0

Flota Świnoujście

0

• Koniec.

• Zamieszanie w polu karnym Floty! Piłka wybita z linii bramkowej przez Uderewica.

• Atakuje GKS.

• 4 minuty doliczone.

• Kruczek sprzed pola karnego! Strzał bardzo mocny, ale zablokowany przez obrońcę Floty.

• Żółta kartka dla Misana za zagrania ręką.

• Rzut wolny wykonywali goście, ale po raz kolejny pewnie w bramce GKS-u Sabela.

• Żółta kartka dla Tomasika.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Floty! Dośrodkowana piłka minęła większość zawodników i spadła pod nogi Rzepki. Ten zamiast uderzać próbuje wycofać piłkę...

• Korner dla GieKSy.

• Zagranie ręką jednego z zawodników Floty. GKS ma rzut wolny z około 45-metrów.

• Rzut rożny dla GKS-u. Wszyscy gracze gości znów na własnej połowie.

• Kruczek za Rakelsa.

• Z dystansu uderzał Feruga, ale zbyt lekko, by zagrozić bramce Floty.

• Piąstkuje piłkę Wesołowski, wszyscy gracze Floty na własnej połowie.

• Korner dla GKS-u.

• Rzut wolny dla Floty i znów było groźnie! Kieruzel trafia w słupek!

• Żółtą kartką ukarany Bodziony.

• Teraz w ataku Flota! Z najwyższym trudem strzał Ostalczyka broni Sabela.

• W natarciu GKS! Uderzał z bliska głową Kowalczyk, niecelnie.

• Trenerzy obu drużyn na stojąco, aktywnie kierują swoimi zawodnikami.

• W polu karnym Floty Pitry - przyjmuje piłkę, ale sędzia odgwizduje zagranie ręką. Niezadowoleni kibice.

• Zmiana w GieKSie. Feruga za Chwaligobowskiego.

• Dośrodkowanie Beliancina i główkował Rakels, ale wysoko ponad bramką.

• Faulowany Farkas. GKS przed kolejna szansą - rzut wolny.

• Pewnie łapie piłkę Sabela i od razu wyprowadza kontrę. Do piłki nie zdążył dobiec Chwaligobowski.

• Kolejny korner dla Floty

• Kontratak Floty, zakończony uderzeniem Ostalczyka. Jest korner.

• W narożniku boiska faulowany Goncerz.

• W ataku pozycyjnym GKS, niecierpliwią się kibice.

• A na boisku coraz ostrzej. Faule z jednej, jak i drugiej strony.

• Kolejna zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Nnamani, a zastępuje go Misan.

• Beliancin dośrodkowywał z rzutu wolnego - w polu karnym Floty ogromne zamieszanie, piłka ostatecznie wybita przez obronę gości.

• Przestało padać w Katowicach.

• W ataku znów katowiczanie.

• Goncerz szarżował na skraju pola karnego gości. Uderzył jednak bardzo słabo.

• Przedzierał się lewą strona Hołota, zdołał skierować piłkę w pole karne Floty, ale ta minęła wszystkich zawodników i bramkę.

• Okres spokojniejszej gry.

• Faulowany w środku boiska Goncerz. GKS chciał szybko wznowić grę, ale sędzia nie pozwolił.

• Znów prawą strona próbuje GKS - bez zagrożenia.

• Dośrodkowanie z prawej strony Farkasa, wybijają piłkę z własnego pola karnego gracze Floty.

• Początek drugiej części spotkania. Od środka GKS.

• Zmiana w zespole Floty. Tomasik za Jasińskiego.

• Nad stadionem w Katowicach wciąż pada deszcz - obecnie jednak mniej obficie.

• Do przerwy 0:0 w Katowicach. GKS dłużej utrzymuje się przy piłce, ale poza strzałem z bliska Kaciczaka i sytuacji 1 na 1 Rakelsa nie stworzył większego zagrożenia pod bramką gości. Flota próbuje głównie uderzeń z dystansu, aktywnie z przodu grają Nnamani i Bodziony.

• Koniec pierwszej części gry.

• 2 minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Leży na boisku jeden z zawodników Floty - przerwa w grze.

• Strzał z dystansu Bodzionego, ale bardzo niecelny.

• Zaczyna grzmieć nad stadionem.

• Rakels! Miał przed sobą tylko bramkarza Floty, ale uderzył właśnie w niego! Świetna sytuacja katowiczan.

• Kontra GKS-u i próba oddania strzału przez katowiczan powstrzymana przez defensywę Floty. Wzmaga się doping kibiców.

• Pierwsze efekty deszczu już widać, zaczynają się ślizgać zawodnicy. Również piłka porusza się bo boisku znacznie szybciej.

• Rozpadało się w Katowicach. I to dość gwałtownie.

• Blisko zdobycia bramki GKS! Z najbliższej odległości strzelał Kaciczak, wprost w Wesołowskiego.

• Uderzał z dystansu Bodziony - po raz kolejny pewnie interweniuje golkiper GieKSy.

• Tym razem Nnamani na spalonym. Aktywna gra napastnika Floty.

• Faulował w ataku Nnamani.

• Coraz ciemniejsze chmury zbierają się nad stadionem GKS-u.

• Zamieszanie w polu karnym GKS-u. Będzie kolejny korner.

• Rzut rożny dla Floty.

• Beliancin próbuje dośrodkować, ale za mocno uderza piłkę i ta ląduje za linią końcową.

• Rzut wolny dla GKS-u z około 30-metrów. Faulowany był Goncerz.

• Kolejny raz Nnamani, tym razem uderzał płasko z dystansu po indywidualnej akcji. Na posterunku Sabela.

• Nnamani! Uderzał głową, ale piłkę na rzut różny wybija Sabela.

• Blisko było teraz bramki samobójczej! W stronę swojej bramki piłke kopnął Udarewić - na szczęście dla Floty zdążył złapać ją Wesołowski.

• Żółtą kartką ukarany Opałacz.

• Kontra GKS przerwana brzydkim faulem.

• Wrzutka w pole karne GKS-u, bez kłopotu jednak Sabela łapie piłkę.

• Kontratak próbowali wyprowadzić goście - faulowany Nnamani.

• Gra wciąż toczy się głównie w środku pola, niewiele jest sytuacji podbramkowych.

• Wciąż skutecznie w destrukcji Flota - gra toczy się w środku boiska.

• Przy piłce znów GKS - konstruowanie ataku nie przychodzi łatwo.

• Rzut wolny dla GKS-u z około 35-metrów. Uderzał Beliancin - na posterunku jednak Wesołowski.

• W ataku pozycyjnym katowiczanie.

• Pierwszy strzał na bramkę GKS-u, uderzał Bodziony.

• Pan Radkiewicz zagwizdał po raz pierwszy - rozpoczęła Flota.

• GKS w swoich tradycyjnych strojach: żółto-czarne koszulki i czarne spodenki. Flota: białe trykoty i niebieskie spodenki.

• Sędziowie wprowadzają zawodników na murawę. A kibice wciąż zajmują miejsca na trybunach. Spora grupa sympatyków GKS-u znajduje się też jeszcze przy kasach.

• Piłkarze zeszli już do szatni i obecnie trwa zraszanie murawy.

• W zespole GKS-u od pierwszych minut zagra dziś najnowszy nabytek - Deniss Rakels. Napastnik został wypożyczony do katowickiego zespołu z Zagłębia Lubin. Na swoim koncie ma tytuł króla strzelców ekstraklasy łotewskiej. Co ciekawe, jutro obchodzi swoje 19. urodziny... czy dzisiejszym występem sprawi prezent sobie i kibicom?

• Jak na razie w Katowicach, pogoda do gry idealna. Niebo jest lekko zachmurzone, wieje lekki wiatr. Meteorolodzy nie wykluczają jednak burz lub opadów deszczu.

• Znamy już wyjściowe składy.

GKS: Sabela, Rzepka, Kowalczyk, Goncerz, Kaciczak, Hołota, Chwaligobowski, Beliancin, Farkas, Rakels, Pitry. Flota: Wesołowski, Bodziony, Chyła, Jasiński, Kalinowski, Kieruzel, Niewiada, Nnamani, Opałacz, Ostalczyk, Udarewic.

• Obecnie trwa rozgrzewka obydwu zespołów.

• Witamy ze stadionu przy ul. Bukowej w Katowicach, gdzie miejscowy GKS w ramach 5. kolejki I ligi zmierzy się z Flotą Świnoujście.