GKS Katowice - Górnik Zabrze. Derbowy mecz początkiem...

GKS Katowice - Górnik Zabrze. Derbowy mecz początkiem pucharowej przygody. Kto przejdzie do kolejnej rundy? TRANSMISJA TV NA ŻYWO!

• KONIEC MECZU! GÓRNIK WYGRYWA 4:0!

• GOOOOL! ENNALI WYKORZYSTAŁ BŁĄD OBROŃCY!

• Szromnik obronił strzał Araka z pola karnego. Sędzia jednak podniósł chorągiewkę. Spalony.

• Musiolik schodzi, Dadok wchodzi.

• Lukoszek schodzi, Chmarek wchodzi.

• Zamieszanie w polu karnym Górnika. Goście szybko wybili piłkę.

• Świetna kontra Górnika. Ennali wyszedł sam na sam i przelobował bramkarza.

• GOOOOOL! Ennali!!!

• Mak schodzi, Aleman wchodzi.

• Górnik cały czas na problemy. GKS regularnie atakuje gości. Będzie bramka kontraktowa?

• Arak główkował. Obrońca zablokował strzał.

• Wasielewski schodzi, Danek wchodzi.

• Kapralik schodzi, Ennali wchodzi.

• Szczuka co za interwencja. Tu powinno być 0:3!

• Górnik chciał wyjść z kontrą, ale zawodnik GKS-u sfaulował atakującego.

• GKS atakuje. Górnik ma problemy

• Pietrzyk schodzi, Arak wchodzi.

• Shibata schodzi, Błąd wchodzi.

• Figiel schodzi, Baranowicz wchodz.

• Jędrych blisko gola. Bramkarz obronił główkę w kilku metrów!

• Faul Górnika. GKS będzie wrzucać w pole karne.

• Sekulić z kartką.

• Dobra okazja Górnika, ale Kapralik znowu źle. Tym razem niecelne podanie.

• Lukoszek zszedł z prawej strony na lewą nogę. Uderzył sprzed pola karnego i umieścił piłkę w bramce.

• GOOOOL!!! 2:0! Lukoszek!

• Musiolik wziął przeciwnika na plecy w polu karnym. Chciał dograć, ale został zablokowany.

• Dobra interwencja Janickiego. Mogło być groźnie.

• Rożny dla Górnika. Kolejna dobra okazja.

• Ładna akcja GKS-u. Kozubal uderzył, ale bramkarz obronił.

• GKS nie odpuszcza i próbuje wysokiego pressingu.

• GOL!!! Musiolik z główki po rożnym!

• Rzut rożny dla Górnika.

• Znowu było blisko przechwytu pod polem karnym GKS-u. Tym razem bez konsekwencji.

• Mak znowu spróbował. Znowu niecelnie.

• GKS się broni. Teraz inicjatywę mają goście.

• Lukoszek dośrodkował w pole karne, ale ta centra była niecelna.

• CO ZA SYTUACJA. KAPRALIK NIE TRAFIŁ W SYTUACJI SAM NA SAM!

• Górnik trochę uspokoił grę.

• Mateusz Mak strzał w polu karnym! Wysoko nad bramką.

• Górnik ma problemy z wyjściem z własnej połowy. GKS przed kolejną szansą.

• Szromnik broni! Strzał z ostrego kąta!

• Gospodarze w ataku pozycyjnym na własnej połowie.

• GKS od razu rzucił się do ataku. Niezła okazja z lewej strony. Była centra.

• ZACZYNAMY MECZ!

• Rozjemcą meczu GKS Katowice - Górnik Zabrze będzie Tomasz Kwiatkowski, doświadczony arbiter z Warszawy. Arkadiusz Kamil Wójcik i Adam Karasewicz będą wspierać go na liniach. Tomasz Wajda z kolei będzie sędzią technicznym, a za technologię VAR odpowiadać będą Wojciech Myć oraz. Kornel Paszkiewicz.

• GKS Katowice z kolei na zapleczu jest w środku stawki: plasuje się na 9. miejscu. Ekipa z Katowic cztery mecze wygrała, dwa razy dzieliła się punktami, a trzy razy schodziła z boiska pokonana.

• Kto będzie faworytem w tym starciu? Z pewnością trzeba patrzeć na Górnika, chociaż w Ekstraklasie drużyna Jana Urbana radzi sobie średnio. Drużyna plasuje się na 14. miejscu, mając 9 punktów na koncie. To ledwie dwa oczka więcej niż ekipy ze strefy spadkowej.

• To z pewnością będzie mecz inny. Mowa w końcu o spotkaniu derbowym. Katowice z Zabrzem są położone bardzo blisko siebie, i jak to zwykle bywa między tymi drużynami, będzie to mecz szczególnej wagi. Co ciekawe, obie ekipy spotkały się w krajowym pucharze w tamtym roku. Wówczas na etapie 1/16 finału lepszy był Górnik, który wygrał 2:1 po dwóch bramkach Lukasa Podolskiego. Za wyniki GKS Katowice odpowiadał, podobnie jak i teraz, Rafał Górak; natomiast Górnika prowadził Bartosch Gaul. Obecnie ekipę z Zabrza prowadzi Jan Urban.

• Już za 20 minut początek meczu GKS Katowice - Górnik Zabrze. Zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

©PAP/Leszek Szymański

GKS Katowice - Górnik Zabrze ONLINE. Czas na derby. Starcie szczególne, które odpowie na pytanie: kto awansuje do 2. rundy Fortuna Pucharu Polski. Gdzie oglądać mecz GKS Katowice - Górnik Zabrze na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

GKS Katowice - Górnik Zabrze ONLINE

Wkrótce czeka nas derbowe starcie. Mowa o konfrontacji w 1. rundzie Pucharu Polski między GKS Katowice a Górnikiem Zabrze. Jak sprawdzi się pierwszoligowiec na tle ekipy z Ekstraklasy? Przekonamy się wkrótce!

To z pewnością będzie mecz inny.

Gdzie oglądać mecz GKS Katowice - Górnik Zabrze w telewizji?

Spotkanie między GKS Katowice a Górnikiem Zabrze będzie transmitowane w Polsacie Sport, a także w Polsat Box Go. Zapraszamy również do śledzenia tekstowej relacji z meczu w GOL24! Pierwszy gwizdek o godz. 21:00.