• Akcja lewą stroną Koseckiego i podanie do Traore, który technicznie strzelił po długim rogu i świetna prawda Sapeli uratowała GKS

• Fatalny kiks Lacicia przed własną bramką, który źle trafił w piłkę i miał wiele szczęścia, że wszystko skończyło się tylko na strachu

• Mateusz Machaj w miejsce Pawła Nowaka

• Żewłakow strzelał głową i trafił w poprzeczkę!

• Szybka kontra Lechii, jedno podanie prostopadłe Traore do Grzelczaka, który poradził sobie ze zdezorientowanym i wolnym Laciciem, pomknął do przodu i pewnie wykorzystał sytuację sam na sam

• Goooooool! Lechia prowadzi 3:1 po bramce Piotra Grzelczaka!

• Janicki miał dużo miejsca w polu karnym GKS, mógł zrobić wszystko, zdecydował się na podanie do Koseckiego i zrobił to źle, za wysoko

• Stracili łatwo piłkę bełchatowianie na połowie Lechii, którzy mimo gry w osłabieniu starają się odważnie atakować

• Rzeczywiście Wilusz wykonał ruch łokciem w stronę Nowaka i trafił go gdzieś w ramię. Ciężka do oceny sytuacja, w każdym razie sędzia się obroni. A już mowa o Wiluszu, to dodajmy, że zagrał on ręką piłkę przy golu dla GKS

• Maciej Wilusz - za uderzenie łokciem Nowaka w przepychance przy rzucie rożnym...

• Dośrodkowanie Wróbla z narożnika boiska, znowu w polu karnym do sytuacji strzeleckiej doszedł Wilusz. Tym razem też źle trafił głową w futbolówkę

• Zaspali przy rzucie rożny piłkarze z Gdańska. Najpierw głową nie trafił czysto w piłkę Wilusz na szóstym metrze, potem futbolówka spadła pod nogi Żewłakowa i wpakował ją z bliska do siatki. Próbował jeszcze interweniować Małkowski, który nawet lekko dotknął futbolówkę. Goście reklamowali zagranie ręką Wilusza po nieudolnym strzale głową

• Gooool dla Bełchatowa! Marcin Żewłakowa i mamy już tylko 1:2

• Dawid Nowak za Miroslava Bożoka. To ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy

• Wróbel przyjął piłkę na szesnastym metrze, obrócił się, ogrywając Wilka i oddał celny strzał. Z trudem co prawda, ale odbił futbolówkę Małkowski

• Grzelczak próbował przepuścić piłkę w polu karnym gospodarzy do Traore, ale dobra interwencja Lacicia zniweczyła ten plan

• tutaj możecie zobaczyć jak wygląda tabela Ekstraklasy na żywo

• Wypiąstkował piłkę na aut Małkowski po dośrodkowaniu Modelskiego

• Dośrodkowanie Nowaka w pole karne, zgranie Bąka do Traore, który nie strzelał na oślep, tylko mądrze wystawił piłkę Maderze, który strzelił mocno i nie dał szans Sapeli

• Gooooool! 2:0 dla Lechii! Sebastian Madera!

• Centra Kosowskiego z narożnika boiska nie sprawiał najmniejszych problemów Małkowskiemu

• Marcin Żewłakow za Pawła Buzałę

• Początek drugiej połowy

• Do przerwy po słabym meczu GKS przegrywa z Lechią 0:1

• Małkowski odbił na rzut rożny strzał głową Lacicia

• Rafał Janicki - za faul na Popku. I obrońca Lechii nie zagra w następnym meczu

• I Lechia osiągnęła swoje, zaczaiła się na szybką akcję, którą wykorzystał Traore. A mocno pomógł mu w tym Sapela, który powinien odbić płaski strzał napastnika z Burkina Faso z dystansu, ale przepuścił piłkę przy słupku. Golkiper GKS sam do końca nie wiedział czy łapać futbolówkę czy sparować w bok. W końcu pozwolił jej zatrzepotać w siatce

• Gooooool! Abdou Razack Traore i Lechia prowadzi 1:0!

• Janicki wślizgiem zatrzymał akcję Popka na lewym skrzydle, który chciał dośrodkować piłkę w pole karne Lechii

• Jacek Popek za kontuzjowanego Macieja Szmatiuka

• Buzała po raz kolejny na spalonym

• Dobre dośrodkowanie Koseckiego i równie świetna interwencja Sapeli

• Traore chciał podać Koseckiemu, ale kopnął piłkę w aut

• Słaby mecz. A na potwierdzenie tego podajemy liczbę celnych strzałów - aż jeden...

• Modelski jeszcze nie do końca doszedł do siebie i dał się łatwo ograć Koseckiemu, który jednak strzelił nad poprzeczką

• Poobijany Modelski poleżał chwilę na boisku, ale szybko wrócił do gry

• Ciężko napisać coś pozytywnego o tym meczu. Chyba tyle, że obie drużyny wyszły w ogóle na boisko i kopią piłkę. Tyle że na tym koniec faktów na plus. Lechia zaczaiła się na własnej połowie i liczy chyba tylko na szczęście. A GKS stara się wprawdzie atakować, ale nieudolnie. Brak pomysłu w grzej gospodarzy.

• Faulował Buzała Maderę w polu karnym Lechii

• Fatalne podanie Kosowskiego do Wacławczyka i znowu bełchatowianie właściwie oddali piłkę za darmo

• Strzał Buzały lewą nogą z jedenastu metrów, ale prosto w Małkowskiego

• Dziesięć minut gry i na razie piłkarze obu drużyn mocno się oszczędzają. Szkoda, bo mogliby wreszcie zacząć grać porządnie w piłkę

• Zamieszanie po rzucie rożnym pod bramką GKS i z ostrego kąta próbował w trudnej sytuacji jeszcze strzelać Bąk, ale trafił w słupek. Do końca sytuację kontrował Sapela

• Beznadziejny strzał Traore z wolnego i miał piłkarz Lechii sporo szczęścia, że trafił w mur, na pocieszenie wywalczył rzut rożny

• Bełchatowianie pograli w obronie wszerz boiska, wymienili kilka podań, doszli do linii środkowej i oddali piłkę gościom z Gdańska

• Za mocne dośrodkowanie Kosowskiego z rzutu rożnego, zamykał jeszcze akcję z prawej strony Wróbel, ale on zagrywał w pole karne goście niedokładnie

• Początek spotkania.

• Już za kilka chwil początek meczu.

• Rezerwowymi Lechii są natomiast Buchalik, Duda, Machaj, Kożans, Dawidowski, Deleu i Surma.

• Poznaliśmy już składy obu zespołów. Na ławce rezerwowych gospodarzy zasiądą Budziłek, Zbozień, Popek, Giel, Mateusz Mak, Nowak i Żewłakow.

• Witamy w relacji ze stadionu w Bełchatowie, gdzie miejscowy GKS podejmie walczącą o utrzymanie Lechię Gdańsk. Faworytem bez wątpienia są gospodarze, którzy o wiele lepiej wystartowali w rundzie wiosennej, jednak Lechiści są rządni pierwszego w tej rundzie zwycięstwa i spróbują sprawić niespodziankę.