0

Górnik Zabrze

2

• Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje LIVE :)

• Sędzia gwiżdże dzisiaj po raz ostatni. Górnik wygrywa 2:0 i awansuje do kolejnej fazy Pucharu Polski.

• Górnik miał szansę by podwyższyć prowadzenie. Dobrym strzałem popisał się Łuczak.

• Strata Skrzypczaka w środku pola, ale Michał Maka ponownie nie potrafi wykorzystać swojej szansy.

• Mieliśmy sporo przerw w 2 połowie, w związku z czym sędzia dolicza minimum 7 minut do regulaminowego czasu gry.

• Świetna akcja Górnika. Tylko piękna interwencja Malarza uchroniła Bełchatów od straty kolejnego gola. Strzelał Mateusz Zachara.

• GKS próbuje, Wroński pokazuje swoją determinacje, ale nie ma odpowiedniego wsparcia.

• Przenosimy się pod bramkę GKS-u. Niezbyt pewna interwencja Malarza, ale cała sytuacja kończy się bez przykrych konsekwencji dla bełchatowian.

• Świetną akcję wypracował Wroński, ale Michał Mak nie wykończył tej akcji golem.

• Zmiana w zespole Górnika. Z boiska schodzi Małkowski, a zastępuje go Mateusz Zachara.

• Żółta kartka dla zawodnika Górnika - Wojciecha Łuczaka.

• Górnik znowu zyskuje trochę czasu "klepiąc" od nogi do nogi.

• Rzut rożny dla GKS-u. Łukasz Wroński zagrywa piłkę w pole karne. Górnik radzi sobie bez problemu.

• Wracamy do gry. Piłka dla Bełchatowa.

• Mamy przerwę, aby piłkarze mogli chwilę odetchnąć i napić się wody.

• Druga bramka dla Górnika. Po pięknej akcji zabrzan piłkę do siatki Malarza skierował Szymon Skrzypczak.

• Nowy zawodnik na placu - Łukasz Wroński dał znak do ataku, ale nie zrozumiał się z Prokiciem i nic z akcji Bełchatowa nie wyszło.

• Kolejna zmiana w drużynie z Bełchatowa. Za Kamila Poźniaka na murawie melduje się Damian Szymański.

• Świetnym strzałem popisuje się Prokić. Zabrakło naprawdę niewiele...

• W GKS-ie również mamy zmianę. Za Renusza na boisku pojawił się Łukasz Wroński.

• Zmiana w Górniku. Za Gancarczyka na polu gry pojawił się były GKS-iak Rafał Kosznik.

• Atakuje Górnik. Bełchatów nie może wyjść ze swojej połowy. Czasami oddala grę od swojego pola karnego, ale wtedy piłka szybko wraca pod nogi Górnika.

• Zmiana w Górniku. Za strzelca bramki Radosława Sobolewskiego wchodzi Sergej Mosznikow.

• Strzał Przybylskiego dobrze przyblokował Baranowski. Malarz zaczyna od własnej bramki.

• Po faulu Barana Górnik miał rzut wolny. Nic groźnego nie wynikło z tej akcji.

• Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Grzegorza Barana. GKS od tej chwili będzie grał w 10.

• Ostre wejście Grzegorza Barana.

• Zmiana w GKS-ie. Za Gonzaleza na placu gry pojawił się Marcin Flis.

• Strzał z dalszej odległości oddał Prokić. Uderzenie przeszło obok słupka gości.

• GKS rzucił się do odrabiania start, ale jak na razie dobrze spisują się obrońcy.

• Bełchatów ma stały fragment gry !! Renusz zagrywał piłkę w pole karne, a Grzegorz Baran był bliski strzelenia gola. Piękną interwencją popisał się Steinbors.

• Bramka dla Górnika !!! Po rzucie rożnym piłkę do bramki GKS-u skierował Radosław Sobolewski !!!

• Gramy. GKS wprowadza piłkę do gry. Kibice już się uspokoili.

• Ponownie gra zostaje przerwana przez burdy kibiców. Piłkarze w tym czasie uzupełniają płyny.

• Wracamy do gry. Górnik przy piłce.

• Sędzia przerywa spotkanie. Kibice przyjezdnych wdali się w bójkę z kibicami GKS-u.

• Kibice Górnika wydostali się ze swojego sektora i "bawią się w ganianego" ze służbami porządkowymi.

• Pierwsza akcja Górnika dobrze asekurowana przez Wilusza. Piłkę wybija Arkadiusz Malarz.

• Zaczynamy ! Piłkę do gry wprowadzają bełchatowianie.

• Piłkarze wrócili już na boisko. Zaraz rozpoczniemy drugie 45 minut meczu.

• Ostatni gwizdek w pierwszej połowie. GKS bezbramkowo remisuje z Górnikiem Zabrze. Czekamy na drugą odsłonę spotkania.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 2 minuty.

• Prokić popisał się indywidualną akcją. Jego strzał był jednak za słaby by mógł zaskoczyć bramkarza gości.

• Poważna strata Michała Maka, po której Górnik stworzył sobie groźną akcję. Adrian Basta wyjaśnił sytuację w polu karnym.

• Tym razem akcję Górnika skutecznie przerwał Szymon Sawala.

• Prokić podał do Michała Maka, który oddał strzał na bramkę Górnika. Bramkarze ratują swoje drużyny przez utratą bramki.

• Olkowski popisał się dobrym dośrodkowaniem , ale bezbłędny jest Arkadiusz Malarz. Piłka wylądowała w jego rękawicach.

• Żółta karta dla Gonzaleza za uderzenie Olkowskiego.

• Pierwsza 100 % akcja Górnika. Strzelał Łuczak, ale piękną paradą popisuje się Malarz.

• Głupia żółta kartka dla Grzegorza Barana za odkopnięcie piłki po odgwizdaniu faulu.

• Dużo strat, niecelnych podań... ale obrońcy prezentują dobrą dyspozycje naprawiając błędy kolegów ze środka pola.

• Groźna akcja Górnika. Szybkiego Małkowskiego pewnie ubiegł równie szybki Adrian Basta.

• Z dalszej odległości uderzał Grzegorz Baran, ale piłka przeleciała obok słupka Steinborsa.

• Stały fragment zmarnowany. Nadal bezbramkowy remis w Bełchatowie.

• Mamy rzut rożny dla Górnika. Do narożnika udaje się Gancarczyk.

• Sędzia kończy przerwę. Wracamy na boisku. Przy piłce są goście.

• Mamy przerwę na uzupełnienie płynów. Może po krótkiej pauzie mecz nabierze rumieńców.

• Ostatnie minuty to niezbyt porywające widowisko. Już nawet ofensywny Olkowski podaje piłkę do swojego bramkarza w sytuacji kiedy nie jest atakowany przez rywala.

• Dużo gry w środku boiska. Obu drużynom brakuje podania torującego drogę do bramki przeciwnika.

• Olkowski jak na razie ma godnego rywala w postaci Gonzaleza. Każda próba wejścia w pole karne jest niweczona przez obrońcę GKS-u.

• Kolejna dobra interwencja Malarza, który obronił strzał Przybylskiego.

• Olkowski groźnie wchodził prawą stroną w pole karne GKS-u, ale znowu bardzo dobrze interweniował Wilusz.

• Pierwsza żółta kartka dla gracza Górnika. Za brutalny faul na Grzegorzu Baranie ukarany został Szymon Skrzypczak.

• Adam Nawałka już od pierwszych minut bardzo aktywny przy ławce Górnika :)

• Górnik próbuje przedrzeć się pod bramkę GKS-u, ale jak na razie dobrze spisują się obrońcy Bełchatowa.

• Akcja przenosi się na drugą stronę. Górnik wywalczył rzut rożny. Piłka krótko rozegrana przy narożniku, dośrodkowanie i piłka ląduje w rękach Malarza.

• Bardzo aktywny jest Gonzalez. Kolejne dośrodkowanie w pole karne Górnika. Michał Mak był bardzo bliski przejęcia futbolówki.

• W środku pola faulowany Mączyński. Górnik szybko wprowadził piłkę do gry, która została zagrana na mocno do Macieja Małkowskiego.

• Znowu Gonzalez na lewej stronie. Zdecydował się na strzał, który po rykoszecie wychodzi poza pole gry. Rzut rożny ponownie grany prosto w bramkę - Steinbors nie chce się pomylić :)

• składna akcja GKS-u, na wysokości pola karnego Górnika faulowany został Raul Gonzalez. Rzut wolny grany prosto w bramkę pewnie wyłapał Steinbors.

• Pierwsza akcja Górnika została pewnie obroniona przez Arkadiusza Malarza.

• Wracamy i zaczynamy !! Sędzia rozpoczyna spotkanie. Przy piłce są goście.

• Piłkarze udali się do szatni i zaraz ponownie pojawią się na boisku.

• Oba zespoły są już na murawie i przygotowują się do meczu.

• Obsada sędziowska prezentuje się następująco :

Sędzia Główny : Jarosław Rynkiewicz ( Lubuski ZPN ) Asystent I : Kamil Wójcik ( Mazowiecki ZPN ) Asystent II : Filip Sierant ( Mazowiecki ZPN ) Sędzia Techniczny : Szymon Lizak ( Wielkopolski ZPN ) Delegat / Obserwator : Zbigniew Przesmycki ( PZPN )

• Poznaliśmy już wyjściowe składy obu drużyn. Czas zobaczyć kogo w odwecie mają trenerzy. Oto ławki rezerwowych : Goście: Mateusz Kuchta, Rafał Kosznik, Sergej Mosnikov, Maciej Mańka, Łukasz Madej, Mateusz Zachara, Kamil Cupriak Gospodarze: Wiktor Baranowski, Piotr Witasik, Marcin Flis, Damian Szymański, Łukasz Wroński, Bartłomiej Bartosiak.

• Witam ze stadionu przy ul. Sportowej 3. Miejscowy GKS za niespełna godzinę podejmie lidera polskiej ekstraklasy - drużynę Górnika Zabrze. Zapraszam na relację live z meczu 1/16 Pucharu Polski.