Getafe CF

0

FC Barcelona

2

• Barcelona bez najmniejszych problemów i po najmniejszej linii oporu pokonała Getafe 2-0 po golach Suareza i Neymara. Mecz bez historii - po dwóch trafieniach Barca grała lekko, z polotem, próbując oryginalnych rozwiązań. To tyle na dziś, dobrej nocy życzy Państwu Adam Wielgosiński.

• Trzy minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Jordi Alba chciał wrzucić, wyszedł strzał, ale i tak niecelny.

• Górna piłka do Suareza i kolejny spalony. Piłkarze Barcy bardzo łatwo dają się łapać dziś na ofsajdy.

• Neymar próbował po raz kolejny ośmieszyć obronę Getafe, ale poszła ostra wycinka i skończyło się neymarowanie.

• Bernard Mensah zmienia Juana Rodrigueza.

• Nie zapominajcie, że dziś Halloween. W Getafe pamiętają.

• Sandro zmienia kapitalnego dziś Sergiego Roberto.

• Kapitalne podanie Neymara do Alby, ten stanął oko w oko z bramkarzem, jednak się pomylił. To powinno być 3-0 dla Barcy.

• Wieje nudą na Coliseum Alfonso Perez.

• Rakitić gra prostopadłe podanie do Suareza, jednak nie dogadali się zawodnicy Blaugrany.

• Moi Gomez melduje się na murawie, a na ławce siada Pablo Sarabia.

• Neymar pakuje piłkę do siatki między nogami Guaity, ale wcześniej był gwizdek, spalony.

• Barca już na ogromnym luzie, Neymar Suarezem bawią się w najlepsze.

• Głęboko cofnięte Getafe, 11 graczy gospodarzy na własnej połowie.

• Gol Neymara.

• A za Munira wbiega Andres iniesta.

• Angel Laftia wchodzi za Pedro Leona.

• Kapitalny przerzut Roberto, Neymar z powietrza kończy akcję.

• Neymar!!! 2-0 dla Barcy!

• Wrzutka z rożnego Getafe, Bravo notuje pusty przelot. Kolejny korner dla gospodarzy.

• Iniesta intensywnie się rozgrzewa.

• Wrzutka z rzutku rożnego Getafe, Pique wybija piłkę i rozpoczyna kontratak.

• Piłka w siatce po strzale Munira, jednak El Haddadi na spalonym.

• Niesamowicie zagęścili środek boiska zwodnicy Getafe. Roberto do spółki z Rakiticiem muszą sporo się napracować, by wykreować coś ciekawego.

• Damian Suarez uderzył ręką w twarz Neymara, za co otrzymał zasłużony kartonik.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Po naprawdę przeciętnej pierwszej połowie Barca prowadzi 1-0 z Getafe. Dominacja Katalończyków jest oczywista, jednak gra przyjezdnych nie zachwyca. Zachwyciła jednak asysta Sergiego Roberto przy trafieniu Luisa Suareza. Wracamy za kwadrans.

• Dośrodkowanie z wolnego Barcy, Guaita dobrze piąstkuje piłkę.

• Juan Rodriguez wyciął Neymara, za co utrzymał żółtą kartkę.

• Trafienie Luisa Suareza.

• Alexis nie zagra w następnej kolejce z powodu nadmiaru żółtych kartek.

• Alexis wycina Suareza, słuszna żółta kartka.

• Rajd Neymara lewą flanką, który zagrywa do Roberto, ten piętką podaje do Suareza, a Urugwajczyk jak prawdziwy killer wykańcza tę akcję.

• Luis Suarez na 1-0 dla Barcy!!!

• Przerwa w grze, jeden z graczy Getafe leży na murawie.

• Prostopadłe podanie do Sarabii, jednak Pique na wślizgu przecina to podanie.

• Bravo wychodzi na 30. metr od własnej bramki, wybija piłkę pod nogi Suareza, jednak obrońca Getafe nie zdążył przelobować Chilijczyka, który w porę wrócił do własnej "szesnastki" i złapał piłkę.

• Wrzutka Roberto Lago, żaden piłkarz gospodarzy nie zamyka akcji, Barca przy piłce.

• Getafe próbuje wychodzić z kontrami, ale defensywa Barcy w porę je kasuje.

• Prostopadła piłka w kierunku Luisa Suareza, Urugwajczyk na spalonym.

• Barca ma sporo oskrzydlających akcji, ale kończą się one niedokładnymi podaniami.

• Centra z lewej strony Barcy, piłka wybita przez Juana Rodrigueza.

• Rajd Victora Rodrigueza, dośrodkowanie w pole karne, Claudio Bravo bez problemu wyłapuje piłkę.

• Kontra Getafe, Sarabia traci piłkę, którą przejął Gerard Pique.

• Strzał z dystansu Ivana Rakiticia, piłka ponad bramką.

• Bład Pique, świetna akcja Getafe, Scepović marnuje dogodną okazję na otwarcie wyniku meczu.

• Piłka w linii obrony Getafe, pressing Munira i Suareza, Alexis wybija piłkę w aut.

• Krótka przerwa w grze, Lacen leży na murawie po oberwaniu w twarz piłką.

• Długo rozgrywana akcja kończy się wrzutką Jordiego Alby do Munira El Haddadiego, który skiksował. Piłka w rękawicach Guaity.

• Niecelny przerzut Pique, piłka poza linią autu.

• Wrzutka Alvesa do Sergiego Roberto, dobra interwencja defensywy Getafe. Barca wciąż przy piłce.

• Wrzutka Pedro Leona, Pique wybija piłkę z pola karnego.

• To mogło być kapitalne otwarcie meczu dla Barcy!!! Wrzutka Neymara, Munir próbował trafić przewrotką, ale nie trafił czysto.

• Rozpoczynamy spotkanie na Coliseum Alfonso Perez!

• Ławka rezerwowych Getafe: Gomez, Mensah, Megyeri, Buendia, Lafita, Yoda, Velazquez.

• Ławka rezerwowych Barcelony: ter Stegen, Iniesta, Bartra, Sandro, Adriano, Vermaelen, Gumbau.

• Ostatnie 5 meczów między tymi ekipami na Coliseum Alfonso Perez to starcia ze zmiennym szczęściem dla jednych i drugich. Są to 3 wygrane Barcy, 1 Getafe i 1 remis, który miał miejsce w zeszłym sezonie.

• Barcelona konsekwentnie wygrywa kolejne spotkania, lecz nie gra najładniejszej piłki. Tydzień temu na Camp Nou Katalończycy pokonali Eibar 3-1 po hat-tricku Luisa Suareza.

• Gospodarze nie przystąpią do tego meczu w najlepszych humorach. W poprzedniej kolejce zebrali tęgie baty na Ramon Sanchez Pizjuan, przegrywając aż 0-5 z drużyną Grzegorza Krychowiaka, Sevillą.

• Rozpoczynamy relację z przedmieść Madrytu. O 20:30 Getafe podejmie mistrza kraju, FC Barcelonę.