Getafe CF

0

Real Madryt

1

• Real wygrywa 1:0 z Getafe po bardzo bezbarwnym spotkaniu. Wynik idzie w świat, ale mecz nie zapisze się na kartach historii futbolu.

• Koniec meczu!

• Moya wchodzi w pole karne, ale na nic nie zdaje się jego obecność.

• Arizmendi musi opuścić boisko, gdyż krwawi mu warga.

• Szansa dla gospodarzy. Rzut wolny z 40. metrów. Szansa na dośrodkowanie.

• Mecz zostaje przedłużony o trzy minuty.

• GOOOOOOL!!! Nie, jednak nie ma! Callejon zagrywa prostopadłą piłkę do Ronaldo, który trafia do bramki, ale okazuje się, że znajdował sie na pozycji spalonej!

• Pod chorągiewkę wrzucona została maskotka z koszulką Getafe.

• Zatrzymany drybling Ronaldo przy linii bocznej.

• Brawa dla wchodząceg Estebana Granero, który wcześniej grał w Getafe.

• Granero zmienia Mesuta Ozila.

• Masilela otrzymuje żółtą kartkę za agresywne wejście w nogi Callejona.

• Rodriguez zatrzymany przy linii przez Arbeloę.

• Coentrao próbuje dobiec do podania od Ronaldo, ale wpada na obrońcę gospodarzy domagając się rzutu wolnego.

• Ronaldo świetnie wystawia piłkę Higuainowi, ale Argentyńczyk gubi futbolówkę w polu karnym.

• Nieskuteczna centra w pole karne Getafe. Z kornera dośrodkowywał Alonso.

• Długie podanie do Callejona, ale młody talent Realu znajduje się na pozycji spalonej.

• Pepe nie bawi sie w półśrodki i agresywnie kopię Masilelę. Rzut wolny dla Getafe, ale obyło się bez kartki.

• Higuain po skutecznym dryblingu uderza na bramkę, ale broni Moya!

• Po zamieszaniu w polu karnym na murawę pada Miku, ale Miguel Gamez nie używa gwizdka.

• Zagranie w pole karne z kornera, ale obrona Getafe skutecznie broni dostępu do własnej bramki.

• Coentrao w decydującym momencie zamiast spokojnie zagrać przed bramkę wybija futbolówkę prawie na aut po drugiej stronie boiska.

• Zagranie do Ronaldo, ale Portugalczyk w momencie podania znajduje się za linią obrony.

• Higuain zmienia zmęczonego Benzemę.

• Castro uderza na bramkę i trafia w rękę Pepe! Powinien byż rzut karny!

• Javier Arizmendi zmienia Barradę w barwach Getafe.

• Miku wdaje się w drybling i zostaje trafiony w nogi przez Pepe.

• Ramos zostaje ograny przez rywala i nie pozostając dłużnym fauluje go.

• Ramos wybija piłkę na rzut rożny.

• Benzema otrzymuje świetne podanie od Alonso, ale zamiast strzelać próbuje dograć przed bramkę i futbolówka zostaje wybita z pola karnego!

• Ronaldo podaje do Benzemy, który perfekcyjnie ogrywa rywala, ale z bliskiej odległości uderza nad poprzeczką!

• Mehdi Lacen zastępuje wykartkowanego Casquero.

• Diarra przerywa groźny atak Getafe i Real rusza z kontrą.

• Zmiana w wykonaniu Jose Mourinho. Za Kakę wchodzi Jose Maria Callejon.

• Świetne podanie do Benzemy, Francuz oddaje strzał, ale trafia prosto w Moyę!

• Ronaldo próbuje zagrać do wychodzącego kolegi, ale nastrzeliwuję Masilelę domagając się rzutu karnego. Jedenastki oczywiście nie będzie i być nie powinno.

• Dość niespodziewane uderzenie Ronadlo, Moya odbija piłkę przed siebie, ale głową podaje mu ją Masilela.

• Callejon szykuje się do wejścia na murawę.

• Diaz popełnia błąd, ale Moya wychodzi do piłki i łapie futbolówkę w ręce.

• Zmiana w drużynie Getafe. Jaime Gavilan zastępuje Pedro Riosa.

• Ronaldo wystawia piłkę Benzemie, Francuz uderza, ale trafia w nogi obrońcy.

• Uderzenie Arbeloi, ale piłka ląduje w trybunach.

• Podanie w pole karne do piłki dopada Ramos, ale Hiszpan znajduje się na pozycji spalonej.

• Kaka faulowany z dala od bramki Moyi.

• Złe podanie do Ozila, piłka zostaje przejęta przez Torresa, ale Getafe szybko oddaje futbolówkę gościom.

• Zagranie w pole karne, ale Rios przegrywa pojedynek głowkowy z Arbeloą.

• Próba ataku gospodarzy, ale Coentrao przerywa podanie na połowie boiska.

• Ronaldo szuka miejsca na strzał, ale tarci piłkę.

• Zaczynamy drugie 45 minut!

• Wracamy na stadion Getafe i zaraz rozpocznie sie druga połowa.

• Real prowadzi po 45. minutach, ale nie można wskazać jednoznacznie drużyny, która dominowała by na murawie. Zobaczymy co przyniesie druga połowa.

• Koniec pierwszej połowy!

• Jedna minuta doliczona do pierwszej części spotkania.

• Próba rozegrania akcji z pominięciem środka, ale Benzema znajduje się na pozycji spalonej.

• Próba ataku Realu, ale podanie do Kaki zostaje zatrzymanę przez defensywę Getafe.

• Równoczesne zagranie nakładką Ramosa i Casquero.

• Rios zagrywa w pole karne, ale Ramos wybija piłkę szczupakiem.

• Kaka dośrodkowuje w pole karne, Ronaldo uderza z woleja, ale nie trafia w bramkę.

• Uderzenie z dystansu w wykonaniu Casquero i piłka przechodzi metr obok słupka!

• Dośrodkowanie w pole karne, Rodriguez podaje głową do Miku, a ten uderza tuż obok słupka!

• Po raz kolejny nie da się ustawić piłki do rzutu wolnego, gdyż piłka sama toczy się po murawie.

• Kaka fauluje Casquero. I gospodarze wznawiają na własnej połowie.

• Miku agresywnie atakuje Coentrao i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Strzał Ronaldo z rzutu wolnego i broni bramkarz Getafe!

• Casquero protestuje i otrzymuje żółtą kartkę.

• Alonso przebiega nad piłką, a ta nie trącona ucieka zwiana przez wiatr.

• Daniel Diaz fauluje Ronaldo przed polema karnym i otrzymuje żółtą kartkę.

• Benzeam wbiega w pole karne z piłką, próbuje zagrać do wychodzącego Ozila, ale futbolówka pada łupem Angela Moyi.

• Getafe oddaje piłkę rywalom, a Casquero powraca do gry.

• Casquero pada na murawę po zderzeniu nogami z Arbeloą.

• Benzema ładnie ogrywa rywala przy chorągiewce, a następnie oddaje strzał z ostrego kąta! Piłka przechodzi nad poprzeczką!

• Xabi Alonso zagrywa idealna piłkę w pole karne, gdzie Ramos mija się z nią o kilka centymetrów!

• Pierwsza żółta kartka. Juan Rodriguez fauluje Ronaldo na 40. metrze i w ten sposób wpisuje się do protokołu meczowego.

• Piękna akcja z pierwszej piłi w wykonaniu gości. Coentrao zagrywa na dziesiąty metr, gdzie znajduje się Kaka! Brazylijczyk uderza nad bramką!

• Ronaldo próbuje dryblingu w środku boiska i zostaje trafiony w nogę. Rzut wolny dla Realu.

• Diarra fauluje Barradę, na połowie Getafe.

• Uderzenie z dystansu zawodnika gospodarzy, piłka po rykoszecie ląduje w "koszyczku" Casillasa.

• Xabi podaje do Benzemy, ale Francuz znajduje się za linią obrony Getafe. Chorągiewka liniowego w górze.

• Arbeloa przyjmuje piłkę przy linii bocznej i o mały włos nie wyszedł z nią na aut.

• Arbeloa zagrywa wzdłuż szesnastki rywali, ale nieporozumiał się z Benzemą.

• Zagranie na 15. metr, Ronaldo próbuje przyjąc piłkę na bark, ale futbolówka mu odskakuje i zostaje przejęta przez gospodarzy.

• Zagranie skrzydłowego Getafe, ale można się zastanawiać na co liczył kopiąc piłkę, gdyż zagrał ją prosto do rąk Casillasa.

• Dośrodkowanie Valery, ale piłka opuszcza plac gry i wznowi Casillas.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 1:0 dla Realu! Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego i najwyżej do piłki wyskakuje Sergio Ramos! Asysta w wykonaniu Mesuta Ozila.

• Ozil dwukrotnie próbuje dograć do wychodzącego kolegi z drużyny, ale dwukrotnei blokują go rywale. Rzut rożny.

• Próba zagrania długiej piłki do Benzemy, ale podanie Ronaldo jest za mocne.

• Piłka zostaje zacentrowana w pole karne Realu z rzutu wolnego, ale nic z tego nie będzie. Futbolówka zostaje wyekspediowana poza pole karne.

• Zagranie na szesnasty metr, Ronaldo biegnie w stronę piłki i upada domagając się rzutu karnego. Jedenastka nie zostanie podyktowana.

• Diarra ma szansę rozegrać akcję bramkową, ale tarci piłkę na trzydziestym metrze od bramki.

• Barrada dośrodkowuje w stronę pola karnego, ale Arbeloa wybija piłkę głową.

• Benzema przedłuża głową piłkę do Ozila, ten wyprzedza rywala, biegnie w stronę bramki i w pewnym momencie staje w miejscu domagając się rzutu wolnego i nawet czerwonej kartki! Arbiter nie reaguje.

• Ronaldo wychodzi sam na sam z golkiperem Getafe, ale odgwizdana zostaje pozycja spalona. Portugalczyk i tak nie trafił w bramkę.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową uderza Ronaldo i Angel Moya przerzuca piłkę nad poprzeczką.

• Faul na Ronaldo przy lewej linii bocznej. Szybkie wzowienie.

• Wpadka defensywy Getafe. Piłka ląduje w pole karnym Realu, dochodzi do niej Ozil, ale zanim zdążył przyjąc piłkę dogonił go rywal i zatrzymał atak.

• Dośrodkowanie Alonso w pole karne, ale ani Pepe, ani Ramos nie sięgają piłki, która następnie wychodzi za linię końcową.

• Arbeloa podłącza się do akcji ofensywnej i zostaje faulowany na 40. metrze od bramki rywala.

• Podanie do Miku, ale ten znajduje się na pozycji spalonej.

• Ronaldo próbuje zagrać piętą do Coentrao, ale trafia we własną nogę, a następnie... wpada w kamerzystę.

• Masilela fauluje Ozila podczas walki w powietrzu.

• Zamieszanie w polu karnym gości zostaje zakończone strzałem Barrada z bliskiej odległości! Piłka przechodzi nad poprzeczką!

• Próba dośrodkowania w pole karne Realu, ale skutecznie wślizgiem zagrywa Sergio Ramos.

• Złe podanie Coentrao i piłka wychodzi poza linię boczną.

• Pierwszy gwizdek i zaczynamy!

• Przywitanie obu drużyn.

• Wygrana Realu zapewni "Królewskim" dziesięć punktów przewagi nad Barceloną, która swój mecz z Realem Sociedad rozgera o godzinie 22:00.

• Od pierwszych minut w Getafe zagra Nicolás Ladislao Fedor Flores bliżej znany pod pseudonimem Miku. W tym sezonie zdobył na razie 6 goli co i tak jest najlepszym wynikiem w jego drużynie.

• Znamy wyjściowe jedenastki obu drużyn. W wyjściowej jedenastce Realu wystąpi Sergio Ramos, który powraca po zawieszeniu za żółte kartki.

• TUTAJ mogą państwo przeczytać zapowiedź dzisiejszego meczu w naszym serwisie.

• W dzisiejszym meczu Primera Division, Real Madryt wybiera się na obrzeża stolicy, gdzie zmierzy się z Getafe!