0

Polonia Warszawa

5

3 1 połowa

• Koniec pogromu w Bełchatowie. Gdyby Poloniści wykazali się większą skutecznością moglibyśmy być świadkami dwucyfrowego wyniku. Dziękujemy za udział w naszej relacji Live i zapraszamy na kolejne.

• Stachowiak uprzedził Caniego w polu karnym

• Zawodnicy obu drużyn czekają już chyba na końcowy gwizdek.

• GOOOOL!!! Piąta bramka dla Czarnych Koszul. Dobre dośrodkowanie strzałem głową wykorzystuje Gołębiewski!!

• Szarża Caniego, będzie korner.

• Bełchatowianie starają się strzelić gola honorowego, jednak niewiele im w tym meczu wychodzi.

• Niezłe dośrodkowanie Buzały, jednak Przyrowski bez problemu wyłapał tą piłkę.

• Brzyski z karnego strzela w słupek! Nie ma piątej bramki!!

• I faulowany w polu karnym Cani! Będzie jedenastka!!

• Do drugiej części meczu arbiter doliczył 12 minut. To efekt dwukrotnego odśnieżania linii boiska.

• Ostatnia zmiana w Polonii.

• Wroński próbował dograć piłkę tuż przed bramkę, ale zablokowali to podanie obrońcy gości!

• Polonia ewidentnie chce strzelić 5 gola w tym meczu!

• Ostatnia zmiana w zespole GKS-u. Za Giela na boisku melduje się Piekarski.

• Tylko szczęście uratowało teraz Gospodarzy przed stratą 5 gola! Ogromne zamieszanie w polu karnym Stachowiaka!

• Kolejna zmiana w drużynie Czarnych Koszul. Strzelca czwartej bramki zmienia Gołębiewski.

• Przy golu Gruzina asystował Teodorczyk.

• GOOOOL!! Teodorczyk podał do Dwaliszwiliego a ten bez problemu pokonał silnym strzałem Stachowiaka!! W Bełchatowie już mamy 0-4!!

• Tym razem strzelał Piątek, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Stachowiaka.

• Teodorczyk wykłada piłkę Brzyskiemu. Ten uderza, ale piłka przelatuje obok słupka!

• Zaczynamy. To już 3 raz w 2 połowie.

• Linie ponownie wymagają odśnieżenia.

• Dobra asekuracja Baszczyńskiego i od bramki rozpocznie Przyrowski.

• Dwaliszwili szarżował w polu karnym i trafił w słupek!!

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Adama Pazio zmienia Tomasz Hołota

• Brzyski do Wszołka, ale ten drugi złapany na spalonym.

• Próba ataku gospodarzy, jednak nie wychodzą dziś bełchatowianom akcje ofensywne.

• Linie, które przed chwilą zostały odśnieżone ponownie są słabo widoczne. Czy niedługo czeka nas kolejna przerwa w meczu?

• Niezdecydowanie obrońców gospodarzy próbował wykorzystać Teodorczyk. Będzie rzut rożny.

• Po powrocie na boisko zdecydowanie lepiej prezentują się bełchatowianie, którzy są zdecydowanie bardziej agresywni.

• Zamieszanie w polu karnym Przyrowskiego po rzucie wolnym. Bramkarz Czarnych Koszul rozpocznie jednak wznowieniem od własnej bramki.

• Kontra polonistów, jednak Brzyski zamiast podać do dobrze ustawionych partnerów uwikłał się w drybling i stracił piłkę.

• Zaczęli bełchatowianie od rzutu rożnego, jednak nic z tego nie wyszło. Po chwili próbował Buzała i będzie kolejny korner.

• Zawodnicy wracają już na boisko. Linie zostały wymalowane kolorem czerwonym. Za chwile wznawiamy spotkanie!

• Cały czas trwa przerwa w meczu. Czy po wznowieniu zawodnicy GKS-u będą w stanie zmienić obraz meczu?

• Przerwę wykorzystują także rezerwowi zawodnicy, którzy są zapewne mocno zmarznięci.

• Chwila przerwy w meczu, trzeba odśnieżyć linie boiska. Piłkarze schodzą do szatni.

• Najlepsza okazja na zdobycie gola dla Bełchatowa w tym meczu. Po szarży Wróbla strzelał Buzała, jednak niecelnie.

• To nie pomyłka. To są zdjęcia z Bełchatowa. Mamy dziś 27 października... BełchatówBełchatówBełchatów

• Dużo niedokładności w grze obu zespołów, prawdopodobnie spowodowane jest to ciężkimi warunkami atmosferycznymi.

• Spokojnie rozpoczęli drugą część gry Poloniści, mają dużą przewagę i nie forsują tempa. Mimo tego są ciągle w natarciu.

• Próba ataku Polonii, Wszołek szarżował, ale w ostatniej chwili źle podał i stracił piłkę.

• W Bełchatowie pada coraz mocniej, murawa jest już praktycznie biała. Czy piłkarze dadzą radę utrzymać wysokie tempo gry z pierwszej połowy?

• Druga zmiana w drużynie z Bełchatowa. Za Madeja wchodzi Wroński.

• Zaczynamy!

• Piłkarze wracają już na murawę, za chwile początek drugiej połowy meczu.

• Rzut rożny dla gości, po którym nie było niebezpieczeństwa i arbiter zakończył pierwszą połówkę.

• Arbiter Tomasz Musiał doliczył jedną minutę do pierwszej częsci meczu.

• Gospodarze próbowali przebić się przez defensywę polonistów, ale pod zdecydowanym kryciem podopiecznych Piotra Stokowca nie bili w stanie rozegrać płynnej akcji.

• Długie podanie do Wszołka od Tomasza Brzyskiego. Paweł Wszołek znalazł się w idealnej sytucji "oko w oko" ze Stachowiakiem. Miał bardzo dużo czasu jednak posłał piłkę obok słupka.

• Dwa rzuty rożne z rzędu dla Czarnych Koszul. Gospodarze wyszli z nich obronną ręką.

• Za Kamila Kosowskiego wchodzi Raul Guzman Gonzalez

• Kolejny atak Polonii. Gospodarze grają fatalnie i co raz gubią się w rozegraniu piłki. Paweł Wszołek strzelał z kilku metrów, ale bardzo lekko. Stachowiak z problemami złapał futbolówkę.

• Po nieudanym rzucie rożnym dla polonistów kontratak wyprowadzali gracze gospodarzy. Ich ofensywna akcja została skutecznie przrwana przez Cotrę.

• Tomasz Brzyski mocno uderzał z daleka, ale Stachowiak zdołał przerzucić piłkę nad poprzeczką na rzut rożny.

• W doskonałej sytuacji w polu karnym znalazł się Teodorczyk, jednak strzałem głową nie zdołał pokonać Stachowiaka. W tej sytuacji znakomcie centrował Todorovski.

• Polonia deklasuje Bełchatów. gospodarze są zupełnie zagubieni po stracie trzech bramek. "Czarne Koszule" ponowni miały okazję do zdobycia bramki.

• Rzut rożny dla Polonii Brzyski do Teodorczyka i 3;0

• Znowu strzela Wróbel tym razem trafia w Buzałę..

• GKS rozgrywa piłkę Giel do Basty ten do Bozoka który zagrywa do Wrobla na 5 metr ten z półwoleja strzela tuz obok bramki

• Adam Stachowiak zaczyna od bramki, GKS jednak od razu traci piłkę do której dopada Wszołek znów strzela z ostrego kąta ale teraz dobrze broni stachowiak

• Bełchatów bez pomysłu rozgrywa jak na razie chyba najsłabszy mecz w tym sezonie, a Polonia lekko wykorzystała to że jest ślisko i strzela 2 bramki

• Brzyski 2:0 !!

• Wacławczyk do Buzały w pole karne ten zamiast strzelac oddaje piłke Wacławczykowi i GKS traci piłkę

• GKS miał okazję do wyrównania po rzucie wolnym strzelał Sawala ale piłke minęła okienko bramki Przyrowskiego

• Dobre podanie dostał Wszołek w pole karne, wyciągnał sie jak długi Adam Stachowiak aby wyciągnąc piłke Wszołkowi z pod nóg ta dostała poślizgu i z bardzo ostrego kąta do pustej bramki strzela Wszołek

• GOL Paweł Wszołek

• Giel do Kosowskiego na lewe skrzydło ale nie miał szans dojsc do tej pilki Kamil Kosowski

• Dobry pomysł miała Polonia, podanie na Dwaliszwiliego który był w polu karny odegrał piłke na Teodorczyka jednak piłka nabrała poślizgu i wyszła za linię końcową

• Pazio do Wszołka ten ogrywa Wacławczyka.. strzela ale na drodze piłki która leciała w swiatlo bramki stał Dwaliszwili

• Wacławczyk do Madeja ten wpada w pole karne podaje lecz przecina to podanie jeden z obrońców Polonii piłka trafia wprost pod nogi Bożoka który strzela obok bramki

• Rzut wolny dla Polonii .. Brzyski .. i piąstkuje Stachowiak na rzut rożny

• Bożok do Madeja .. pośliznął się Madej przejmuje piłkę Polonia piłka do Brzyskiego na lewe skrzydło ten chciał podcinką zaskoczyc Stachowiaka ale strzelił nad bramkę

• Wszołek do Teodorczyka w pole karne a ten trafia w słupek ..