Primera Division. Mecz Getafe - FC Barcelona ONLINE. Trudny...

Primera Division. Mecz Getafe - FC Barcelona ONLINE. Trudny rywal na inaugurację. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 1. kolejka
2023-08-13 21:30

Getafe CF

0

FC Barcelona

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień FC Barcelona na stadionie olimpijskim w Barcelonie zagra z Cadiz, natomiast Getafe CF pojedzie do Katalonii na mecz z Gironą.

• Koniec meczu! Pełno emocji, ale mamy bezbramkowy remis!

• Znakomita wrzutka na głowę Anthonyego Lozano, ale ten w stuprocentowej sytuacji nie trafił w bramkę!

• Arbiter dopatrzył się wcześniejszego zagrania ręką przez Gaviego!

• lewandowski

• Arbiter będzie sprawdzać sytuację na monitorze!

• Gavi ukarany żółtą kartką za domaganie się rzutu karnego.

• Ronald Araujo upadł w polu karnym Getafe! Na razie arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego!

• Próba kontrataku gospodarzy, ale akcja prawą stroną nie przyniosła efektu.

• Djene ucierpiał po starciu z rywalem.

• Kolejna ofensywna akcja Barcelony, która nie przyniosła żadnego efektu.

• Ansu Fati zagrał prostopadle do Lamine Yamala, ale ten nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym rywala.

• Djene ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dziewięć minut.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy zupełnie bez zagrożenia.

• Robert Lewandowski zagrał w pole karne Getafe, ale żaden z jego partnerów nie ruszył do piłki.

• Kolejna żółta kartka, a ukarany nią jest Anthony Lozano.

• Damian Suarez ukarany żółtą kartką.

• Wrzutka w pole karne gospodarzy do Laminea Yamala, ale ten uderzył niecelnie!

• Natomiast Gavi pojawił się w miejsce Ilkaya Gundogana.

• Dwie zmiany w Barcelonie. Ansu Fati zmienił Pedriego

• Druga zmiana w szeregach gości. Lamine Yamal zmienił Oriola Romeu.

• Pedri zagrał w pole karne rywali do Abde Ezzalzouliego, ale ten uderzył niecelnie.

• Wracamy do gry.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Xavi wyrzucony na trybuny za krytykowanie decyzji arbitra.

• Ofensywna akcja gospodarzy, ale Jules Kounde faulowany pod własnym polem karnym.

• Natomiast Borja Mayoral pojawił się w miejsce Juanmi Latasę.

• Dwie zmiany w Getafe. Anthony Lozano zmienił Carlesa Alenę

• Po wrzutce ze skrzydła do strzału głową doszedł Robert Lewandowski, ale Polak nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

• Pedri dostał piłkę w polu karnym Getafe, ale było zbyt ciasno, by znaleźć miejsce na oddanie strzału.

• Frenkie de Jong oddał strzał z dystansu, ale trafił wprost w rywala.

• Dużo chaosu w drugiej części gry. Piłkarze obu drużyn nie chcą skupiać się na grze w piłkę.

• Jaime Mata ukarany drugą żółtą kartką i także wylatuje z boiska!

• Getafe przeprowadziło kontratak, ale łatwo strata pod polem karnym gości.

• Znakomite podanie Pedriego w pole karne Getafe, ale jeden z jego partnerów oddał bardzo niecelny strzał.

• Barcelona utrzymuje się przy piłce na własnej połowie boiska.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Natomiast w FC Barcelonie Abde Ezzalzouli zmienił Andreasa Christensena.

• Zmiana w Getafe. Portu zmienił Stefana Mitrovića.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Coliseum Alfonso Perez. Zaraz wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Bardzo dużo chamskiej i ostrej gry po stronie Getafe. Piłkarze Barcelony nie wytrzymują nerwowo, a o to właśnie chodzi gospodarzom. Na razie oglądamy raczej sport walki niż piłkę nożną. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie obraz rywalizacji nieco się zmieni.

• Koniec pierwszej połowy meczu! Do przerwy bezbramkowy remis.

• Złe dośrodkowanie Ilkaya Gundogana bez zagrożenia.

• Barcelona wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego gospodarzy.

• Ofensywna akcja Barcelony, zagranie w pole karne gospodarzy, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Coraz goręcej na placu gry. Ronald Araujo złapał piłkę w ręce, myśląc że jest już poza placem gry.

• raphinha

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dziesięć minut.

• Wrzutka w pole karne Barcelony, ale bez zagrożenia.

• Raphinha ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie!

• Raphinha wpadł w pole karne Getafe, ale łatwo stracił piłkę.

• Raphinha także z upomnieniem.

• Carles Alena ukarany żółtą kartką.

• Koronkowa akcja FC Barcelony, Raphinha dostał piłkę w polu karnym, oddał strzał wprost w bramkarza, a próbujący interweniować obrońca Getafe trafił piłką w słupek własnej bramki!

• getafe

• Krótka przerwa w grze na uzupełnienie płynów.

• Jaime Mata ukarany żółtą kartką.

• Znakomita akcja gospodarzy, Juan Iglesias oddał strzał zza pola karnego, ale świetnie interweniował Marc-Andre ter Stegen!

• Jeden z piłkarzy Barcelony ucierpiał po starciu pod polem karnym Getafe.

• Oriol Romeu zdecydował się na indywidualną akcję, minął rywala i oddał mocny strzał, który minął bramkę rywali o niewielką odległość!

• Djene spróbował wrzucić w pole karne Barcelony, ale obrońcy poradzili sobie z tą wrzutką.

• Prostopadłe podanie do Alexa Balde, ale gracz Barcelony nie opanował piłki.

• Kolejne dośrodkowanie w "szesnastkę" gospodarzy, ale teraz bez zagrożenia.

• Uderzenie z rzutu wolnego Raphinhi świetnie wybronił bramkarz gospodarzy.

• Raphinha faulowany tuż przed polem karnym Getafe! Żółta kartka dla Stefana Mitrovića.

• Robert Lewandowski łatwo stracił piłkę w środku pola.

• Kolejna wrzutka w pole karne gospodarze, tym razem jednak piłka nie trafiła do żadnego z graczy Barcelony.

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Roberta Lewandowskiego, ale Polak uderzył wprost w bramkarza.

• Ponownie ucierpiał polski napastnik po starciu z obrońcą rywali.

• Robert Lewandowski faulowany na połowie przeciwnika.

• W odpowiedzi przed szansą stanął Juanmi Latasa, ale będąc sam przed bramką rywali, fatalnie spudłował!

• lewy

• Po dośrodkowaniu w pole karne Getafe do piłki dopadł Ilkay Gundogan, ale w stuprocentowej sytuacji, uderzył wprost w bramkarza!

• FC Barcelona w swoim stylu rozgrywa piłkę w środku pola.

• FC Barcelona rozpoczyna sezon LaLiga EA Sports!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie Coliseum Alfonso Perez, za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Getafe CF:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• Piłkarze obu drużyn na rozgrzewce.

• Latem najgłośniejszym transferem FC Barcelony było pozyskanie Ilkaya Gundogana, który będzie stanowił o sile pomocy drużyny z Katalonii. Natomiast z klubem pożegnali się między innymi Ousmane Dembele, który powędrował do Paris Saint-Germain oraz Sergio Busquets i Jordi Alba, którzy polecieli do Interu Miami i grają wraz z Leo Messim.

• W poprzednim sezonie w pojedynkach obu drużyn nie padało zbyt wiele bramek. Na Coliseum Alfonso Perez padł bezbramkowy remis, natomiast na Camp Nou gospodarze wygrali 1:0 po trafieniu Pedriego. FC Barcelona arenie dzisiejszej rywalizacji nie strzeliła bramki od 2019 roku. Od tego momentu Getafe CF wygrało raz 1:0 i dwa razy padł bezbramkowy remis.

• Natomiast Getafe CF w poprzednim sezonie zajęło dopiero piętnaste miejsce w lidze i do samego końca drżało w utrzymanie w lidze. W tym sezonie sytuacja może być podobna, bo drużyna nie ma zbyt wielkiego potencjału. W okresie przygotowawczym Getafe CF rozegrało aż sześć sparingów. Cztery mecze zostały wygrane i dwa przegrane.

• FC Barcelona jest oczywiście aktualnym mistrzem Hiszpanii. "Duma Katalonii" w okresie przygotowawczym w Stanach Zjednoczonych rozegrała cztery spotkania. FC Barcelona przegrała z Arsenalem FC 3:5, rozbiła Real Madryt aż 3:0, wygrała z AC Milan 1:0 i z Tottenhamem Hotspur 4:2. Robert Lewandowski w okresie przygotowawczym zdobył dwie bramki, ale nie zachwycał. Polscy kibice mają nadzieję, że forma Polaka będzie rosnąć po rozpoczęciu sezonu.

• Coliseum Alfonso Perez perfekcyjnie przygotowane do dzisiejszej rywalizacji!

• Witamy serdecznie! W ten weekend przyszedł czas rozpoczęcia sezonu hiszpańskiej LaLiga EA Sports! W swoim pierwszym meczu FC Barcelona na Coliseum Alfonso Perez zagra z Getafe CF. Na relację na żywo z tego meczu zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Getafe – FC Barcelona  LIVE! Czerwona kartka. Raphinha wyleciał z boiska!
1/5
przejdź do galerii

Getafe – FC Barcelona LIVE! Czerwona kartka. Raphinha wyleciał z boiska! ©Eleven Sports 1

Liga hiszpańska. Mecz Getafe - FC Barcelona ONLINE. La Liga wraca na dobrze. Po wczorajszej wygranej Realu Madryt dzisiaj na boisko wybiegnie FC Barcelona z Robertem Lewandowskim. Przeciwnikiem „Dumy Katalonii” będzie Getafe, który słynie z mocno defensywnego stylu gry… i patentu na dzisiejszego rywala. Gdzie oglądać mecz Getafe - FC Barcelona na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.

Primera Division. Mecz Getafe - FC Barcelona ONLINE

Getafe szybko będzie chciało wymazać z pamięci miniony sezon. Niemal do ostatniej kolejki toczyła batalię o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zakończyła się ona happy endem w postaci zaledwie dwupunktowej przewadze nad „czerwoną strefą” i odległym 15. miejscu w tabeli. Jednak za autora utrzymania wskazuje się Jose Bordalasa, który przyszedł pod koniec trwania rundy wiosennej i spełnił pokładaną w nim nadzieję na zachowanie ligowego bytu.

Teraz rozpoczyna nowy rozdział. A przeciwnikiem będzie mistrz Hiszpanii, FC Barcelona.

„Duma Katalonii” imponowała w poprzedniej kampanii… tylko w lidze. Nie było już tak dobrze w europejskich pucharach. Drużyna Xaviego pożegnała się z Ligą Mistrzów już w fazie grupowej, a w Lidze Europy też długo nie zabawiła. Nowy sezon zaczyna od trudnego wyjazdu na Coliseum Alfonso Pérez. Ostatni raz komplet punktów wywiozła z tego obiektu blisko 4 lata temu. Trzy kolejne potyczki to skromna wygrana gospodarzy i dwa bezbramkowe remisy.

Getafe to jeden z nielicznych zespołów w Primera Division, której nie ma w swojej statystyce strzelonych bramek Robert Lewandowski. W rundzie jesiennej minionego sezonu jedyną bramkę strzelił Pedri. Warto odnotować, że „Lewy” pauzował wówczas za czerwoną kartkę. Z kolei wiosną nie znalazł sposobu na Davida Sorię i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Dzisiaj nadarza się doskonała okazja, by wpisać się na listę strzelców.

Jose Bordalas, trener Getafe: - Jestem zadowolony z wysiłku, zaangażowania i pracy wszystkich zawodników. Teraz nadchodzi chwila prawdy, mamy nadzieję rywalizować z takim rywalem jak Barcelona, ​​​​aktualny mistrz La Liga. Nie biorę pod uwagę okresu przygotowawczego pod względem wyników. Zmierzyliśmy się z rywalami niższej kategorii, nie możemy wyciągać wniosków.

Xavi, trener FC Barcelona (źródło: fcbarca.com): - Myślę, że rozegraliśmy dobry presezon. Dobrze się wzmocniliśmy. Jesteśmy w dobrym momencie pod względem wiary w siebie, samej gry... Rywal to skała w obronie, ma dobry system z pięcioma obrońcami. Będzie trudno, ale poszukamy trzech punktów. Postaramy się nadać nasz rytm. Chcemy dobrze zacząć sezon.Jestem w 90% przekonany, że wszyscy zostaną zarejestrowani na jutro. Mniej więcej mam zespół, który zagra od początku.

Spotkanie Getafe - FC Barcelona poprowadzi César Soto Grado. Jego asystentami będą Pau Cebrian i Carlos Alvarez. Sędzią technicznym jest za Pablo Morales.

Getafe – FC Barcelona. Kto nie zagra?
Getafe zagra dzisiaj bez Jose Angela Carmony, Luis Milli, Mauro Arambarriego oraz Enesa Ünala. Wszystkich z gry wyeliminowały urazy. Po stronie „Dumy Katalonii” zabranie kontuzjowanego Íñigo Martíneza oraz pauzującego za kartki Ferrana Toresa.

Ostatnie mecze bezpośrednie
16.04,2023 r. Getafe – FC Barcelona 0:0 (La Liga)
22.01.2023 r. FC Barcelona – Getafe 1:0 (La Liga)

Mecz Getafe - FC Barcelona TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w niedzielę od godziny 21:25 w Eleven Sports. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak. W przedmeczowym studio, który ruszy godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego, będą Mateusz Majak, Maciej. Kruk i Piotr Urban. Relacja LIVE w GOL24 – zapraszamy!

21:30 Getafe - FC Barcelona ELEVEN SPORTS 1