GKS Katowice

5

KS Polkowice

0

• Zawodnicy ze stolicy Śląska wygrywają pierwsze spotkanie w tym sezonie. Pokazali, że potrafią grać skutecznie, co udokumentowali wynikiem 5:0. Zespół z Polkowic pozostanie na ostatniej pozycji. Dziękuję za uwagę.

• Sędzia przedłużył spotkanie o dwie minuty.

• Podłamana drużyna gości popełnia kolejne błędy. Tym razem niecelny przerzut na prawą stronę.

• Schodzi kapitan GKS-u Adrian Napierała strzelec dwóch pierwszych bramek. Wchodzi Mateusz Kamiński.

• Uderzenie z dystansu zawodnika z Polkowic, ale na posterunku Sabela.

• Ładne podanie Napierały do Tomka Rzepki, a on wywalczył rzut rożny.

• Schodzi Damian Ałdaś, a w jego miejsce Michał Miłek

• To już zwycięzca spotkania jest wyłoniony. W dzisiejszym meczu bardzo dobrze są dysponowani zawodnicy GKS-u.

• Goooooooooooooooooooooooooooooooooool! 5:0 piękna bramka z dystansu Hołoty.

• Piłkarze z Polkowic stwarzają sobie sytuację, ale nie potrafią ich wykorzystać.

• Żółta kartka Tomasz Rzepka.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Wrzucał Chmiel ale pewnie piłkę wybijają obrońcy.

• Schodzi strzelec bramki Zachara, a za niego Rakels

• Znakomita okazja KS Polkowice zawodnik gości wyszedł sam na sam, ale świetnie w bramce spisał się Sabela.

• Rzut rożny dla Gieksy. Wrzucał Chmiel, piłka wybita przez obrońców.

• Schodzi Grzegorz Goncerz wchodzi Bartłomiej Chwalibogowski.

• Ładny strzał ze skrzydła któregoś z zawodników GKS-u, po raz kolejny bramkarz wybija piłkę przed siebie dopada do niej Mateusz Zachara i jest 4:0.

• Goooooooooooooooooooooooool! 4:0 strzelcem Mateusz Zachara

• Szybki kontratak GKS-u prawym skrzydłem, Dośrodkowanie Goncerza, głową strzelał Pitry, ale piłkę złapał bramkarz.

• Groźny strzał z dystansu Damiana Ałdaś, trafiony w głowę obrońca Gieksy. Rzut rożny

• Kolejna składna akcja gospodarzy strzelał z dystansu Hołota.

• Cały czas nie ustają ataki gospodarzy.

• Strzał z dystansu, bramkarz wybija piłkę przed siebie, a do niej dopada Chmiel i mamy 3:0.

• Gooooooooooooooooool! 3:0 strzelcem bramki Damian Chmiel.

• GKS gra w przewadze.

• Faulowany w środku pola Hołota.

• Piękne rozpoczęcie zespołu trenera Góraka. Polkowiczanom ciężko będzie odrobić straty.

• Piękny strzał Adriana Napierały z dystansu i druga bramka w tym spotkaniu. 2:0

• Gooooooooooooooooooooooooool! GKS

• Na boisko powrócili zawodnicy obu drużyn. Drugą połowę rozpoczynają gospodarze.

• Zmiana w zespole gości schodzi Patryk Bryłą, wchodzi Krzysztof Janus.

• Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie GKS-u Katowice to oni prowadzili grę i przeważali na boisku.

• Rzut wolny z 20 metrów. Trafiony w głowę zawodnik gospodarzy.

• Żółta kartka dla Napierały.

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Pod koniec pierwszej połowy agresywniej zaczęli grać goście, czyżby chcieli strzelić "bramkę do szatni".

• Końcówka spotkania wolniejsza w wykonaniu zawodników obu drużyn. Częściej przy piłce utrzymują się zawodnicy GKS-u.

• Każde wycofanie piłki przez zawodników gospodarzy powoduje gwizdy kibiców.

• Strzał z rzutu wolnego Salamońskiego w mur. Rzut rożny

• Rzut wolny dla gości. Około 20 metrów do bramki.

• Po 30 minutach w Katowicach mamy wynik 1:0. Większe zaangażowanie widać w poczynaniach gospodarzy.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, lecz piłka po strzale mija bramkę gości.

• Kibice przy Bukowej domagają się kolejnej bramki. Czy ją zobaczymy? By poznać odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze poczekać.

• W środku pola faulowany Pitry.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową wykończył Adrian Napierała. 1:0

• Goooooooooooool! GKS!!!!

• Żółta kartka dla Patryka Bryły.

• Kontratak gospodarzy przed doskonałą okazją stanął Chmiel, lecz nie potrafił wykończyć tej akcji.

• Dobra okazja dla Gieksy. Podanie ze skrzydła do Hołoty, ale ten zablokowany przez obrońców.

• Farkas ładnie minął obrońcę, dośrodkował lecz nie było tam żadnego zawodnika GKS-u.

• Akcja gości prawą stroną atakował Piotrowski, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

• W środku pola faulował Napierała.

• Kolejna składna akcja gospodarzy z przed pola karnego strzelał Goncerz, niecelnie.

• Początek spotkania bardzo wyrównany, ale groźniejszą sytuację stworzyli .

• I już pierwsza dobra akcja GKS-u strzelał Damian Chmiel.

• Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Siedleckiego. Rozpoczęli goście.

• Zawodnicy zakończyli rozgrzewkę. Do początku spotkania pozostało niespełna 10 minut.

• Jest to spotkanie outsiderów, ponieważ gospodarz tego meczu zajmuje przedostatnią pozycję, natomiast KS Polkowice plasuje się na ostatniej pozycji.

• Zawodnicy już na rozgrzewce. Do pierwszego gwizdka pozostało 20 minut.

• Natomiast u gości: Osiński, Bancewicz, Więzik, Janus, Kazimierczak, Miłek i Bartków.

• W zespole gospodarzy na ławce rezerwowych zasiądą: Kozik, Cholerzyński, Feruga, Kruczek, Chwalibogowski,Kamiński i Rakels.

• Witam państwa ze stadionu przy ulicy Bukowej w Katowicach, gdzie tutejszy GKS Katowice zmierzy się z zespołem KS Polkowice.