0

Olympique Lyon

4

• Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE na naszym portalu.

• Koniec meczu! Lyon po dobrym spotkaniu, a szczególnie drugiej połowie, pokonał na wyjeździe Bordeaux 4:0!

• Ironiczny śmiech kibiców Bordeaux po uderzeniu Ben Khalfallaha ponad bramką.

• Uderzenie Gonalonsa z rzutu wolnego wprost w mur piłkarzy Bordeaux.

• Żółta kartka dla Carrasso za złapanie piłki poza polem karnym.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawił się Traore za Obraniaka.

• Ledwo wprowadzony Mvuemba podszedł do rzutu wolnego, ale piłka po jego uderzeniu, znalazła się wprost w rekach bramkarza gospodarzy.

• Ostatnia zmiana w Lyonie, Za Graniera pojawi się Mvuemba.

• Piłka trafia na wolne pole do Obraniaka, który znalazłby się w dobrej sytuacji, gdyby nie gwizdek sędziego, sygnalizującego pozycję spaloną.

• I już 4:0! Fatalne zgranie Marange, a Lacazette z szesnastu metrów pakuje piłkę do bramki!

• I już 3:0 dla Lyonu. Grenier podwyższa prowadzenie po precyzyjnym uderzeniu z jedenastki

• Rzut karny dla Lyonu! Faubert fauluję Fofanę!

• Mogła być szybka kontra, gdy czterech zawodników Bordeaux pobiegło za piłką, ale stracił ją niestety Ludovic Obraniak.

• Było groźnie pod bramką Lyonu, gdy gospodarze wykonywali rzut wolny, ale piłkę nad bramką przeniósł Remi Vercoutre.

• Gospodarze szybko chcieli odpowiedzieć. Dośrodkowanie z lewej strony Maurice-Belay, powstrzymane przez Lovrena.

• Goolll ! Przepiękna bramka Fofany. Potężna bomba w okienko bramki Bordeaux i Lyon prowadzi już 2:0!

• Lacazette poradził sobie z Marange i uderzył z dwudziestu metrów na bramkę, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

• Kolejna zmiana w Lyonie. Na boisku pojawi się Jordan Ferri, który zastąpi Gomisa.

• Doskonałe dośrodkowanie Obraniaka, ale Henri Saivet nie uderza celnie na bramkę.

• Dobre dośrodkowanie Gonalonsa do Gomisa, ale jeszcze lepsza interwencja Marange,

• W polu karnym Bordeaux, z piłką pojawił się Bafetimbi Gomis, ale uderzył w boczną siatkę.

• Pierwsza zmiana w drużynie Lyonu. Z boiska schodzi Lisandro Lopez, a za niego pojawi się Rachid Ghezzal.

• Plasil po raz kolejny niedokładnie podaje w tym spotkaniu, Tym razem było ono kierowane do wybiegającego na wolną pozycję Ben Khalfallaha.

• Lewą stroną przedzierał się Saivet, ale obrońcy Lyonu wybili piłkę poza boisko. Po chwili na uderzenie zdecydował się wprowadzony po przerwie Sertic, ale było ono bardzo niedokładne.

• Przewagę ponownie maja piłkarze Bordeaux, którzy jednak nie mają wyczucia dystansu. Świeżo wprowadzony Ben Khalfallah, za mocno podał na lewą stronę do kolegi z zespołu.

• Z boiska w drużynie gospodarzy zejdzie także Marc Planus, a pojawi się za niego Sertic.

• Dwie zmiany w przerwie. Za Diego Rolana pojawi się Ben Khalfallah.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. Przewagę w meczu mieli piłkarze Bordeaux, ale to Lyon prowadzi do przerwy, po bramce Greniera.

• Kolejny nieudany przerzut piłki przez Sane i przy piłce ponownie Lyon.

• Indywidualna akcja Rolana. Urugwajczyk zdecydował się na uderzenie, ale zostało one zablokowane przez Lovrena.

• Mogło być wyrównanie! Do dośrodkowania Plasila z rzutu rożnego wyskakuje Marange i uderza głową na bramkę, ale piłka minęła o centymetry słupek bramki Lyonu.

• Akcja z lewej strony Umtitiego z Fofaną, ale ten drugi zbyt długo zastanawia się co zrobić z piłką i wychodzi ona poza boisko.

• Ładny drybling Obraniaka w narożniku boiska, dośrodkowanie w pole karne, ale piłka ponownie ląduje w rękach bramkarza Lyonu.

• Po zdobyciu bramki przez Olympique Lyon, przewagę mają piłkarze gospodarzy, ale nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji, która mogła by doprowadzić do remisu.

• W polu karnym na uderzenie zdecydował się Obraniak, ale było ono zbyt słabe, aby mogło zagrozić bramce Lyonu.

• Żółty kartonik dla Umtitiego za ostry faul na Saivetie.

• Rolan na prawą stronę do Tremoulinasa, ale podanie zbyt mocne i przy piłce ponownie Lyon.

• Błąd obrony Bordeaux, Grenier wygrywa pojedynek z Plasilem, i wychodzi sam na sam z bramkarzem, gdzie się nie myli i zdobywa bramkę dla Lyonu.

• Gol!! Grenier!

• Zakotłowało się pod bramką, piłkarze gospodarzy domagali się rzutu karnego za zagranie ręką, ale gwizdek sędziego milczał.

• Ręka Gonalonsa i może być dobra okazja dla Bordeaux.

• Prawą stroną w kierunku bramki Bordeaux zmierzał Lacazette, który zdecydował się na dośrodkowanie, zostało ono jednak zablokowane przez obrońcę gospodarzy.

• Dośrodkowanie Obraniaka z prawej strony, w kierunku Diego Rolana. Ale piłka ląduję w dłoniach bramkarza Lyonu.

• Pierwsze minuty spotkania bardzo wyrównana, akcje kończą się niecelnymi, długimi zagraniami do napastników.

• Pierwszą połowę rozpoczną piłkarze Bordeaux!

• Ławka rezerwowych Olympique Lyon: B. Koné, Ferri, Dabo, Lopes, Benzia, Mvuemba, Ghezzal

• Ławka rezerwowych Bordeaux : Keita, Ben Khalfallah, Bellion, Biyogo Poko, Traoré, Sertic, Poundjé

• W wyjściowej jedenastce Bordeaux pojawi się reprezentant Polski Ludovic Obraniak.

• Nieobecni w drużynie gospodarzy będą Mariano i Henrique, u gości nie zagra natomiast Yoann Gourcuff.

• W jesiennym spotkaniu górą był zespół Ludovica Obraniaka, który zwyciężył 2:0 po bramkach Benoita Tremoulinasa i Cheicka Diabate.

• W ostatnich kolejkach Lyon przegrał z Ajaccio i Lille, dzięki czemu prowadzący w tabeli PSG powiększył przewagę do sześciu punktów. W nie najlepszej formie znajdują się także Żyrondyści, którzy wyjechali z Ajaccio bez dorobku punktowego.

• Witamy podczas relacji z meczu 25. kolejki ligi francuskiej, w którym Girondins Bordeaux podejmie Olympique Lyon.