• Karta dla Bruno za faul na Wrońskim.

• Do II połowy doliczone 6 minut.

• Chwilę później Nowak ukarany kartką za ściągnięcie koszulki.

• I mamy w Bełchatowie remis!!! Drugą swoją bramkę zdobywa Nowak!

• Próba rajdu Nowaka w pole karne gości przerwany przez defensywę Cracovii. Rożny dla GKS.

• Kartką ukarany Baran - chyba jedyny zawodnik GKS któremu w tym meczu zależy.

• Arbiter sam już nie wie co wskazuje, zmieniając 3 razy swoją decyzję przy jednej akcji. Najpierw dykktuje rzut wolny dla gości, po chwili wskazując, że zaczną jednak piłkarze GKS, by jeszcze za moment piłkę oddać Cracovii.

• Strausa zmienai Bruno Żołądź

• Bardzo kontrowersyjna sytuacja na murawie. Jeden z zawodników gości zagrywa ewidentną nakładką. Sędzia dyktuje jednak rzut wolny dla gości! Arbiter nie panuje nad tym co dzieje sie na murawie.

• Wroński doskonale wypuszczony do prostopadłej piłki w pole karne Cracovii. Zdaniem arbitra jednak młody zawodnik GKS na spalonym.

• Dudzic wychodzi sam na sam z Budziłkiem. Bramkarz GKS dobrze skraca kąt i zawodnik gości strzela obok bramki.

• Kolejna szansa Nowaka na zdobycie bramki. Mija z piłką interweniującego bramkarza gości i ma już przed sobą pustą bramkę, ale przed strzałem uprzedza go jeden z obrońców. GKS wywalczył tylko rzut rożny.

• Puzigaca w miejsce Suarta.

• Drugi z braci Maków zmienia Wróbla.

• Ostatnia zmiana w GKS. Za Żewłakowa wchodzi Łukasz Wroński.

• Strzał Wacławczyka z wybija przed siebie Skrzeszewski. Do piłki dopada Nowak i próbuje dobijać jednak trafia prosto w leżącego bramkarza gości.

• Mateusz Mak zmienia Buzałę.

• Nowak dobija strzał Wacławczyka, ale trafia w leżącego bramkarza.

• Nawotczyński za Szeligę.

• Potężne uderzenie Cracovii z rzutu wolnego. Pewnie broni Budziłek.

• Gra już wznowiona. Po dobrym dopingu w I połowie obecna postawa osób z młyna to totalna żenada.

• Race na murawie w Bełchatowie. Mecz przerwany.

• Mam nadzieje, że II połowa będzie ciekawsza od I.

• I ruszamy.

• Cały czas czekamy na początek II połowy.

• Piłkarze już na murawie.

• Do I połowy doliczona 1 minuta.

• Nowak kolejny raz w tym meczu na spalonym.

• Długie zagranie w pole karne wprost na głowę Nowaka, który bez problemów zdobywa gola.

• I 0:2! Niemal kopia akcji na 0:1. Strzelcem Steblecki.

• Próba strzału z dystansu w wykonaniu Wróbla.

• GKS podrażniony chyba przez stratę bramki zaczyna coraz groźniej atakować.

• Szybka akcja lewą stroną wykańczana przez dwójkę Żewłakow - Nowak. Ten ostatni jednak strzela obok bramki gości.

• Uderzenie Suarta z rzutu wolnego bez problemów łapie drugi bramkarz GKS.

• Steblecki faulowany około 30 metrów od bramki Budziłka.

• I mamy pierwszego gola w Bełchatowie. Po zamieszaniu w polu karnym bramkę zdobywa Dudzic.

• Pierwsza ciekawsza akcja w meczu. Z prawej strony wrzucał w pole karne piłkę Szmatiuk, a uderzający głową Żewłakow posłał futbolówkę ponad poprzeczką.

• Mecz zaangażowaniem zawodników oraz atmosferom i frekwencją na trybunach przypomina bardziej sparing.

• Mecz nie powala swoim poziomem ...

• Nowak na spalonym.

• Oba zespoły próbują zdominować środek boiska.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Ławka rezerwowych Cracovii: Radosław Cierzniak, Aleksejs Visnjakovs, Bojan Puzigaca, Sebastian Szałachowski, Bruno Żołądź, Łukasz Nawotczyński, Alexandr Suvorov.

• Ławka rezerwowych GKS: Filip Modelski, Szymon Sawala, Damian Zbozień, Mateusz Mak, Michał Mak, Łukasz Sapela.

• Piłkarze wychodzą na murawę w asyście młodych adeptów piłkarskich z roczników 2000 i 2003.

• Jak na razie nie stwierdzono na stadionie w Bełchatowie żadnych kibiców Cracovii.

• GKS wystąpi w strojach białych. Goście z Krakowa na niebiesko - czarno.

• Skład GKS już mamy w górnym oknie. Cracovia w zestawieniu: Skrzeszewski, Boljević, Suart, Steblecki, Szeliga, Hosek, Struna, Budziński, Dudzic, Straus, Matulevicius.

• Relację tradycyjnie już ze stadionu przy ul. Sportowej poprowadzi Mariusz Roksela.

• Witamy ze stadionu w Bełchatowie, gdzie za kilka minut rozpocznie się ostatni w tym sezonie mecz Ekstraklasy. GKS podejmować będzie dzisiaj pewną już spadku Cracovię.