Getafe CF

2

Valencia CF

2

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na stadionie Coliseum Alfonso Pérez w Madrycie. To był kolejny bardzo emocjonujący mecz w tej kolejce! Ostatecznie Getafe remisuje 2:2 z Valencią! Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

• Damian Suarez ściągał przeciwnika na ziemię. Piłka dla gości.

• Sędzia główny dolicza dodatkowe 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Andre Gomes zamyka precyzyjne podanie pomiędzy obrońców i strzela z obiecującej odległości. Guaita ma dobre wyczucie i niweczy ten atak skierowany na prawy słupek. Asystent sędziego pokazuje na rzut rożny.

• Damian Suarez ukarany żółtą kartką.

• Pablo Sarabia wybił piłkę z rzutu rożnego, ale jeden z obrońców przeciął lot piłki.

• Alvaro Negredo świetnie podał w pole karne gospodarzy. Paco Alcacer skorzystał z sytuacji i strzelił w prawy dolny róg bramki Vicenta Guaity!

• Gol! Gol! Gol! Paco Alcacer! 2:2! Mamy emocje do samego końca!

• Victor Rodriguez wykonał piękne dośrodkowanie w pole karne. Niestety, obrona przeciwnika była czujna i usunęła zagrożenie pięknym wybiciem. Piłka wychodzi na rzut rożny.

• Stefan Scepovic wyskoczył do precyzyjnego dośrodkowania ponad obronę przeciwnika i oddał strzał główką w kierunku bramki. Jego akcja, skierowana na środek bramki, zostaje udaremniona dzięki bezproblemowej obronie, którą wykonał Diego Alves!

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Pedro Leon, wchodzi Victor Rodriguez.

• Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Pedro Leon.

• Alcacer Paco znalazł się w dogodnej pozycji, tylko kilka centymetrów zabrakło, żeby dosięgnał przelatujacej piłki.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Rodrigo, wchodzi Alvaro Negredo.

• Pablo Sarabia wykonuje rzut rożny, ale jeden z obrońców reaguje i wyskakując najwyżej, wybija piłkę głową.

• Żółta kartka dla Mehdi Lacena.

• Ogromny błąd doprowadził do utraty bramki. Obrońca tracąc kontrolę nad piłką pozwolił, aby Stefan Scepovic przejął ją i umieścił w siatce bramki!

• Gol! Gol! Gol! Stefan Šćepović! 2:1 dla Getafe! Ale emocje!

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Alvaro Vazquez, wchodzi Stefan Scepović.

• Alvaro Medran otrzymał dokładne podanie po ziemi na środku pola karnego, opanował piłkę i uderzył w sam środek bramki. Na jego nieszczęście, Diego Alves doskonale broni i zatrzymuje strzał przeciwnika.

• Alvaro Medran strzelił nisko odbitą piłką w sam środek bramki po tym jak piłka przebija się do niego w pole karne!

• Gol! Gol! Gol! Alvaro Medran! 1:1! Mamy remis na stadionie Coliseum Alfonso Pérez w Madrycie!

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Miguel Alonso, wchodzi Karim Yoda.

• Alcacer Paco zajął obiecującą pozycję po odebraniu podania na krawędzi pola karnego, jednak piłka przeleciała tuż nad poprzeczką! Co to była za szansa!

• Alvaro Medran strzelił po otrzymaniu dobrego podania. Jego strzał z krawędzi pola karnego przeleciał obok lewego słupka.

• Pedro Leon podał do swojego kolegi w polu karnym, jednak obrona rywala była szybsza i wybiła piłkę na rzut rożny.

• Daniel Parejo strzelił cudownego gola bezpośrednio z rzutu wolnego. Kopnął piłkę ponad murem w lewy górny róg bramki Vicenta Guaity.

• Gol! Gol! Gol! Daniel Parejo! 0:1 dla Valenci!

• Santiago Vergini pociągał za koszulkę jednego z zawodników rywala i Ricardo de Burgos Bengoetxea odgwizduje faul. Valencia ma teraz okazję w postaci rzutu wolnego.

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Enzo Perez, wchodzi Santi Mina.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Antonio Barragan, wchodzi Joao Cancelo.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszam na 15. minut przerwy.

• Rzut rożny wykonał Pablo Sarabia, ale nie sprawił on jednak trudności defensywie przeciwnika, którzy odparli atak.

• Pedro Leon posłał piłkę dośrodkowując, jednak obrońca był czujny i wybił ją na rzut rożny.

• Mamy kolejny faul, ale tym razem po stronie gości. Żółty kartonik otrzymał Andre Gomes.

• Kolejny faul Moi Gomeza i tym razem sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

• Faul Moi Gomeza, który pociągał za koszulkę przeciwnika z Valencii.

• Pedro Leon pobiegł w kierunku bramki zmuszając kolegów, aby posłali mu piłkę. Otrzymał fantastyczne podanie i strzelił z krawędzi pola karnego, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

• Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Getafe (28%) - Valencia (72%)

• Pablo Sarabia ustawił piłkę i wykonuje rzut rożny, trafia w pole karne, ale obrońca główką wybił piłkę.

• Daniel Parejo wybił piłkę z rzutu wolnego, ale jeden z obrońców gospodarzy przejął futbolówkę.

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Arbiter zdecydował się pokazać żółty kartonik Pablo Sarabii za ostry faul nu.a rywal

• Podopieczni Pako Ayestarana wymieniają podania na swojej połowie.

• Andre Gomes faulował rywala w środku boiska.

• Rodrigo wykonał indywidualną akcję, ale nie był w stanie stworzyć sobie okazji, bo został zatrzymany przez przeciwników.

• Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Getafe (36%) - Valencia (64%)

• Sędzia główny odgwizdał faul Alvaro Vazqueza. Piłka dla gości.

• Antonio Barragan podał piłkę w pole karne, ale jego próba została udaremniona. Precyzyjne przejęcie gospodarzy.

• Guaita wyskoczył nad obronę w polu karnym, lecz jego strzał z główki poszybował daleko od lewego słupka bramki Diego Alvesa.

• Wspaniała gra drużyny Getafe. Kontrolują piłkę wymieniając krótkie podania.

• Rodrigo nie umiał znaleźć tym podaniem żadnego z kolegów w polu karnym i piłka została zablokowana.

• Guaita popisał się świetną interwencją, aby zatrzymać strzał, który oddał Alcacer Paco. Zrobił sobie trochę miejsca w polu karnym i mocnym strzałem uderzył w sam środek bramki.

• Ricardo de Burgos Bengoetxea sędzią tego spotkania.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają goście.

• Witam serdecznie wszystkich sympatyków hiszpańskiej Primera Division! Przed nami mecz 35. kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy pomiędzy Getafe a Valencią!