Getafe CF

1

FC Barcelona

2

• Koniec! Po dość nudnej drugiej połowie FC Barcelona utrzymuje prowadzenie z pierwszej części meczu i odnosi bardzo ważne zwycięstwo!

• 3 minuty doliczone do tego spotkania!

• Ostatnia zmiana tego meczu. Arthura zmienił Alena.

• W Getafe murawę opuszcza Francisco Portillo, którego zmienia Robert Ibanez.

• Zmiany w obu drużynach. Ousmane Dembele zmieniony przez Philippe Coutinho.

• Ousmane Dembele próbował dograć piłkę do Leo Messiego, który miałby przed sobą pustą bramkę. Defensywa Getafa zdołała jednak uratować sytuację.

• Nemanja Maksimović ukarany żółtą kartką.

• Leo Messi wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala! David Soria znakomicie wyczuł Argentyńczyka i uratował swój zespół!

• Angel schodzi, a wchodzi Samuel Saiz.

• Sergio Busquets wchodzi w miejsce Arturo Vidala.

• Leandro Cabrera ukarany żółtą kartką. Bardzo mocno sypia się kary indywidualne.

• Co teraz zrobił Jaime Mata! Strzelec bramki dla Getafe minął Ter Stegena, miał przed sobą pustą bramkę tylko że..... nieczysto trafił w piłkę i posłał ją obok bramki...

• Kolejny żółty kartonik w tym meczu. Tym razem ukarany zostaje Arturo Vidal.

• Uderzenie Leo Messiego z rzutu wolnego! Piłka poszybowała ciut nad bramką.

• Damian Suarez trafia do notesu sędziego.

• Znakomita interwencja Ter Stegena! Leandro Cabrera doszedł do strzału głową, a niemiecki bramkarz zdołał to odbić końcówkami palców!

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Dimitri Foulquier zmieniony przez Jorge Molinę.

• Sergi Roberto podał do Leo Messiego, który szukał sobie miejsca do strzału lewą nogą. Zwarta obrona Getafe zdołała jednak powstrzymać Argentyńczyka.

• Lionel Messi oddał mocny strzał, ale trafił prosto w bramkarza Getafe.

• To powinien być remis! Angel wyszedł sam na sam z Ter Stegenem, ale nie trafił w światło bramki!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Czeka nas bardzo ciekawa druga połowa, w której Getafe powalczy o remis!

• Co to jest za mecz! Jaime Mata wykończył świetną akcję swojej drużyny, strzałem do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Getafe nie składa broni! Jaime Mata daje nadzieje swoim kibicom!

• Bardzo mocne, ale i bardzo niecelne uderzenie Angela.

• Leo Messi dograł z rzutu wolnego. Defensorzy Getafe zdołali wybić piłkę, która spadła na nogę Luisa Suareza! Urugwajczyk huknął bez zastanowienia i mamy 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowna bramka Luisa Suareza!

• Jaime Mata bardzo mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale wylądowała ona prosto w rękawicach Ter Stegena.

• Groźne uderzenie Luisa Suareza! Piłka jednak minimalnie minęła bramkę gospodarzy.

• David Soria notuje znakomitą interwencję! Gerard Pique uderzał z 10 metra, a golkiper Getafe intuicyjnie odbił futbolówkę!

• Niedokładne podanie Messiego. Barcelona zbyt łatwo traci posiadanie.

• Mocno niewidoczny na początku meczu Leo Messi wykorzystał błąd defensywy rywala. Argentyński gwiazdor zdobywa 16 bramkę w tym sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lionel Messi zdobywa bramkę!

• Jordi Alba również został ukarany, ponieważ przytrzymywał swojego rywala. Bardzo ostry jest ten mecz

• Fatalna, naprawdę straszna symulka Jordiego Alby. Dimitri Foulquier przypadkowo dotknął go w nos, a lewy obrońca Barcelony padł jak rażony piorunem. Tym samym zawodnik Getafe obejrzał żółtą kartkę.

• Arthur jest pierwszym zawodnikiem ukaranym żółtą kartką w tym meczu!

• Cały stadion zawrzał! Angel zdobył bramkę po świetnym podaniu Vitorino Antunes, tylko że sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie!

• Ousmane Dembele przewraca się w polu karnym rywala, ale gwizdek sędziego milczy.

• Arthur faulowany w środkowej strefie boiska. Akcja gości przerwana.

• Goście rozpoczęli mecz od środka!

• Oba zespoły są już na murawie! Czas na przywitanie kapitanów!

• Getafe wcale nie musi być łatwym przeciwnikiem dla Dumy Katalonii. Gospodarze nie przegrali w lidze od 5 spotkań. Udało im się między innymi rozgromić 3:0 Espanyol.

• FC Barcelona może dzisiaj wykorzystać potknięcia swoich rywali. Wszystko ułożyło się po myśli Blaugrany. Real Madryt przegrał z Realem Sociedad, a Sevilla podzieliła punkty z Atlietico.Lepiej być nie mogło, więc czy ekipa Ernesto Valverde wykorzysta sytuację?

• Dobry wieczór Państwu! Już za 20 minut rozpocznie się pojedynek pomiędzy Getafe, a FC Barceloną! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!