GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO i STREAM

0

GKS Jastrzębie

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej soboty!

• Za tydzień w pożegnalnym meczu z Fortuna 1. Ligą GKS Bełchatów zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice, natomiast utrzymany w lidze GKS Jastrzębie u siebie podejmie Resovię Rzeszów, która w tym samym czasie dzięki zwycięstwu GKS-u Jastrzębie utrzymała się w Fortuna 1. Lidze.

• Koniec meczu w Bełchatowie! Można napisać już oficjalnie, GKS Bełchatów spada do 2. Ligi!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Daniel Szczepan oddał strzał z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Daniel Niźnik.

• Z kolei Jakub Bator zmienił Mikołaja Grzelaka.

• Natomiast dwie zmiany w zespole GKS-u Bełchatów. Szymon Łapiński pojawił się w miejsce Mateusza Szymorka

• Ostatnia zmiana w szeregach GKS-u Jastrzębie. Łukasz Zejdler pojawił się w miejsce Marka Mroza.

• Po znakomitym dośrodkowaniu z prawej strony boiska Farid Ali z zimną krwią umieścił piłkę w bramce gospodarzy i praktycznie daje utrzymanie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! GKS Jastrzębie podwyższa wynik mecz na 2:0 za sprawą trafienia Farida Aliego i gospodarze są już praktycznie w 2. Lidze!

• Dawid Flaszka pokusił się o uderzenie z dystansu, ale dobrą interwencją popisał się Mariusz Pawełek.

• Druga zmiana w szeregach gości. Z boiska schodzi Jakub Apolinarski, a na nim pojawia się Daniel Feruga.

• Mariusz Magiera dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Valerijsa Sabali, ale ten uderzył minimalnie niecelnie.

• W zespole GKS-u Jastrzębie Daniel Szczepan pojawił się w miejsce Daniela Rumina.

• Filip Laskowski został ukarany żółtą kartką.

• Natomiast Valerijs Sabala zmienił Michała Pawlika.

• Dwie zmiany w szeregach GKS-u Bełchatów. Dawid Flaszka pojawił się w miejsce Damiana Hilbrychta

• Po wstrzeleniu piłki z prawej strony boiska do piłki dopadł Jakub Niewiadomski i precyzyjnym strzałem otworzył wynik spotkania w Bełchatowie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Jakub Niewiadomski otwiera wynik spotkania w Bełchatowie i to goście prowadzą 1:0!

• Jakub Apolinarski doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale uderzenie gracza GKS-u Jastrzębie trafiło tylko w słupek bramki gospodarzy!

• Jeden z graczy gospodarzy popędził prawą stroną boiska, dośrodkował w pole karne gości, ale piłka ostatecznie wylądowała tylko na rzucie rożnym.

• Damian Hilbrycht pokusił się strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Początek drugiej części meczu nie jest zbyt interesujący, żadna z drużyn nie potrafi przejąć inicjatywy.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania w Bełchatowie!

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę GIEKSA Areny, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Bełchatowie. Do przerwy bezbramkowy remis, a taki rezultat pogrąża GKS Bełchatów i daje utrzymanie GKS-owi Jastrzębie.

• Jakub Niewiadomski został ukarany żółtą kartką.

• Mariusz Magiera ponownie dośrodkował w pole karne GKS-u Jastrzębie, ale ponownie bez żadnego zagrożenia.

• Mateusz Bartków oddał strzał z dalszej odległości, ale w tym przypadku również piłka minęła słupek bramki rywali.

• Farid Ali zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale piłka o znaczną odległość minęła słupek bramki gospodarzy.

• Damian Hilbrycht dostał piłkę w polu karnym gości i zdecydował się na sytuacyjne uderzenie, które minęło słupek bramki Mariusza Pawełka!

• Mariusz Magiera zagrał z rzutu wolnego w pole karne gości, ale ponownie bez zagrożenia pod bramką Mariusza Pawełka.

• Lewą stroną boiska popędził jeden z graczy gości, dośrodkował w pole karne Bełchatowa, ale tam żaden z graczy Jastrzębia nie dopadł do piłki.

• GKS Jastrzębie powoli zaczyna przejmować inicjatywę, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Damian Hilbrycht został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pierwsze zagranie w pole karne gości, ale pewnie interweniował Mariusz Pawełek.

• Rozpoczynamy rywalizację w Bełchatowie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Bełchatowie. Za moment rozpoczniemy jeden z najważniejszych meczów tego sezonu dla obu drużyn!

• Jesienne starcie obu drużyn było bardzo emocjonujące i zakończyło się rezultatem 3:2 dla GKS-u Jastrzębie. Już do przerwy był remis 2:2, a na kwadrans przed końcem meczu zwycięską bramkę zdobył Mateusz Bondarenko.

• GKS Jastrzębie jest wciąż teoretycznie zagrożony spadkiem do 2. Ligi, jednak musiałby się wydarzyć kataklizm, by ta drużyna opuściła szeregi Fortuna 1. Ligi. By tak się stało, GKS Jastrzębie musiałby dzisiaj przegrać z GKS-em Bełchatów, za tydzień również ponieść porażkę, natomiast GKS Bełchatów za tydzień musiałby wygrać swoje spotkanie. Jednak drużyna z Bełchatowa w tym roku kalendarzowym wygrała tylko dwa spotkania i mało prawdopodobnym jest, by w ostatnich dwóch kolejkach podwoiła ten bilans.

• GKS Bełchatów ma już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Bełchatowianie tracą do swojego dzisiejszego rywala sześć punktów i w przypadku braku zwycięstwa już oficjalnie spadną do 2. Ligi. W zeszły weekend bełchatowianie nieoczekiwanie wygrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów i przedłużyli swoje szanse na utrzymanie w lidze.

• Oto wyjściowy skład i ławki rezerwowych obu drużyn:

• Ostatni w pierwszoligowej tabeli GKS Bełchatów zmierzy się na swoim boisku z przedostatnim GKS Jastrzębie. Bełchatowianie aby jeszcze liczyć się w walce o pozostanie w 1 lidze, muszą to spotkanie wygrać. Początek meczu o godzinie 16. Zapraszamy do relacji LIVE!

GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Adrian Mielczarek / GKS Bełchatów

GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie ONLINE. Jastrzębianom do pozostania na zapleczu PKO Ekstraklasy wystarczy remis, który będzie jednocześnie oznaczał spadek bełchatowian. Początek starcia w sobotę 5 czerwca o godz. 16:00. Relacja na żywo w GOL4.pl.

Fortuna 1 Liga: GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie ONLINE

Do końca sezonu zasadniczego w I lidze zostały tylko dwie kolejki. Sprawa spadku do II ligi może się rozstrzygnąć już w sobotę. Ostatnie, spadkowe miejsce zajmuje GKS Bełchatów (23 punkty), a przed nim są drużyny, które mają po 29 punktów - GKS Jastrzębie, Resovia i Zagłębie Sosnowiec.

Jastrzębianie mają dodatkowy atut w postaci zwycięstwa z Bełchatowem na swoim stadionie 5 grudnia w 16.
kolejce 3:2. Dwa gole dla gospodarzy zdobył wtedy Daniel Rumin, a jedną Mateusz Bondarenko. Dla gości trafiali Mariusz Magiera i Waldemar Gancarczyk, którego zabraknie w sobotę z powodu nadmiaru żółtych kartek. Z tego samego powodu w GKS Jastrzębie nie zagra Kryspin Szcześniak.

Bełchatowianie wygrali ostatnio z Chrobrym w Głogowie 1:0, po golu Damiana Hilbrychta. Ostatnia drużyna w tabeli ma natomiast duży problem z wygrywaniem u siebie. Ostatni raz udało się to 7 listopada z Resovią - 3:0. Potem nastąpiła seria 11 domowych spotkań bez zwycięstwa.

GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie TRANSMISJA TV i ONLINE

Transmisja na żywo z meczu GKS Bełchatów - GKS Jastrzębie wyłącznie w internecie. Mecz za darmo na stronie i w aplikacji IPLA TV (ale bez komentarza i z jednej kamery). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 16:00. Zapraszamy.