1

Dolcan Ząbki

2

• Koniec spotkania. Dolcan wygrywa w Jaworznie z GKSem Tychy 1:2.

• Misztal wznawia grę od własnej bramki. To już ostatni moment na doprowadzenie do wyrównania.

• Sędzia dolicza 4. minuty.

• Gra przerywana przez zmiany przeprowadzane w obu drużynach. Mimo tego nieustają ataki GKSu Tychy.

• W miejsce Wiśniewskiego na boisku pojawił się Koziara.

• Ostatnia zmiana w zespole GKSu. W miejsce Babiarza pojawił sie Czupryna.

• GOL !!! !!! !!! Kontaktowy gol dla GKS Tychy. Rzut karny pewnie wykonuje Rocki.

• Rzut karny dla GKS Tychy.

• Goście starają się grać z dala od własnej bramki, zażegnując tym samym zagrożenie pod własną bramką.

• Żółta kartka dla Rockiego.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Słaby w dzisiejszym spotkaniu Zunić zmieniony przez Szczęsnego.

• W miejsce Świerblewskiego - Sasin.

• GOL !!! !!! !!! 0:2 Dolcan podwyższa swoje prowadzenie. Nieporozumienie Balula z Masternakiem wykorzystuje Piątkowski.

• Zjawiński z rzutu wolnego wprost w ręce Misztala.

• Rocki wystawia idealną piłkę dla Bukowca ale ten zbyt lekko uderza w dogodnej dla siebie sytuacji.

• Zmiana także w zespole GKSu Tychy. Boisko opuścił Folc, a w jego miejsce Bukowiec.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. W miejsce kontuzjowanego Piesia pojawia sie Bazler.

• GOL !!! !!! !!! 0:1 Piotr Klepczarek wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

• Kolejna żółta kartka dla gospodarzy. Ukarany Kupczak.

• Kierowany z trybun zespoł Dolcanu radzi sobie coraz lepiej. Przed momentem groźnie pod bramką Misztala jednak rezultat bez zmian.

• Trener Dolcanu - Podoliński odesłany na trybuny.

• Żółta kartka dla piłkarza Dolcanu - Osolińskiego.

• Tyszanie dłużej utrzymują się przy piłce. Na niewiele pozwalają piłkarzom Dolcanu. Chyba kilka ostrych słów Piotra Mandrysza mobilizująco podziałało na tyskich piłkarzy.

• Swoich sił próbował również Babiarz ale jego strzał zablokował jeden z obrońców Dolcanu. Tyszanie sprawiają wrażenie całkiem innej drużyny w tej połowie.

• Bąk uprzedzony przez wybiegającego z bramki Leszczyńskiego.

• GKS Tychy rozpoczyna 2. połowę spotkania.

• Piłkarze powracają już na płytę główną boiska. Oba zespoły do drugiej połowy przystępują bez żadnych zmian.

• Przez długie fragmenty gra toczy się w środku pola. Goście nie potrafią sforsować dobrze dysponowanej dziś obrony GKSu Tychy. Być może po przerwie zacznie coś więcej dziać się na Stadionie Miejskim w Jaworznie.

• Po pierwszych 45. minutach Dolcan Ząbki zostawił nieco lepsze wrażenie. Goście mogli prowadzić już 2 golami, ale niewykorzystali swoich okazji. Tyszanie słabo rozpoczęli to spotkanie i niepotrafili rozkręcić się w trakcie jego trwania.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Zjawiński tuż przed przerwą mógł wyprowadzić swój zespół na prowadzenie. Jego strzał z kilku metrów na rzut rożny sparował Misztal. To była najlepsza okazja gości do zdobycia gola!

• Do pierwszej połowy spotkania arbiter dolicza 1. minutę.

• Misztal pewnie wyłapuje dośrodkowanie Piesia.

• Niewiele dzieje się w Jaworznie spotkanie jak narazie rozczarowuje.

• Żółta kartka dla Wiśniewskiego. To pierwszy "kartonik" dla graczy Dolcanu w dzisiejszym spotkaniu.

• Jakubik miał czas w polu karnym aby przyjąć piłkę, obrócić się z nią i oddać groźny strzał na bramkę gospodarzy. Piłka minimalnie obok słupka bramki.

• Piesio uderza z woleja na bramkę Misztala, piłka po jego strzale wciąż utrzymuje się w boisku. To świadczy o jakości tego strzału ...

• Mańka dał ograć się Świerblewskiemu, a ten wywalczył kolejny już dla swojej drużyny rzut rożny.

• Niewiele dzieje się pod bramkami zarówno Misztala jak i Leszczyńskiego. Brakuje 100% okazji do gola. Dużo walki i ambitnej gry. Mnożą się również faule, ale rzuty wolne nie przynoszą rezultatu.

• Kolejna żółta kartka i po raz kolejnu ukarany nią zawodnik gospodarzy Mateusz Mączyński.

• Misztal zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramkę. Wyręcza tym samym nieporadnych w tej akcji tyskich obrońców.

• Piłkę od bramki wznowił już Misztal. Szybko piłką trafia jednak do piłkarzy Dolcanu i to goście przed kolejną szansą na zdobycie gola.

• Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

• Mączyński faulowany w środku pola.

• Babiarz wymanewrował w polu karnym obrońcę Dolcanu ale strzał kompletnie nie wyszedł tyskiemu pomocnikowi.

• Misztal wybija piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego ale przy piłce wciąż utrzymują się goście.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany nią został obrońca GKSu Tychy - Tomasz Balul.

• Mańka z ponad 40 mentrów uderza na bramkę Leczyńskiego. Bramkarz gości z problemami ale łapie piłkę.

• Pierwszy okres gry w którym to tyszanie dłużej utrzymują się przy piłce, wymieniając przy tym kilka podań.

• A na boisku wciąż gra toczy się głównie w środku pola. Obie drużyny starają się nie popełnić błędów w obronie.

• Gorąco dziś na Stadionie w Jaworznie. Na trybunach zasiada dość liczna grupa kibiców ... GKSu Katowice. Duże kordony Policji uniemożliwyły nam wcześniejsze dotarcie na Stadion.

• Balul do swoich kolegów - "Obudźmy się". To efekt nieco słabego początku spotkania w wykonaniu GKSu Tychy. Lepsze wrażenie sprawiają zawodnicy Dolcanu w biało-niebieskich strojach.

• Grzelak spróbował swoich sił oddając strzał z rzutu wolnego. Kombinacyjnie rozegrany stały fragment gry zaskoczył gospodarzy ale piłka minęła minimalnie słupek bramki Misztala.

• Groźny kontratak gości, Świerblewski dobrywa do Piątkowskiego lecz tego drugiego uprzedił wybiegający z bramki Misztal.

• Rocki faulowany w narożniku pola karnego - będzie dobra okazja do zdobycia gola ze stałego fragmentu gry.