Kolejarz Stróże

1

• Koniec meczu. Kolejarz wygrywa z GKS-em 1:0!

• "GieKSa to my" - skandują teraz kibice.

• Rzut wolny dla gospodarzy z 40 metrów. Wszyscy piłkarze GKS-u poza bramkarzem na połowie rywala.

• Niecielny strzał z dystansu Zawadzkiego.

• 4 minuty doliczone przez arbitra.

• Żółta kartką za faul ukarany Zawadzki.

• Basta zmienia Kowalczyka.

• Feruga zdecydował się na strzał z 20 metrów - uderzył jednak bardzo niecelnie.

• Ciężko przychodzi gospodarzom przedostanie się pod pole karne Kolejarza.

• Stefaniak uderzał z dystansu, ale za lekko i pewnie broni Sabela.

• W ataku pozycyjnym GKS.

• Niane ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Faulował Ferugę.

• Blisko zdobycia gola GKS! Dośrodkowanie Kaciczaka bardzo blisko bramki, ale żaden z piłkarzy nie sięgnął piłki.

• Jarka zmienia Farkasa.

• Zawiślan zmienia Wolańskiego.

• Ale bramki i tak by nie było, odgwizdany spalony.

• Zachara uderzał z woleja, świetnie w bramce Lisak!

• I znów rzut wolny dla GKS-u z około 40 metrów. Często faulują w tej strefie boiska gracze Kolejarza.

• Kibice GKS-u odpalają race.

• Potrzebna jest interwencja medyków.

• Zderzenie głowami Ferugi z Cichym. Cichy nie podnosi się boiska.

• Zawadzki zmienia Cebulę.

• Podanie do Ferugi w pole karne. Rzuca mu się pod nogi Lisak i łapie piłkę.

• Beliancin zagrywa w pole karne, pewnie chwyta piłkę Lisak.

• Rzut wolny z około 40 metrów mają gospodarze.

• Schodzi z boiska Pitry, zmienia go Feruga.

• Korner dla GieKSy.

• Duże zamieszanie teraz na skraju pola karnego Kolejarza. Zbyt wielu piłkarzy GKS-u poszło jednak w stronę piłki i w efekcie nieporozumienia przejmują ją goście.

• Znów rzut rożny dla GKS-u.

• Wrzutka Beliancina, wybijają piłkę na rzut rożny goście.

• Rzut wolny dla GKS-u z 30 metrów.

• Nie potrafi teraz GKS wyprowadzić piłki z własnej połowy, z przodu tylko osamotniany Zachara, który przy podaniach kolegów nie ma większych szans w starciach z obroną Kolejarza.

• Niezłe dośrodkowanie, ale żaden z piłkarzy GKS-u nie sięgnął piłki - zabrakło milimetrów.

• Jeszcze jeden korner.

• Rzut rożny dla GKS-u.

• Mimo nie najlepszej gry głośny doping kibiców na stadionie.

• Dużo niedokładności w grze katowiczan.

• Za mocne podanie do Zachary, od bramki Lisiak.

• Żółta kartka dla Beliancina za rozegranie rzutu wolnego przed gwizdkiem sędziego.

• Od samego początku atakować próbują gospodarze.

• Rozpoczynamy drugą połowę. Od środka Kolejarz.

• W GKS-ie zmiana. Zachara za Cholerzyńskiego.

• Właśnie wbiegają gracze Kolejarza.

• Zawodnicy GKS-u już z powrotem na boisku.

• Pierwsze 45 minut za nami. GKS próbował atakować, ale to Kolejarz strzelił bramkę i wydaje się, że w sytuacjach podbramkowych był groźniejszy. Poza nielicznymi błędami, goście dobrze grali również w defensywie. GKS musi zmienić swoją grę, jeśli chce marzyć dzisiaj o korzystnym rezultacie.

• Koniec pierwszej połowy. Potworne gwizdy na Bukowej.

• 1 minuta doliczona przez sędziego.

• Świetnie teraz lewą stroną przedzierał się Kaciczak, obiegł obrońcę i dośrodkował, ale nie opanował futbolówki Pitry.

• Z dystansu strzelił Cholerzyński, jednak obok bramki strzeżonej przez Lisaka.

• Prostopadłe podanie do Cebuli, GKS wybija na aut.

• Faul w środku pola Farkasa - żółta kartka.

• Lewą stroną szarpnął Kaciczak, dośrodkował, ale piłkę wybijają obrońcy.

• Na spalonym Maciej Kowalczyk.

• Hołota szarżował w polu karnym Kolejarza, stracił jednak piłkę.

• Żółtą kartką za faul ukarany Niane.

• Znów Kolejarz w ataku, niecelny strzał Chrapka.

• Piłka w bramce GKS-u! Ale sędzia nie uznaje gola i odgwizduje faul Kolejarza w ataku.

• Korner dla Kolejarza.

• Sporo teraz walki w środkowej strefie boiska. Skutecznie w defensywie grają goście.

• Akcja indywidualna Farkasa, który jest faulowany. Rzut wolny nie przynosi jednak zagrożenia pod bramką Kolejarza.

• Niecielny strzał Macieja Kowalczyka po zamieszaniu w polu karnym GKS-u.

• Rzut wolny z 40 metrów dla Kolejarza.

• Główkował Cholerzyński - ponad bramką.

• Kolejny korner.

• Znów korner dla GieKSy.

• Faul gospodarzy w ataku.

• Rzut różny dla GKS-u po zablokowanym strzale Pitrego.

• Goncerz! Uderzał sprzed pola karnego po ziemi, minimalnie obok słupka!

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Beliancina.

• Faulowany Goncerz. GKS ma rzut wolny z około 40 metrów.

• Leży na boisku Stefaniak, przerwa w grze.

• Mogło być 0:2! W ostatniej chwili Cebula powstrzymany przez Kowalczyka. Jest korner.

• GOL! Na prowadzenie gości wyprowadza Wolański, wykorzystując błąd obrony GKS-u.

• Uderzenie Cebuli pewnie obronione przez Sabelę.

• Było groźnie. Prawą flanką urwał się Goncerz, zdołał zagrać piłkę w pole karne, ale nikt z kolegów jej nie sięgnął.

• Z dystansu w odpowiedzi strzelał Cichy, ale bardzo niecelnie.

• Pitry uderzał, ale piłka poszybowała nad bramką.

• Faulowany Hołota i będzie rzut wolny dla GKS-u z około 35 metrów.

• W ataku pozycyjnym gospodarze.

• Rozpoczął GKS.

• Wyjściowe jedenastki już na boisku. GieKSa w swoich tradycyjnych żółto-czarnych strojach, Kolejarz na biało-czerwono.

• Tymczasem kibice zajmują miejsca na stadionie. Spora grupka czeka również jeszcze przed bramami obiektu. W oczy rzucają się jednolite, żółte koszulki kibiców GKS-u, szczególnie tych zgromadzonych na Blaszoku.