• Gooool! 1:1 po bramce Michała Zielińskiego!

• W kolejnej akcji Fonfara zdołał oddać strzał, ale trafił w kolegę z drużyny

• Fonfara spóźniony, za wolny, by dojść do piłki po podaniu od Ciku. GKS wciąż bez pomysłu na grę w tym meczu

• Mateusz Kamiński - za faul

• "Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska" - śpiewali do piłkarzy GKS kibice katowickiego klubu. W drugiej połowie gospodarze nie robią nic, by grać lepiej i odkupić swoje winy u fanów

• Uderzenie Fonfary nie mogło zaskoczyć Radlińskiego. Zbyt lekki strzał, by bramkarza Kolejarza nie poradził sobie z taką próbą

• Katowiczanie atakowali, wydawało się, że prędzej czy później potwierdzą swoją przewagę golem. Tymczasem to nastawiony na defensywę Kolejarz pierwszy zdobył bramkę

• Szybko chciał wyrównać Wróbel, ale jego uderzenie po długim rogu minęło bramkę Kolejarza

• Katowiczanie byli przekonani, że był spalony i stanęli, co wykorzystał Trochim i zdobył bramkę

• Gospodarze mają pretensje do arbitra, że był spalony, ale sędzia wskazał na środek boiska.

• Gooool! Wojciech Trochim na 1:0 dla Kolejarza!

• Po rzucie rożnym gospodarze nie stworzyli sobie groźnej sytuacji w polu karnym Kolejarza

• Wróbel w polu karnym, próbował zaskoczyć gości, ale został zablokowany. Rzut rożny dla katowiczan

• Jeszcze groźniej było w polu karym Kolejarza, gdzie pojedynek główkowy wygrał Goncerz, ale zabrakło mu precyzji, bo strzelił prosto w Radlińskiego

• Bardzo ważna interwencja w obronie Czerwińskiego, który wślizgiem zatrzymał dośrodkowanie Gryźlaka do Chałasa

• Ponownie w ataku piłkarze ze Stróży, ale tym razem nie oddali nawet strzału na bramkę. Dobrze był ustawiony w polu karnym Cholerzyński, który wybił piłkę po centrze z boku boiska

• Wreszcie dobra akcja ofensywna Kolejarza, ale strzał Trochima został zablokowany przez Pietrzaka

• Akcja ofensywna Gks Katowice zakończona faulem w ataku Chwalibogowskiego. Wcześniej do piłki próbował dojść Fonfara, ale od początku był na przegranej pozycji

• Goście grają defensywnie, a gospodarze mają problemy, by sforsować obronę ustawioną przez piłkarze Kolejarza. Póki co katowiczanie biją głową w mur, ale nie potrafią zrobić w nim żadnej dziury

• Ani Chwalibogowski, ani Pietrzak nie potrafili zagrozić bramce Kolejarza. Obaj piłkarze Gks pogubili się w ataku

• Pojedynek biegowy Tomasz Chałas - Mateusz Kamiński wygrał ten drugi i skutecznie interweniował w obronie

• Cichy strzelał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała nad bramką GKS

• Budziłek wyszedł z bramki i skutecznie wypiąstkował piłkę poza pole karne

• Dużo strat, chaotycznej gry w pierwszym kwadransie meczu

• Niecelnie dośrodkowanie Gryźlaka i kolejna strata piłki gości

• Akcja Chwalibogowskiego z Pietrzakiem, dośrodkowanie w pole karne do Wróbla, który oddał strzał na bramkę Kolejarza, ale został zablokowany. Pierwsza groźna sytuacja w tym meczu

• Przed meczem możecie sprawdzić jeszcze tabelę 1. ligi

• Kolejarz natomiast walczy o utrzymanie w 1. lidze. W tym momencie jest na 15. miejscu, a więc w strefie spadkowej. Zespół ze Stróży zgromadził do tej pory 28 punktów. W pięciu ostatnich meczach Kolejarz dwa razy wygrał i trzykrotnie przegrał

• Katowiczanie jeszcze przed startem rundy wiosennej marzyli, by włączyć się do walki o ekstraklasę. Ale w drugiej części sezonu grają słabo i przed meczem z Kolejarzem są na 6. miejscu. Mają na koncie 38 punktów