GKP Gorzów Wielkopolski 3 - 3 GKS Katowice

GKP Gorzów Wielkopolski

3

GKS Katowice

3

• To był dobry mecz w Gorzowie. Sytuacja zmieniała się kilka razy. W końcu wydawało się, że wygrają goście, ale piłkarze z Gorzowa zagrali bardzo ambitnie i wywalczyli remis. Ciekawe czy dostaną teraz pieniądze. O sytuacji w klubie będziemy dziś jeszcze na pewno informować.

• Koniec meczu!

• I sokołowskiego. Spięcie w narożniku pola karnego wyjaśnił sędzia.

• Ilkó Gołąb ukarany żółtą kartką.

• Groźna kontra GKP. Latuszek do Górskiego, a ten do ZIemniaka. Ziemniak dośrodkował niecelnie.

• Seria wrzutek ze strony gości. Wszystko kończy faul w ataku.

• Jeszcze 4 minuty będą miały oba zespoły na strzelenie zwycięskiej bramki.

• Tomasz Mazurkiewicz wchodzi za Plewnię.

• Główki Ciacha są dziś bardzo groźne.Tym razem po dośrodkowaniu Łuszkiewicza, Ciach pomylił się nieznacznie.

• Zmiana ustawienia. Ziemniak na prawej obronie, a Gołąb w ataku

• Ziemniak zmienia Drozdowicza w GKP.

• Niezła akcja Sadowskiego, ale jego uderzenie obronił Ulman.

• Piechniak zmienia Dziedzica.

• Kontratak GieKSy, a później rzut rożny. Po kornerze Hołota trafia w poprzeczkę!

• Kaczmarczyk strzelał bardzo groźnie z dystansu. Obronił Gorczyca. Drozdowicz nie zdążył dobić.

• Plewnia dograł wprost na głowę Hołoty, ale ten fatalnie.

• Kiedy zespoły przyspieszają to oglądamy naprawdę dobry mecz. Statystyki mówią same za siebie - oglądaliśmy już 6 goli.

• Piękne uderzenie z rzutu wolnego Łuszkiewicza! Z 18 metrów trafił w samo okienko. Jest remis w Gorzowie.

• Adrian Łuszkiewicz! Wyrównanie w Gorzowie!

• Sadowski zmienia Chwalibowskiego w GieKSie.

• Olkowski naciskał obrońcę Grocholskiego, wywalczył piłkę, ale strzelił nad bramką.

• Latuszek zmienia Małkowskiego w ekipie gospodarzy.

• Chwailibogowski minął Michała Ilków-Gołąb, ale dośrodkował zbyt wysoko.

• Pierwsza zmiana w GKP: Wojciechowski za Banasiaka.

• GieKSa ma w składzie piłkarzy, którym piłka przy nodze nie przeszkadza: Chwalibogowski, Olkowski, Goncerz. GKP to dziś głównie szybkość Drozdowicza i Górskiego. Zapowiada się dziś powtórka z rundy jesiennej.

• A teraz popisał się Wojciech Stawowy, który zgasił lecącą na aut piłkę, niczym Ronaldinho.

• Przy bramkowej akcji po raz drugi nie najlepiej zachował się niestety Ulman.

• Tym razem Plewnia wreszcie dobrze wykonał stały fragment gry. Jego dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Kowalczyk.

• Goool! Jacek Kowalczyk! GieKSa wychodzi na prowadzenie.

• Faulowany Grzegorz Goncerz, który w drugiej połowie jest bardzo aktywny. A Plewnia znów marnuje rzut wolny.

• Plewnia z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

• Kontratak GKP. Kaczmarczyk pobiegł prawym skrzydłem, dograł po ziemi w pole karne, ale Górski nie zdołał dojść do piłki.

• Warto dodać, że Napierała urodził się w Gorzowie, ale w GKP nigdy nie zagrał.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, w polu karnym GKP było spore zamieszanie. Najtrzeźwiej zachował się w tej sytuacji Napierała i dał GieKSie wyrównanie.

• Adrian Napierała! Błyskawiczne wyrównanie!

• Zaczynamy drugą połowę mecz. Na razie bez zmian.

• Na boisku, w przerwie, reprezentacja gorzowskich koszykarek, które prezentują puchar za 3 miejsce. Dostają gromkie oklaski :)

• I chwilę później arbiter kończy pierwszą połowę. W Gorzowie 2:1 i bardzo ciekawy mecz.

• W polu karnym padli na ziemię Chwalibogowski i Banasiak, a sędzia odgwizdał faul ofensywny.

• GKS ciągle atakuje, GKP broni i kontruje bocznymi sektorami boiska.

• 2 minuty doliczył sędzia.

• Łuszkiewicz z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył obok bramki. Brakło około 1,5 metra do szczęścia.

• GKS próbuje forsować defensywę troszkę w stylu Barcelony. Gra na jeden kontakt przed polem karnym Ulmana. Olkowski nawet wbił piłkę do siatki, ale był na spalonym.

• W ataku jest zespół katowickiej GieKSy, ale na razie bez efektów. Przed chwilą Dziedzic faulował Ulmana. Tempo meczu troszkę siadło.

• Bardzo szybki jest dziś Drozdowicz. Kolejny wygrany pojedynek biegowy, ale złe podanie kończy akcję.

• GKP najczęściej przeprowadza swoje akcje lewym skrzydłem, gdzie aktywny jest Łuszkiewicz. GieKSa atakuje prawą flanką, gdzie wyróżniają się Sokołowski i Chwalibogowski.

• Olkowski rozegrał akcję indywidualnie, a jego techniczny strzał z linii pola karnego wpadł tuż przy słupku bramki Ulmana. Bramkarz bez szans. Piękny gol.

• Gooool! Paweł Olkowski - Gieksa strzela kontaktową bramkę.

• Po kontrataku gorzowian, Górski uderzył lewą z 16 metrów w słupek.

• Sokołowski dośrodkował w pole karne do Olkowskiego, ale ten źle główkował. Poza tym dziś na przedpolu dobrze gra Ulman.

• Mecz się wyrównał. GieKSa się nie poddaje, tylko walczy o kontaktowego gola.

• Goście rozklepali tym razem obronę gorzowian, ale Dziedzic w świetnej sytuacji przegrał pojedynek z Ulmanem. Skończyło się tylko na aucie.

• Po rzucie rożnym piłka znów znalazła w polu karnym Ciacha, ale tym razem strzelił obok słupka.

• GKP gra świetnie. Znów było blisko gola. Po podaniu Łuszkiewicza, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.

• Kolejny stały fragment gry po faulu na Drozdowiczu. Na 18 metrze podawał Łuszkiewicz, a tym razem gola płaskim strzałem wbił Banasiak

• Adam Banasiak goooooooooooool!!!

• Po rzucie rożnym wykonywanym przez Banasiaka główkował Ciach i gospodarze cieszą się z pierwszej bramki.

• Goooooooool! Daniel Ciach i 1:0 dla GKP.

• Rzut rożny zmarnowany przez GieKSę.

• Długa piłka do Chwalibogowskiego, który dobrze orzyjął piłkę i oddał na lewą stronę. Strzał z pierwszej piłki celny, ale pewnie broni Kamil Ulman.

• Na razie lekka przewaga gości. Dośrodkowanie wybite przez miejscowych obrońców.

• Miejscowi kibice skandują nazwiska napadniętych ostatnio piłkarzy. Z obu stron głośny doping.

• Piłkarze GKP rozpoczęli mecz.

• Odetchnęli kibice gospodarzy.

• Są piłkarze GKP na boisku.

• Sędzia odlicza regulaminowe 15 minut. Jeśli w tym czasie gospodarze nie pojawią się na boisku będzie walkower.

• Na boisko wyszli piłkarze GieKSy, ale nie ma gospodarzy. Czyżby już jakiś strajk?

• Po meczu będziemy starali się dowiedzieć co dalej z zespołem Stilonu.

• Dzisiejszy mecz po raz kolejny zapowiadany jest jako ostatni piłkarzy GKP. Zarząd komisaryczny chce zamknąć klub. A piłkarze będą grać do końca seoznu, jeśli będą dostawać pieniądze z wpływów biletowych. Zapowiada się więc, że znów piłkarze z Gorzowa pójdą po pieniądze po meczu.

• Pogoda dziś dopisuje, więc zapowiada się dobry mecz.

• W Gorzowie zapowiada się dziś rekord frekwencji. Stadion powoli się zapełnia. Na sektor gości wchodzą też kibice GieKSy. Przybyli w liczbie około 200 osób.

• Na ławce GieKSy: Wiśniewski, Ryś, Sadowski, Piechniak, Mazurkiewicz.

• Na ławce rezerwowych GKP: Skrzyński, Latuszek, Wojciechowski, Ziemniak.