GKS Bełchatów 1 - 1 Okocimski KS Brzesko

GKS Bełchatów

1

Okocimski KS Brzesko

1

• Sędzia kończy dzisiejsze spotkanie. W Bełchatowie pada remis 1:1. Z przebiegu całego spotkania zawiedzeni mogą czuć się piłkarze GKS-u. Goście natomiast zapewne odetchnęli z ulgą odrabiając straty. To tyle ze stadionu przy ul. Sportowej. Dziękuję za uwagę.

• GKS desperacko tworzy akcje ofensywne, ale bez rezultatu. Kolejna kończy się na bramkarzu.

• Malarz posyła długą piłkę w pole karne przeciwnika. Dopadł do niej Bartosiak, który zderzył się z bramkarzem gości. Obaj wymagają interwencji medycznej.

• GKS próbuje... strzał Sawali szybuje ponad bramką.

• Piłkę do gry desygnuje Kozioł, ale szybko wraca ona na połowę gości.

• Niemożliwa sytuacja ! Baran otrzymuje dwie żółte kartki w przeciągu kilku sekund i musi opuścić boisko !!

• Czerwona kartka dla Patryka Stefańskiego za brutalny faul na Pawle Baranowskim.

• ożywił się sektor gości przyjezdnych. W liczbie ok. 40 osób przekrzykują kibiców gospodarzy.

• Daniel Brud pokonuje Malarza z 11 metrów i na kilka minut przed końcem spotkania daje swojej drużynie remis.

• Wykonawcą rzutu karnego jest Daniel Brud.

• Mamy rzut karny dla drużyny gości !!!!!!!

• Festiwal zmian :) tym razem w drużynie gości. Z boiska schodzi Cebula ustępując miejsca na boisku Robertowi Smolińskiemu.

• Kolejna zmiana w drużynie GKS-u. Kibice dziękują za grę Kamilowi Wacławczykowi. W jego miejsce Kamil Kiereś deleguje do gry Bartłomieja Bartosiaka.

• Do piłki w środku pola dochodzi Grzegorz Baran. Decyduje się na strzał, który minimalnie mija słupek bramki Kozioła.

• Strata piłki przez Adriana Bastę, wydawało się, że goście zagrożą gospodarzom, ale nic z tego... kolejna, nieskuteczna próba ataku.

• Zmiana również w GKS-ie. Pole gry opuścił Mateusz Mak. W jego miejsce na boisku zameldował się Michał Renusz.

• Kolejna zmiana w Okocimskim. Abubakar za Wojcieszyńskiego.

• Ciekawie zapowiadała się odpowiedź gości, ale tuż przed polem karnym GKS-u piłkarze z Brzeska pogubili się i stracili piłkę.

• Świetna akcja Bełchatowa. Rozpoczął ja Adrian Basta podając do Kamila Wacławczyka. Ten zrewanżował się koledze celnym podaniem. Basta groźnie dośrodkował w pole karne, ale piłka drogi do bramki nie znalazła.

• Zmiana w zespole Bełchatowa. Z boiska schodzi Łukasz Wroński, a w jego miejsce pojawia się Mateusz Szymorek.

• Mateuszowi Makowi będą się śniły wszystkie zmarnowane sytuacje.

• Zawodnicy Okocimskiego wykazują bardzo wiele chęci do gry. Starają się, walczą... jak na razie bez skutku chociażby akcji podbramkowej.

• Mateusz Mak zakręcił zawodnikami gości w środku pola, ale podanie do Michała Maka było bardzo niecelne.

• Zmiana w drużynie gości. Termanowski wchodzi na boisko za Burasa.

• Kolejna okazja Bełchatowa. Mateusz Mak zdecydował się na strzał, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką gości.

• Żółta kartka dla Piotra Darmochwała za dyskusje z sędzią.

• Grzegorz Baran dobrze rozpoczął akcję Bełchatowa podając do Mateusza Maka, który ku niezadowoleniu kibiców stracił łatwo piłkę.

• Darmochwał tak dośrodkował, że wyszedł mu całkiem niezły strzał :) Malarzowi dopisujemy kolejną skuteczną interwencję.

• Damian Buras popisuje się rajdem lewą stroną boiska. Zostaje sfaulowany dzięki czemu Brzesko ma rzut wolny.

• Okocimski od razu rzucił się do odrabiania strat. Wawryka groźnie dośrodkowywał w pole karne. Kolejna dobra interwencja Malarza.

• Mamy w końcu upragnioną bramkę. GKS wychodzi na prowadzenie po strzale Kamila Wacławczyka !!

• Znowu oglądamy dużą niemoc w próbach wykończenia akcji. Do tego dochodzi wiele niecelnych podań.

• Odpowiedź z drugiej strony. Mateusz Mak uderza ponad bramką Kozioła.

• Bardzo groźna akcja pod bramką Malarza. Z najbliższej odległości strzelał Konrad Cebula. Interwencja Malarza uchroniła GKS przed stratą gola.

• Zaczynamy 2. połowę spotkania !

• Dołączyli do nich także zawodnicy GKS-u.

• Piłkarze Okocimskiego wyszli już na drugą połowę.

• Tradycyjnie w przerwie meczu kibice mogą podziwiać Cheerleaderki GKS-u Bełchatów.

• Cheerleaderki GKS-u Bełchatów.

• Sędzia kończy pierwsze 45 minut spotkania.

• Niechciał zagrywał piłkę w pole karne. Bez trudu w tej sytuacji poradził sobie Malarz.

• Faul Michalaka na wysokości pola karnego GKS-u. Rzut wolny dla gości.

• Łukasz Wroński strzalał na bramkę gości, ale skuteczną interwencją popisuje się Aleksander Kozioł.

• Dużo grania w środkowej części boiska. Bez podania umożliwiającego strzał kończący.

• Fatalny błąd Pawła Baranowskiego we własnym polu karnym Przez nikogo nieatakowany przyjął piłkę tak, że opuściła ona pole gry. Rzut rożny dla Brzeska.

• Gości opuściła już trema i coraz lepiej poczynają sobie w budowaniu akcji ofensywnych.

• Wroński traci piłkę, z akcją rusza Darmochwał. Niecelne podanie w pole karne ratuje gospodarzy przed utrata bramki.

• Piłkę z pola karnego wybija Paweł Baranowski. Futbolówka ląduje pod nogami Niechciała, który nie zastanawiając się uderzył na bramkę Malarza. Świetne uderzenie zmusza bełchatowskiego bramkarza do najwyższego wysiłku.

• Kolejny rzut rożny dla gości - tym razem z drugiego narożnika.

• Okocimski atakuje lewą stroną boiska w efekcie czego zyskuje rzut rożny.

• W środkowej części boiska ewidentnie faulowany był Michał Mak. Sędzia pozostał niewzruszony.

• Dobry strzał Piotra Darmochwała. Piłka nieznacznie mija słupek bramki Arkadiusza Malarza.

• Dokładnie ta sama sytuacja z drugiej strony boiska na połowie GKS-u. Tym razem piłka poleciała daleko za bramkę Malarza.

• "Piwosze" mają rzut wolny z bocznej części boiska. Piłkę w pole karne centrował Mateusz Niechciał - czym zmusił Malarza do pierwszej interwencji w tym meczu.

• Strzał Michała Maka. Piłka ląduje w rękach bramkarza.

• Kolejna akcja bracia Mak... kolejna nieskuteczna. Nadal 0:0 w Bełchatowie.

• Na połowie Bełchatowa zderzyli się ze sobą Grzegorz Baran i Piotr Darmochwał. Już się pozbierali z murawy i są gotowi do gry.

• Bardzo ciekawa akcja GKS-u. W dobrej dyspozycji są bracia Mak, Kamil Wacławczyk i Adrian Basta. Brakuje jedynie skutecznego wykończenia akcji.

• Mateusz Mak dośrodkował piłkę w pole karne, a właściwie próbował. Piłka poszybowała daleko od bramki Kozioła.

• Łukasz Wroński faulowany nieopodal pola karnego Brzeska i GKS ma rzut wolny.

• Pierwsza groźna akcja Okocimskiego. W pole karne wbiegł Piotr Darmochwał. Dobrą interwencją w obronie popisał się Adrian Basta.

• Strzał Michała Maka mija słupek Aleksandra Kozioła.

• Znowu Mateusz Mak...tym razem akcja przeprowadzona wspólnie z Wacławczykiem, po której GKS miał rzut rożny. Nic z tego jednak nie wyszło.

• Dobra akcja braci Mak. Michał podał do Mateusza na prawą stronę. Ten drugi dośrodkował w pole karne. Michał Mak znalazł się między dwoma zawodnikami gości i przewrócił się. Sędzia nie użył gwizdka.

• Goście przystąpili do meczu jakby trochę speszeni. Notują wiele strat i niepotrzebnych zagrań.

• Jak na razie Bełchatów prezentuje się bardzo dobrze. Piłkarze wyciągnęli wnioski z początku spotkania przeciwko Puszczy Niepołomice..

• Bełchatów próbuje grać długimi podaniami w pole karne... zawsze niecelnie i Okocimski niweczy akcje ofensywne GKS-u.

• Ciekawa akcja Kamila Wacławczyka. Jego podanie jednak zamiast trafić do Michała Maka zatrzymuje się pod nogami obrońcy z Brzeska.

• GKS przystąpił do meczu bardzo zmotywowany. Agresywnie walczą o piłkę i nie pozwalają gościom na zbyt wiele.

• Zaczynamy !! Piłkę do gry wprowadzają goście.

• Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego !

• Piłkarze skończyli rozgrzewkę i udali się do szatni, by niebawem ponownie pojawić się na boisku.

• Swoich dawnych kolegów klubowych z trybun będzie oglądał m.in. Marcin Żewłakow.

• Oba zespoły są już na boisku i rozpoczynają rozgrzewkę.

• Pauzującego za czerwoną kartkę Macieja Wilusza zastąpi Piotr Witasik, kontuzjowanego podczas ostatniego treningu Marcina Flisa zmieni Krzysztof Michalak, natomiast za Michała Renusza na lewym skrzydle wystąpi od pierwszej minuty Łukasz Wroński.

• Obsada sędziowska prezentuje się następująco :

Sędzia Główny : Tomasz Garbowski (Opolski ZPN) Asystent I : Jacek Tokarski (Opolski ZPN ) Asystent II : Tomasz Niemirowski (Mazowiecki ZPN) Sędzia Techniczny : Tomasz Okaj (Opolski ZPN) Delegat/Obserwator : Zbigniew Pająk (PZPN)

• Poznaliśmy już wyjściowe składu obu zespołów. Czas spojrzeć na ławki rezerwowych: Goście : Marek Pączek, Konrad Wieczorek, Bruno Żołądź, Patmore Shereni, Sani Abubakar, Maciej Termanowski, Robert Smoliński Gospodarze: Wiktor Baranowski, Raul Gonzalez, Mateusz Szymorek, Damian Szymański, Michał Renusz, Kamil Poźniak, Bartłomiej Bartosiak.

• Witam ze stadionu w Bełchatowie. Za niespełna godzinę miejscowy GKS zmierzy się z Okocimskim Brzesko. Obie drużyny w 1. kolejce wygrały swoje mecze. O ile w przypadku bełchatowian można się było tego spodziewać, to "Piwosze" sprawili niespodziankę pokonując na wyjeździe Sandecję Nowy Sącz. Dzisiaj możemy być świadkami ciekawego meczu. Zapraszam na naszą relację LIVE ! :)