• Żółta kartka dla Jovanovica.

• Koniec Spotkania.

• Mate Lacic fauluje Ediego Andradine i otrzymuje kartkę.

• Za dyskusję z arbitrem żółtą kartką został ukarany Pavol Stano.

• Goooooooooool!!!. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową zgrywa Kuświk w pole karne i nie udaną interwencją Maciej Tataj wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.

• Groźna okazja dwójki byłych Legionistów. Vukovic odbiera piłkę Baranowi i podaje do Korzyma, niestety za mocno.

• Nie zbyt dokładne uderzenie z rzutu wolnego pewnie łapie Sapela.

• Na boisku wieje nudą, zaś na stadionie słychać gwizdy. Gra zarówno Korony jak i GKS-u nie podoba się obecnym na meczu kibicom. Obie drużyny są dzisiaj bardzo niedokładne w swoich podaniach.

• Trzecia zmiana w drużynie Korony. Grzegorz Lech schodzi z boiska a w jego miejsce melduję się Vukovic.

• Festiwal zmian. Utykającego Malarczyka zastępuję doświadczony Markiewicz.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy. Maciej Bartoszek ciągle szuka impulsu, który by zmienił grę jego podopiecznych. Na boisku melduje się Grzegorz Kuświk za Marcina Żewłakowa.

• Maciej Tataj za Andrzeja Niedzielana. Siłę ofensywną Korony będą stanowić byli zawodnicy Dolcanu Ząbki. Oprócz Macieja Tataja byłym piłkarzem klubu z Mazowsza jest Grzegorz Lech.

• Żółta kartka dla Grzegorza Lecha.

• Boisko opuszcza Szymon Sawala a w jego miejsce pojawia się Łukasz Bocian. Miejmy nadzieję, że wprowadzenie świeżego zawodnika ożywi ofensywne poczynania drużyny gospodarzy.

• Rzut rożny dla Korony Kielce. Dośrodkowanie Andradiny wybija Drzymont.

• To mogła być bramka. Doskonałą sytuację na zdobycie gola zmarnował Szymon Sawala, który z najbliższej odległości nie potrafił pokonać Zbigniewa Małkowskiego.

• Boisko opuszcza Mateusz Cetnarski a jego miejsce wchodzi Pawieł Komołow.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Dobre dośrodkowanie Macieja Małkowskiego, niestety nikt nie potrafił wykorzystać tej doskonałej sytuacji. Piłkę wybija Hernani.

• Na pochwałę w dzisiejszym spotkaniu zasługuję Maciej Małkowski. Pomimo ustawienia na nietypowej dla siebie pozycji zawodnik gospodarzy może ten mecz zaliczyć do udanych.

• Świetna akcja drużyny Korony. Edi Andradina podaje do Macieja Korzyma, jednak Łukasz Sapela wykazuje się dobrą interwencją. Lepszym rozwiązaniem tej akcji było by, jednak podanie do kolegi z drużyny.

• W polu karnym upadł Mateusz Centarski, który chciał sprokurować rzut karny. Robert Małek podejmuję słuszną decyzję i nie wskazuję na punkt oddalony o jedenaście metrów.

• Uraz okazał się nie groźny i Piotr Malarczyk może wrócić na murawę.

• Opuszcza boisko Malarczyk. Miejmy nadzieję, że młody obrońca będzie w stanie kontynuować grę w dzisiejszym spotkaniu.

• Na stadionie obecny jest brat bliźniak Marcina Żewłakowa. Były kapitan reprezentacji Polski jest przymierzany do obydwu warszawskich klubów. Co wybierze reprezentacyjny rekordzista? Klub, w którym się wychował - Polonię, czy Legię, która w tym sezonie prezentuje się poniżej wszelkich oczekiwań.

• Obie drużyny bez zmian.

• Sędzia rozpoczyna drugie czterdzieści pięć minut.

• Piłkarze wychodzą na boisko.

• Koniec pierwszej częsci spotkania. Sam mecz na razie rozczarowuje. Jak będzie w drugiej połowie przekonamy się po przerwie.

• Żółta kartka dla Pawła Sobolewskiego. Zawodnika Korony zabraknie w następnym spotkaniu

• Dobra okazja na zdobycie bramki przez Koronę Kielce. Do piłki próbuje dojść Niedzielan, niestety dla gości piłka przetoczyła się wzdłuż linii bramkowej.

• Kolejna próba uderzenia zespołu gospodarzy. Na strzał decyduje się Marcus da Silva, niestety piłka po raz kolejny przelatuje nad poprzeczką.

• Z dobrej pozycji na uderzenia decyduje się Mateusz Cetnarski. Uderza, jednak obok bramki.

• Pierwszy strzał w światło bramki drużyny Gksu Bełchatów. Uderzenie Nowaka w środek bramki pewnie łapie Zbigniew Małkowski. Całą sytuację sprowokał Hernani, który stracił piłkę przed własnym polem karnym.

• Przed szansą na zdobycie gola stanął Maciej Korzym.Po strzale piłka po raz kolejny, jednak mija bramkę Sapeli.

• Edi Andradina z rzutu wolnego, jednak piłka była uderzona niezbyt dokładnie i poszybowała wysoko nad bramką.

• Niemal pół godziny spotkania za nami. Brakuje płynnej gry po stronie obu drużyn. Groźne sytuacje były stwarzane głównie po stałych fragmentach gry.

• Błąd Malarczyka, który nie dokładnie podaje do Zbigniewa Małkowskiego. Rzut rożny dla gospodarzy.

• To powinno być 1-0 dla Korony. Edi Andradina wypatrzył Andrzeja Niedzielana i piłkę zmierzającą do bramki wybija Marcin Drzymont. Całą sytuację sprowokował Marcin Żewłakow, który podał wprost pod nogi Brazylijczyka.

• Uderzenia z dystansu próbuje Szymon Sawala. Strzał z dwudziestu pięciu metrów mija bramkę gości w bezpiecznej odległości.

• Z rzutu wolnego Edi Andradina. Arbiter stwierdził, że Stano faulował Łukasza Sapele.

• Rzut wolny dla drużyny gospodarzy. Bardzo ładne dośrodkowanie, jednak piłka nie została przecięta przez żadnego zawodnika Gksu. Pewną interwencją wykazał się Zbigniew Małkowski.

• Do piłki dochodzi Marcus da Silva, jednak dobrze ustawieni obrońcy Korony wyjaśniają sytuację

• Akcja drużyny gości. Grzegorz Lech dośrodkowywał do Andrzeja Niedzielana, jednak "Wtorek" uderza głową obok bramki.

• Kibice gospodarzy nie dopisali, czego nie można powiedzieć o fanach Korony Kielce, którzy szczelnie wypełnili sektor gości. Głośnym dopingiem wspierają swoich ulubieńców

• Początek spotkania!

• Sędzią głównym spotkania będzie Robert Małek.

• Trójka arbitrów wyprowadza piłkarzy jednej i drugiej drużyny na murawę.

• Z minuty na minutę kibiców na stadionie w Bełchatowie przybywa. Piękna pogoda powinna dziś sprzyjać w rozgrywaniu, miejmy nadzieję dobrego spotkania.

• Na prawej obronie kontuzjowanego Pawła Golańskiego zastąpi Piotr Malarczyk. W drużynie gospodarzy na nietypowej dla siebie pozycji zagra dziś Maciej Małkowski, który wystąpi na lewej obronie.

• Już o godzinie 14-45 GKS Bełchatów podejmie na własnym stadionie drużynę Korony Kielce. Po serii XIII spotkań drużyna gospodarzy zajmuje dwunaste miejsce w lidze z dorobkiem trzydziestu jeden punktów. Korona plasuje się na dziesiątej pozycji. Dzisiejsze spotkanie będzie szansą na rehabilitację za bardzo słabą postawę w spotkaniu z Ruchem Chorzów. W historii spotkań obu drużyn w ekstraklasie jest remis. Z dziewięciu pojedynków trzykrotnie wygrywali gospodarze, padły trzy remisy oraz trzykrotnie zwycięsko wychodzili zawodnicy Korony. Kto będzie dziś lepszy okaże się po meczu.