GKS Katowice

0

Wisła Płock

1

• Koniec spotkania. GKS Katowice zagrał bardzo słabo. Brak stylu a może chęci do gry? Jedno jest pewne. Przy Bukowej dalej będzie nerwowo po tym spotkaniu. Brawa dla gości za może nie spektakularną grę ale bardzo skuteczną. Dziękuję za dzisiejsze spotkania i zapraszam na kolejne relacje Live. Dobrej nocy.

• Ależ okazja!! Sam w polu karnym był Damian Chmiel przymierzył główką ale kapitalnie interweniuje Krzysztof Kamiński!

• 4 minuty doliczone do dzisiejszego spotkania.

• Nic z tego. Od bramki Krzysztof Kamiński.

• Przegrywają ale mają rzut rożny! Może teraz? GKS Ma okazję do wyrównania.

• Kibice GKS Katowice zaczynają opuszczać już boisko. Mają dosyć dzisiejszej gry swojego zespołu.

• Sam na sam wychodził Zagurskas jednak jest spalony. Następnie Zagurskas wybił już po gwizdku piłkę i za to otrzymał żółty kartonik.

• Znowu sam na sam wychodził Ricardo! I tym razem szybszy Gorczyca!

• Groźne dośrodkowanie. Minął się z piłką Jacek Gorczyca ale także minimalnie minął się z nią atakujący drużyny gości.

• Ależ okazja Wisły Płock! Najpierw sam na sam z bramkarzem wychodził Ricardo jednak tutaj obronił spokojnie Jacek Gorczyca a następnie dobitkę wybronił jeden z obrońców gospodarzy. Rożny dla Wisły Płock!

• Groźnie zapowiadająca się kontra GKS została zatrzymana przez nich samych. Fatalne rozgrywanie piłki w ofensywie.

• Trzema obrońcami zaczęła grać GieKSa ewidentnie nastawieni są na ofensywę.

• Trener Rafał Górak stawia wszystko na jedną kartę wprowadzając kolejnego napastnika.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości.

• Rzut rożny dla Wisły Płock, która próbuje uspokoić grę strzelając drugą bramkę.

• Groźny strzał Przemysława Pitrego! Minimalnie niecelny. No piłka po strzałach jest coraz bliżej bramki Krzysztofa Kamińskiego.

• A teraz dla Ricardo

• Zółta kartka dla Mosarta.

• Zmiana w drużynie gości.

• Ładne kilka podań piłkarzy Wisły Płock w polu karnym GKS Katowice. Jednak co za dużo to nie zdrowo i GKS przejął piłkę!

• Zszedł z boiska Kamil Biliński a wszedł Joao Daniel.

• Zbyt długo Ariel Jakubowski rozgrywał rzut z autu i sędzia im go odebrał. Piłka dla gospodarzy.

• Żółta kartka dla Ariela Jakubowskiego za grę na czas.

• Może ta czerwona kartka podziała mobilizująco na GKS Katowice? Kibice wyraźnie zaczęli głośniej dopingować swój zespół.

• Mateusz Kamiński opuszcza boisko. I rezerwowy bramkarz wchodzi na plac gry.

• Czerwona kartka dla bramkarza GKS Katowice! Ricardo wychodził sam na sam z bramkarzem Witold Sabela interweniował przed polem karnym i najpierw dotknął piłki ręką a potem jeszcze sfaulował samego Ricardo. Niesamowicie ciężkie zadanie przed GKS Katowice!

• Seria dośrodkowań jednak wszystkich niedokładnych. Na szczęście dla gospodarzy kończy się na rzucie rożnym.

• Pierwsza dobra kombinacyjna akcja GKS Katowice jednak strzał Zachary niedokładny mimo bliskiej odległości od bramki.

• Tomasz Hołota uderzał z odległości około 25 metrów na bramkę. Tym razem bliżej niż jego kolega z drużyny Bartek Chwalibogowski jednak wciąż Krzysztof Kamiński nie musi interweniować.

• Kolejny raz Chwalibogowski tym razem próbował uderzać jednak obok bramki Kamińskiego. Trzeba jednak przyznać, że stara się wywrzeć dobre wrażenie na trenerze oraz kibicach swoją ambitną grą.

• Dośrodkowanie Chwalibogowskiego jednak nikomu zawodników GKS Katowice nie chciało się wejść w pole karne. Tak to trzeba nazwać ponieważ stanęli w miejscu jak wryci.

• Na spalonym złapany został Ricardo.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• I tak jak mówiłem. Kapitan Piotr Gierczak schodzi a wchodzi Bartłomiej Chwalibogowski.

• Intensywnie rozgrzewa się Bartłomiej Chwalibogowski. Możemy przypuszczać, że wejdzie on w drugiej połowie spotkania. Tylko za kogo? Moim zdaniem Gierczak był kompletnie niewidoczny może właśnie on?

• Koniec 1 połowy spotkania. Niestety dla gospodarzy GKS Katowice kompletnie zawiódł i to Wisła Płock mimo, że jest gościem przeważa na murawie. Po 45 minutach mamy 0:1 i ciekawe czy w przerwie trener Rafał Górak jest wstanie coś zrobić aby odmienić losy spotkania. Jak sądzicie co będziemy mieli w drugiej połowie? Piszcie swoje typy w komentarzach.

• Tym razem błąd dobrze grającej defensywy gości. Prosta strata w obronie i przed szansą znowu stał Hołota ale po raz kolejny wprost w bramkarza.

• Kibice GKS mają dosyć gry swoich ulubieńców i w niecenzuralnych słowach próbują ich zmusić do lepszej gry. Będzie to miało skutek? Chyba nie w tej połowie. Zobaczymy jak będzie w następnej chociaż jeszcze mamy 2 minuty.

• Strzelał Piotr Petasz jednak spokojnie interweniuje Witold Sabela i znowu próba kontry i piłka po prostym błędzie stracona przez Mateusza Zacharę.

• Brzydki faul Beliancina jednak bez kartki i Wisła Płock ma rzut wolny. Kolejna szansa na podwyższenie wyniku.

• Dobra interwencja Mateusz Kamińskiego jednak dalej Wisła Płock przy piłce.

• I mamy po tym aucie rzut rożny dla gości.

• Aut dla Wisły Płock na wysokości pola karnego GKS Katowice. Szykuje nam się daleki wyrzut piłki.

• Fatalne zagranie Farkasa. W prostej sytuacji piłka wyszła na aut. Złe podanie.

• Sobotka wraca na murawę.

• Piłkarze GKS Katowice sprawiają wrażenie jakby byli już na majówce. Zero chęci gry do przodu i praktycznie każda akcja kończy się gdzieś na 25-30 metrze.

• Z łokcia trafiony został Bartosz Sobotka sprawcą jego urazu był Ricardo. I GKS przez chwilę będzie grać w 10.

• Kolejna próba strzału GKS Katowice.. Słaba, nieudana wprost w bramkarza. Tym razem próbował Damian Chmiel.

• Jeżeli Wisła Płock zwycięży będzie miała 33 pkt czyli tylko o jedno oczko mniej od GKS Katowice, który będzie do końca bronić się przed spadkiem. Tak samo zresztą "Nafciarze".

• Kontra za kontrą! Tym razem goście jednak zatrzymani zostali przez zawodników GieKSy.

• Groźna kontra GKS Katowice jednak Hołota strzelał wprost w bramkarza i mamy korner.

• Fatalnie po raz kolejny obrońcy gospodarzy! Niepotrzebnie Radić przyjmował piłkę zamiast strzelać z pierwszej piłki.

• Kolejny rzut rożny dla Wisły Płock i będzie groźnie pod bramką gospodarzy!

• Mamy dopiero 26 minutę spotkania a bramkarz gości już zaczyna grać na czas..

• GKS próbuje zaatakować jednak widać, że Zachara nie radzi sobie samotnie w ataku obok rosłych i agresywnie grających defensorów gości.

• Zachara miał idealną sytuację aby wyrównać! Jednak zabrakło orientacji w terenie i po niepewnym łapaniu piłki przez Kamińskiego po dośrodkowaniu Zachara nie trafił czysto w piłkę.

• Kartka dla Sobotki za faul na zawodniku gości.

• Fatalnie zachował się środek defensywy gospodarzy. Kompletnie nieupilnowany zawodnik Wisły na wślizgu strzelił bramkę po centrze z prawej strony.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Wisła Płock prowadzi 1:0 wydawałoby się z niegroźnej sytuacji mamy bramkę!! Strzelcą bramki został Mosart!

• Strzał Zembrowskiego został zablokowany przez GKS i drugi rzut rożny dla Wisły Płock.

• Kolejna szansa na kontrę GKS Katowice lecz fatalnie rozegrany i tylko rzut rożny.

• Strzał zza linii pola karnego Chmiela nie sprawił żadnych problemów Kamińskiemu. Strzał lekki w sam środek bramki.

• GKS miał szansę na kontrę jednak zamiast ruszyć do ataku to.. wycofał piłkę do bramkarza.

• Po mocnym początku teraz obydwie drużyny raczej się "badają" czekając na jakiś błąd przeciwnika. Tutaj wszyscy wiedzą, że gra się o dużą stawkę i raczej nikt nie będzie chciał niepotrzebnie ryzykować.

• Przy przyjęciu piłki Mendes wygląda na to, źle stanął i potrzebuje pomocy lekarza klubowego.

• Rzut rożny dla Wisły Płock jednak dośrodkowanie z lewego narożnika boiska kompletnie nieudane i od bramki Witold Sabela.

• Pierwsza groźna sytuacja w tym spotkaniu od rzutu wolnego GKS Katowice. Dalekie dośrodkowanie z 35 metrów trafia w słupek! Następnie dobitka Przemysława Pitrego odbita przez jednego z obrońców. Mocny początek GKS!

• A kibice GKS Katowice w tle tradycyjne już "pozdrowienia" dla swojego byłego sponsora.

• I zaczynamy! Piłkarze gospodarzy pierwsi przy piłce!

• Piłkarze już wychodzą na murawę, tradycyjnie w tle leci hymn GKS Katowice. Już za chwilę zaczynamy!

• Fotoreporterzy już gotowi, piłkarze także już powoli gromadzą się w tunelu. Za chwilę sędzia Marek Opaliński wyprowadzi obydwie jedenastki na murawę i rozpoczniemy piłkarskie widowisko. Miejmy nadzieję bardzo emocjonujące.

• W dzisiejszym spotkaniu GKS będzie musiał sobie radzić bez młodego snajpera Denisa Rakelsa. Jest to niewątpliwie strata dla gospodarzy ze względu na to, że ten napastnik strzelił już w tym sezonie 5 bramek i jest drugim najbardziej skutecznym strzelcem drużyny.

• Popularny "Blaszok" powoli zapełnia się już w jednolity żółty kolor. Myślę, że ładna pogoda przyciągnie dzisiaj na stadion więcej kibiców niż zwykle.

• Witamy serdecznie w te słoneczne popołudnie ze stadionu GKS Katowice przy ul. Bukowej. Dzisiaj walka w dole tabeli o to aby jak najszybciej zapewnić sobie byt na zapleczu ekstraklasy. Kto dziś wygra? Dowiemy się za niespełna półtorej godziny. Zapraszamy do śledzenia relacji!