka w pole karne gości, ale tym razem skutecznie interweniował bramkarz Pogoni.

• Gent utrzymuje się przy piłce na połowie Pogoni. Na razie gospodarze zdecydowanie przeważają.

• Julien De Sart oddał strzał w środek bramki, ale Bartosz Klebaniuk nie złapał piłki, dopadł do niej Gift Orban i w prostej sytuacji zdobył gola.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gift Orban trafia do bramki Pogoni po fatalnym błędzie bramkarza Pogoni.

• Malick Fofana wrzucił z bocznej strefy boiska, ale znowu obrona Pogoni skutecznie.

• Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Pogoni, ale tam Hong Hyun-Seok uderzył ponad poprzeczką.

• Wrzutka w pole karne "Portwoców", ale ponownie żaden z graczy gospodarzy nie doszedł do podania.

• Próba prostopadłego podania w wykonaniu "Portowców", ale Efthymis Koulouris nie ruszył do piłki.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Pogoni, ale bez zagrożenia.

• Efthymis Koulouris dostał piłkę po prawej stronie boiska, ale nie zdołał się przy niej utrzymać.

• Wahan Biczachczjan zagrał ręką pod polem karnym rywali i sędzia przerwał grę.

• Dużo chaosu na początku spotkania. Żadna z drużyn nie potrafi utrzymać się przy piłce.

• Rozpoczynamy starcie w Gent!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Gent. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Piłkarze Pogoni Szczecin pojawili się już na przedmeczowej rozgrzewce!

• Natomiast oto zestawienie KAA Gent:

• Tak prezentuje się skład Pogoni Szczecin na dzisiejszy mecz:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Vassílios Fotiás z Grecji.

• Korzystny rezultat dzisiaj w Belgii będzie napawał optymizmem polskich kibiców, ale KAA Gent w meczach wyjazdowych również jest bardzo groźny. Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest zespół z Belgii, ale w kwalifikacjach europejskich pucharów lubią być niespodzianki i miejmy nadzieję, że takową dzisiaj sprawi zespół Pogoni Szczecin.

• Pogoń Szczecin również bardzo udanie rozpoczęła ten sezon, bo wygrała wszystkie cztery oficjalne mecze. Jednak siła rażenia "Portowców" wydaje się dużo mniejsza, niż ich dzisiejszych przeciwników. Pogoń po bardzo ofensywnym dwumeczu pokonała irlandzki Linfield FC 8:4. Natomiast w rozgrywkach PKO Ekstraklasy "Portowcy" pokonali Wartę Poznań i Widzew Łódź. Dzisiaj czeka ich zdecydowanie najtrudniejsza próba.

• KAA Gent rozegrało w tym sezonie cztery oficjalne mecze i wszystkie wygrało. w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Konferencji Europy belgijska drużyna trafiła na słowacką MKS Żilinę. W Belgii padł wynik 5:1 dla gospodarzy, a w rewanżu Gent wygrało 5:2.. Wydaje się że Belgowie mają ogromną siłę ofensywną, a patrząc na to, ile bramek traci Pogoń, dzisiaj może być ciężki wieczór dla kibiców "Portowców". W krajowej lidze KAA Gent również zanotowało dwa zwycięstwa.

• Piękna pogoda dzisiaj w Gent, miejmy nadzieję, że to będzie także piękny wieczór dla Pogoni Szczecin!

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas na najtrudniejsze zadanie, z jakim przyszło się zmierzyć polskiej drużynie w kwalifikacjach europejskich pucharów w tym meczu. Na relację na żywo z wyjazdowego meczu 3. rundy kwalifikacji Ligi Konferencji Europy z belgijskim KAA Gent zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Gent - Pogoń LIVE! Oszukać przeznaczenie. Każda zdobycz na wagę złota
1/3
przejdź do galerii

Gent - Pogoń LIVE! Oszukać przeznaczenie. Każda zdobycz na wagę złota ©PAP/Marcin Bielecki

Liga Konferencji. Mecz Gent - Pogoń Szczecin ONLINE. Drużyna Portowców spróbuje dokonać (nie)możliwego, czyli przywieźć dobry wynik przed rewanżem III rundy eliminacji. Łatwo na pewno nie będzie, skoro Belgowie w ostatnim dwumeczu wbili dziesięć bramek. Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24.

Liga Konferencji. Mecz Gent - Pogoń Szczecin ONLINE

Pogoń nie jest faworytem, ale wierzy w sprawienie niespodzianki. Żeby zwiększyć swoje szanse, przełożyła ligowy mecz ze Śląskiem Wrocław. Więcej czasu na przygotowanie ma dać efekt zwłaszcza w Gandawie.

Z lotniska w Goleniowie drużyna wystartowała wczoraj popołudniu. W trasę ruszyli także kibice Portowców. Tych ma być na Ghelamco Arena ponad tysiąc. Na wszystkie dostępne bilety znaleźli się bowiem chętni.

W II rundzie Gent rozbił drużynę o zbliżonym potencjale do Pogoni, czyli słowacką Żylinę. U siebie wygrał z nią 5:1, na wyjeździe 5:2. Młody, utalentowany napastnik Gift Orban jest wyceniany na 25 mln euro. Niewykluczone, że tyle wyda na niego Tottenham, jeśli - co bardzo prawdopodobne - za cztery razy więcej do Bayernu Monachium odejdzie Harry Kane.

O sile Gentu dwa lata temu przekonał się Raków Częstochowa, przegrywając dwumecz IV rundy eliminacji Ligi Konferencji. Teraz gra toczy się o awans do niej. Wygrany o grupę zagra ze zwycięzcą pary Dila Gori (Gruzja) - APOEL Nikozja (Cypr).

Gent - Pogoń Szczecin na żywo w TV i online. Gdzie oglądać mecz eliminacji Ligi Konferencji? TRANSMISJA STREAM LIVE

Jens Gustafsson, trener Pogoni: - To wspaniałe uczucie być w tym momencie trenerem w polskim klubie, a w szczególności w Pogoni. Osobiście obserwuję Gent od kilku lat i myślę, że obecnie jako zespół wygląda bardzo dobrze. My musimy skupiać się na sobie – wierzyć w nasze możliwości, grać tak, jak ma grać Pogoń. Oczywiście musimy szanować rywala, ale musimy też skupić się na tym, w czym jesteśmy dobrzy. Tak, by „grać swoją grę” możliwie najbardziej jak się da.

Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin
Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin PAP/Marcin Bielecki

Przewidywany skład Pogoni na mecz z Gent: Klebaniuk - Wahlqvist, Zech, Malec, Koutris - Wędrychowski, Gamboa, Łęgowski, Grosicki - Zahović, Koulouris.

Nie zagrają w meczu z Gent
Pogoń: Stipica (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
- - - - - - (brak)

Mecz Gent - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w TVP Sport. W internecie mecz za darmo w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej TVP Sport, ponadto w SmartTV i HbbTV. Komentują Sławomir Kwiatkowski i Marcin Żewłakow. Początek od godziny 20:00, studio przedmeczowe o 19:30. Poprowadzi je Rafał Patyra, gośćmi będą Marek Wasiluk i Maciej Stolarczyk. Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy!