0

• KONIEC MECZU!

• Ali z drugą asystą dzisiaj. Wrzutka w pole karne i Adamak głową pokonał Witana. Error: defensywa Bytovii - nie znaleziono.

• I PO RAZ KOLEJNY ADAMEK!

• Kompletnie unieruchomieni byli obrońcy gości. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Witan na raty broni strzał Adamka, ale napastnik ma dużo miejsca i nikt nie chce ratować sytuacji. Ten za trzecim razem wpakował już piłkę do bramki.

• GOOOL! KAMIL ADAMEK!

• Wróbel po raz kolejny gubi krycie przy dośrodkowaniu w pole karne i podwyższa prowadzenie.

• GOOOOOOOL! Wróbel po raz drugi!

• Kwietniewski stracił piłkę i był zmuszony do faulu, za co otrzymuje kartkę.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Z boiska schodzi Szczęch, na boisku pojawia się R. Adamek.

• Tym razem rewanż na Wróblu. Faulował Procyszyn.

• Wróbel ukarany za faul na Swędrowskim.

• Bardanca ukarany kartką za ostry faul na rywalu.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Ali uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego! Świetnie broni Witan.

• Wróbel otrzymał dośrodkowanie od Aliego i dopełnił formalności głową! Mamy 1:0 dla gospodarzy.

• GOOOOL! JAKUB WRÓBEL!

• Gojny ukarany kartką za "symulkę" w polu karnym!

• Dwukrotnie dośrodkowali piłkę gracze gości, ale Drazik nie daje się zaskoczyć w powietrzu.

• Dośrodkowanie Procyszyna i w ostatniej chwili uprzedzony Kuzimski

• Damoc ostro faulował rywala, mamy pierwszą kartkę w spotkaniu.

• Burkhardt dośrodkował w pole karne, uderzenie jednego z piłkarzy Bytovii i Drazika ratuje słupek!

• Ali groźnie dośrodkował z rzutu rożnego, lecz piłka pada łupem Witana.

• Bytovia w natarciu. Kontratak drużyny Adriana Stawskiego zakończył się niezłym strzałem Monety.

• Od środka rozpoczęli goście!

• Piłkarze wyszli na murawę, za chwilę zaczynamy.

• Rezerwowi:

GKS: Gostomski – Mazurkiewicz, Wolniewicz, R. Adamek, Skórecki, Spychała, Żak.

Bytovia: Ryngwelski – Witkowski, Hiszpański, Kamiński, Hebel, Duda, Jaroch

• Niesamowitą motywację do zwycięstwa Bytovii daje również fakt, że ostatni komplet punktów podopieczni Adriana Stawskiego zgarnęli 8 września. Oba zespoły mają zatem o co grać.

• Mające nóż na gardle zespoły spod „kreski”, a jednym z nich jest Bytovia, za nic w świecie nie będą chciały dopuścić do opuszczenia pierwszoligowych szeregów, choćby ze względów finansowych. Drużyna z Bytowa przyjeżdża dodatkowo po remisie z Rakowem.

• Mimo że o świętach mówimy już tylko i wyłącznie w czasie przeszłym, w środę na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu panować może iście świąteczna atmosfera. Podopieczni Jarosława Skrobacza mogą bowiem sprawić swoim fanom niemały prezent i zapewnić sobie utrzymanie w Fortuna I Lidze.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania GKS Jastrzębie - Bytovia Bytów!