GKS Bełchatów

2

ROW 1964 Rybnik

2

• Koniec meczu. W pełni sprawiedliwy remis. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia relacji LIVE także z innych spotkań na Ekstraklasa.net!

• Sawala z dystansu bardzo niecelnie.

• Doliczono dwie minuty.

• Znowu Michał Mak na spalonym!

• Znowu Michał Mak, ale po rykoszecie piłka ląduje w rękawicach Kajzera.

• Na spalonym Michał Mak!

• Mateusz Mak za głęboko dorzucał do brata Michała i od bramki Kajzer.

• Kurzawa w miejsce Nowackiego.

• Kapitalna obrona Kajzera!! Przed szansą Renusz!

• Ostatnie 10 minut meczu. Czy ktoś jeszcze przechyli szalę na swoją korzyść?

• Dośrodkowanie w pole karny bełchatowian, ale Podleśny znowu pewnie interweniuje.

• Michał Mak dorzucał piłkę z prawej strony, ale za głęboko i od autu rozpocznie ROW.

• Zmiana w Bełchatowie. W miejsce Rachwała wchodzi Renusz.

• Piłka pod nogami Baranowskiego, postanowił uderzyć, ale obok słupka.

• ROW dzisiaj zaskakuje i to na plus. Rybniczanie grają bardzo dobrze. Co rusz atakują bramkę Podleśnego. Bardzo ciekawie zapowiada się to ostatnie 20 minut.

• Cisse wchodzi za Szatkowskiego.

• Ale bomba Kosteckiego! Podleśny znowu ratuje GKS!

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale Podleśny na posterunku.

• Sawala na spalonym.

• W drugiej połowie widzimy dużo agresywności w środku pola. Jak widać remis dla jednych i drugich nie jest szczytem marzeń w tym meczu.

• Muszalik z wolnego w pole karne, ale obrońcy gospodarzy wybijają.

• Znowu kartka. Tym razem dla Kutarby.

• Kolejna kartka. Tym razem obejrzał ją Krotofil za faul na Mateuszu Maku.

• Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany za atak łokciem Sawala.

• Po bramce Wacławczyka odżyły także trybuny. Zrobiło się bardzo głośno w Bełchatowie!

• Sprytnie rozegrany rzut wolny. Mak krótko do Wacławczyka, ten uderzył i piłka po rykoszecie wpadła do bramki!!

• GOOOL! 2-2! WACŁAWCZYK!!

• W świetnej sytuacji znalazł się Nowacki, ale Podleśny ratuje GKS przed utratą trzeciej bramki!!

• Nowacki oddał strzał, ale zbyt lekki aby sprawić jakiekolwiek problemy.

• Dobra akcja gospodarzy. Sawala otrzymał piłkę w polu karnym, ale niepotrzebnie chciał ją cofać i Muszalik ofiarnym wślizgiem przecina to zagranie.

• Początek drugiej części gry. Przy piłce GKS.

• Koniec pierwszej połowy. ROW zasłużenie prowadzi do przerwy 2-1. Zapraszam za 15 minut.

• Mateusz Mak powstrzymany w polu karnym.

• Doliczono jedną minute.

• Sawala przedłuża piłkę po rzucie wolnym, ale Baranowski jej nie sięga! Mogło być 2-2!!

• Sawala do Maka, ten mija bramkarza i pakuje piłkę do bramki!

• 1-2! MATEUSZ MAK!!

• Mateusz Mak pada w polu karnym jak ścięty, ale sędzia nakazuje grać dalej!

• Wrzutka Wacławczyka z rzutu wolnego, Kajzer piąstkuje pod nogi Mateusza Maka, ale jego uderzenie fatalne.

• Sawala z rzutu wolnego prosto w mur.

• Sawala traci piłkę w polu karnym gości.

• GKS zamroczony. Nikt nie spodziewał się takiego scenariusza w dzisiejszym spotkaniu. Czy bełchatowianie się w stanie się przebudzić?

• Podanie Wacławczyka zablokowane.

• Krotofil zaatakował pressingiem Baranowskiego, który na jego rzecz stracił piłkę, Krotofil wyszedł sam na sam i nie dał żadnych szans bramkarzowi GKS-u!

• 0-2!!!! KROTOFIL! GKS NA KOLANACH!!

• Bramka dla gości wisiała w powietrzu. ROW od początku odważnie ruszył na bramkę gospodarzy.

• Świetne podanie Nowackiego z lewej strony w pole karne do Ferugi, który przyjął jeszcze piłkę i otworzył wynik tego meczu!

• GOOOOL! 0-1! FERUGA!!

• Na trybunach głośne 'Piłka nożna dla kibiców!'.

• Mateusz Mak z dystansu i Kajzer czubkami palców paruje piłkę na róg!

• Michał Mak wpada w pole karne, ale na rzecz Jarego traci piłkę.

• Tym razem Nowacki z rzutu wolnego, ale daleko obok bramki.

• ROW nie wystraszył się lidera i całkiem śmiało sobie radzi. Wiele piłek wędruje pod nogi Ferugi, który stara się ciągnąć resztę zespołu na bramkę Podleśnego.

• Rajd Mateusza Maka prawą stroną, wrzutka w pole karne, ale defensorzy ubiegli Wacławczyka.

• Uderzenie Barana po rzucie rożnym, ale zablokowane.

• Piłka toczy się od kilku minut w środku pola.

• Od początku meczu jest ostro na boisku. Nikt nie odstawia nogi. Brakuje jednak dokładności w rozgrywaniu ataku pozycyjnego.

• Feruga z rzutu wolnego i z ogromnymi kłopotami Podleśny!

• Feruga przerzucił sobie piłkę na lewą nogę i został z faulowany. Niezła okazja będzie dla rybniczan.

• Wrzutka Flisa na głowę Sawali, ale jego uderzenie obok bramki.

• Od razu zakotłowało się pod bramką bełchatowian! Feruga dopadł do piłki i jego strzał wybija obrońca gospodarzy z linii bramkowej!

• Pierwsza akcja gości i od razu mamy rzut rożny.

• Początek meczu. Przy piłce ROW.

• Piłkarze już na środku boiska.

• Poruszyć trzeba także temat kibiców z Rybnika. Wobec zamknięcia trybuny dla gości na stadionie przy ul. Sportowej (efekt kary wojewody łódzkiego, pani Jolanty Chełmińskiej za wydarzenia z pamiętnego meczu Bełchatowa z GKS-em Katowice, kiedy to doszło kilkakrotnie do natężonego odpalenia środków pirotechnicznych) mieli oni nie przyjechać na mecz z Brunatnymi. Ostatecznie plan jest jednak taki, że około 150 fanów ROW-u zasiądzie na trybunach obok kibiców gospodarzy.

• Znamy już składy obydwu zespołów. Kto Waszym zdaniem z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko?

• Piłkarze obecnie na rozgrzewce.

• Do meczu pozostało około 30 minut. Zapraszam więc do przeczytania zapowiedzi tego meczu.

• W tabeli zdecydowanie wyżej jest GKS Bełchatów, który obecnie jest liderem. ROW jako beniaminek nie radzi sobie zbyt dobrze, ale też rzadko przegrywa. Jest to typowy zespół remisów i bełchatowianie łatwo dzisiaj wcale mieć nie będą.

• Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 12 kolejki pierwszej ligi, gdzie na własnym obiekcie GKS Bełchatów podejmie Energetyk ROW Rybnik.