Lech Poznań

1

• Koniec spotkania Lech wygrywa w Bełchatowie

• Raul dostaje czerwoną kartę za faul taktyczny

• Przy rzucie Stachowiak wchodzi w pole karne Lecha mija się z piłką, przejmuję piłke Lech pędzi na bramkę jeden z Lechitów fauluje go Raul Gonzalez Guzman i dostaje czerwoną kartkę

• Wróbel przegrywa walkę z Wilkiem chwile potem wywraca Henriqueza, Panamczyk leży na boisku kradnie cenne sekundy

• Na spalonym Kamil Kosowski

• 4 minuty dolicza sędzia techniczny

• Rzut wolny dla Lecha Poznań, przy piłce ceesay .. podaje do Arboledy ten do Buricia Lech spokojnie rozgrywa piłke w końcowych minutach tego spotkania

• Sawala za Lacicia

• Stulin ukarany żółtą kartką

• Baran z Laciciem w obronie wymieniają piłkę zagranie do prawej strony do Raula ale ten nie ma jak wprowadzic piłki do ataku u znów akcje przegrana przez obronę

• Kamiński do Ślusarskiego, 50 metrowe podanie, wyżej wyskoczył Szmatiuk, po raz kolejny przegrywa główkę Ślusarski

• Dobra akcja Stulina ale podanie w pole karne za słabe, przejmuje je Buric

• Grzegorz Baran mobilizuje swoich kolegów z zespołu żeby grali do końca

• Luis Henriquez za Wołąkiewicza

• Buric od bramki, nie przejmuje tego nikt z Lecha, akcja GKS-u Stulin do Bozoka, strzela Bozok ale niecelnie..

• Buzałą dobrze do Bożoka, ten do Kosowskiego, wrzutka jednak przejęta przez graczy Lecha

• Bereszyński nie zamknął akcji Ślusarskiego blisko Lech zdobycia gola..

• Teraz dobra sytuacja strzela Kosowski, wystawia nogę Buzała i to mogło zmylic Buricia jednak bramkarz Kolejorza na posterunku

• Buzała w polu karny zostawia piłke Wróblowi ... Wróbel stał 3 metry od Buzały a ten i tak podał za lekko..

• Kibice Lecha wywiesili na meczu transparent "17.IX.1939 Pamiętamy" Transparent wywieszony przez kibiców Lecha Poznań "17.IX.1939 Pamiętamy" podczas meczu piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy z PGE GKS Bełchatów

• Wacławczyk w akcji z Bozokiem ten rozciąga do Wróbla, Wrobel zostawia Bożokowi a ten podaje piłke w pole karne do... Wołąkiewicza

• Rzut wolny po zagraniu reką Kamińskiego, zamieszanie w polu karnym Lecha, jednak żaden piłkarz w zielonej koszulce nie zdołał wbic piłki do siatki, chwile później uderzał groźnie Wacławczyk minimalnie nad poprzeczką bramki Buricia

• Buzała za Wrońskiego

• Rzut wolny z lewej strony, przy piłce Kamil Kosowski

• Baran ukarany żółtą kartką za faul na Trałce

• Ani Mariusz Rumak ani Kamil Kiereś nie dokonali zmian w przerwie

• GKS zaczyna drugą połowę

• Obie drużyny już na boisku, za moment druga połowa spotkania w Bełchatowie

• W sektorze kibiców gości widoczny transparent "17.IX.1939 Pamiętamy" dzisiaj 73 rocznica zbrojnej napaści ZSRR na Polskę.

• Zółta kartka dla Trałki za faul na Bozoku

• Aut dla Lecha, próba ataku, spokojnie w obronie Bełchatów.

• Dośrodkowanie najpierw z lewej, później z prawej strony, ale Ślusarski po wrzutce Ceeseya główkował ponad bramką.

• Faul Lacicia, leży Łukasz Trałka, gwizdy wśród kibiców.. trybuny nie zgadzają się z decyzją arbitra

• Strzał zdołał oddać Ślusarski, ale pewnie broni Stachowiak.

• Bardzo niecelne uderzenie Wrońskiego po rzucie rożnym. Piłka na aucie.

• Korner dla Lecha, ale wszystko wyjaśnia Lacic.

• Okres nudniejszej gry, niewiele działo się na boisku przez ostatnie kilka minut.

• Lovrencsics ukarany żółtą kartką za faul na Wacławczyku

• Z rzutu wolnego wrzucał Lovrencsics, ale zbyt mocno.

• To była idealna okazja do zdobycia bramki dla gospodarzy. Bożok dobrze wszedł w pole karne i uderzył, ale słupek to jednak nie gol!

• Miroslv Bożok uderza w słupek ...

• Kolejny zablokowany strzał GKS-u, tym razem próbował Basta

• Bożok i GKS rusza z kontrą, nie potrzebnie zwolnił Wacławczyk, GKS ma aut

• Tonev do Murawskiego , reprezentant Polski oddaje strzał ale po raz kolejny za lekko

• Murawski dobrze zagrywa z głębi pola na Ślusarskiego, wychodzi do piłki Stachowiak wybijając na aut, jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, spalony

• Dobra okazja GKS-u, Basta dobrze podaje do Wróbla ten uwalnia się dwóm obrońcom Lecha, ale jego strzał podobnie jak chwile wcześniej strzał Ślusarskiego pozostawia wiele do życzenia

• Strzał Ślusarskiego na bramkę Stachowiaka, lecz niecelnie i za lekko ..

• Dobre podanie z głębi pola do Lovrencsisca, ten zagrywa do Ślusarskiego który zostawia piłke ceesey'owi, strzał techniczny tuż nad spojeniem bramki Stachowiaka

• Lech atakuje prawą stroną, piłka w pole karne, wyjaśnia Lacic

• Wrzutka Raula w pole karne, wybicie piłki przez obrone Lecha wprost do Wacławczyka, ten jednak oddał strzał w trybuny..

• Dobra współpraca na prawej stronie Miro Bożoka i Kamila Kosowskiego, jednak strzał "Kosy" zablokowany

• Lovrencsics wrzucał w pole karne, jednak najwyżej wyskoczył Kamil Kosowski wybijając piłkę z pola karnego GKS-u

• Lech zaczyna od ataku, faul na 30 metrze, rzut wolny dla Lecha

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczęli

• Obie drużyny już na płycie głównej, przywitanie zespołów, losowanie połów i wymiana pamiątkowych proporczyków.

• Do pierwszego gwizdka sędziego Tomasza Wajdy nie całe 10 minut, na stadion w Bełchatowie wciąż wchodzą kibice, jednak nadal sporo pustych krzesełek na Sportowej 3, w sektorze gości komplet.

• Ławka rezerwowych Lecha Poznań : Krzysztof Kotorowski, Tomasz Kędziora, Jakub Wilk, Vojo Ubiparip, Szymon Drewniak, Luis Henriquez, Bartosz Bereszyński.

Ławka rezerwowych GKS-u Bełchatów : Łukasz Budziłek, Piotr Witasik, Mikołaj Grzelak, Szymon Sawala, Paweł Giel, Alan Stulin, Paweł Buzała

• Witamy na ostatnim meczu 4 kolejki T-mobile ekstraklasy. W Bełchatowie ostatnia w tabeli drużyna GKS-u podejmie trzeci zespół Lecha Poznań. GKS walczy o pierwsze ligowe punkty natomiast ekipa Mariusza Rumaka ma okazje wskoczyc drugą pozycje w tabeli