GKS Bełchatów

0

Zagłębie Lubin

2

• Koniec spotkania. Po nudnym meczu Zagłębie było odrobinę lepsze i wygrało w Bełchatowie 2:0.

• Ostatnia zmiana u gości

• Tym razem arbiter dolicza 180 sekund do regulaminowych 90.

• Kamil Wilczek przed 100% szansą na gola ale trafił prosto w Sapelę będąc sam przed bramkarzem miejscowych.

• Dośrodkowanie Mateusza Cetnarskiego końcami palców wybija Aleksander Ptak

• To już koniec nadziei gospodarzy na punkty w tym spotkaniu

• Szymon Pawłowski świetnie dograł mocną piłkę wzdłuż pola bramkowego a tam niefortunnie interweniujący Grzegorz Fonfara trafił do wlasnej bramki

• Młody zawodnik zmienia zmęczonego i aktywnego Abwo.

• Łukasz Wroński, który przed chwilą zmienił Dawida Nowaka upadł w polu karnym ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

• Nudne, coraz bardziej senne spotkania oglądamy w Bełchatowie.

• Boisko opuszcza strzelec jak do tej pory jedynego gola w tym meczu

• kolejna kartka

• Piłkę próbuje z prawej strony wrzucić Grzegorz Fonfara ale obrona dobrze sobie radzi z tym podaniem obrońcy.

• Po uderzeniu Macieja Małkowskiego piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką bramki Aleksandra Ptaka.

• Zawodziński dobrze zagrywa do da Silvy, który jednak fatalnie kiksuje.

• Na 20. minut przed końcem optyczną przewagę mają goście. Bełchatów mimo, że próbuje to brakuje wykończenia akcji i celnego strzału.

• Kamil Wilczek zablokowany po dobrym podaniu od Traore.

• Goście w natarciu. Uderzenie Abwo broni Łukasz Sapela.

• Bramka!

• Bramka!! Po faulu Cetnarskiego goście wykorzystali rzut karny.

• Grzegorz Baran nie może kontynuować gry. Po zaledwie 11. minutach musi opuścić murawę.

• Szymon Pawłowski niemal nokautuje obrońcę rywali atomowym wolejem.

• W żółtych kartkach mamy remis 1:1.

• Wprowadzony kilka minut temu piłkarz wraca na plac gry.

• Grzegorz Baran utykając opuszcza boisko. Czy będzie mógł kontynuować grę?

• Kamil Wilczek coraz bliżej celu. Tym razem jego strzał z lewej nogi tylko o metr mija bramkę Sapeli.

• Senny początek drugiej połowy spotkania.

• Zmiana u gospodarzy

• Gramy

• Sędzia Marciniak zakończył pierwsze 45. minut

• Kamil Wilczek świetnie podał do Traore ale napastnik Zagłębia źle podaje piłkę w pole bramkowe i gospodarze spokojnie wybijają piłkę.

• Szymon Pawłowski uderza głową ale wprost w ręce Łukasza Sapeli

• Csaba Horvath w ostatniej chwili wybija piłkę po świetnym rajdzie Dawida Nowaka, który świetnie próbował dograć w pole karne Miedziowych

• Ptak łapie piłkę po groźnej wrzutce Nowaka.

• Znów niecelne uderzenie Plizgi. Ten mecz obfituje w bardzo dużą ilość niecelnych strzałów zawodników obu drużyn.

• Chwila przestoju w grze i bardzo ale to bardzo niecelnych strzałów na obie bramki

• Kamil Wilczek uderza głową na bramkę Łukasza Sapeli ale piłka w bezpiecznej odległości mija bramkę zawodnika z Bełchatowa.

• Adrian Błąd kolejny raz wrzuca piłkę ale robi to zdecydowanie za mocno. Piłka od bramki dla Bełchatowa.

• Małkowski uderza z wolnego po faulu na Nowaku. Piłka odbija się od muru i ląduje w rękach Aleksandra Ptaka.

• Znów uderza Dawid Plizga ale znów niecelnie.

• Za faul na Abwo

• Nowak faulowany około 25. metrów od bramki. Będzie dobra szansa na dośrodkowanie dla Bełchatowian.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy - Komołow uderza z 25. metrów minimalnie nad bramką Aleksandra Ptaka

• Plizga po podaniu Abwo wysoko nad poprzeczką!! Ależ to była okazja!

• Kamil Wilczek przed szansą. Pomocnik ładnie odnalazł się przed polem karnym gospodarzy, próbował strzelać ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Abwo opatrywany na murawie przez sztab medyczny

• Dawid Plizga uderza na bramkę Łukasza Sapeli ale piłka kilka metrów przelatuje nad poprzeczką.

• Mateusz Cetnarski za mocno do Dawida Nowaka i grę wznowią goście

• Pierwsze fragmenty meczu to zdecydowanie przewaga podopiecznych trenera Jana Urbana. Bełchatów jak do tej pory nie miał klarownej sytuacji.

• Tym razem Csaba Horváth uderzał na bramkę ale znów niecelnie.

• Traore przed szansą na bramkę ale nie dochodzi do podania partnera i od bramki Sapela

• Zagłębie zacznie grę od rzutu wolnego

• Zaczyna Zagłębie

• Zagłębie tradycyjnie w pomarańczowych koszulkach i białych spodenkach, gospodarze w koszulkach koloru zielonego i czarnych spodenkach

• Obie jedenastki już na murawie.

• Oba kluby o europejskie puchary już nie walczą, starają się za to o jak najwyższą pozycję na koniec sezonu, a co za tym idzie - bonifikaty od stacji Canal+. Na dziś Miedziowi mogą liczyć na 822 tys., a Brunatni - 1,266 mln zł. Każde miejsce wyżej to o 211 tys. więcej. Zatem jest o co się bić.

• Witamy w relacji na żywo z pierwszego spotkania 28. kolejki Ekstraklasy. GKS Bełchatów podejmuje na własnym obiekcie Zagłębie Lubin.