GKS Tychy

1

GKS Bełchatów

3

• Koniec spotkania. GKS Bełchatów wygrał 1:3 i tym samym tyski klub pozostaje na dnie tabeli.

• Baran podaje do swoich kolegów z obrony. Goście oczekują w ten sposób ostatniego gwizdka sędziego.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Bartosik w miejsce Wacławczyka.

• Żółta kartka dla Masternaka.

• Kolejna zmiana w drużynie z Bełchatowa. Boisko opuścił Mateusz Mak, a w jego miejsce Wroński.

• Goście mądrze bronią się choć teraz nie wydaje się aby cokolwiek złego mogło sie im stać. Bełchatowianie utrzymują się przy piłce i wymieniają dużą ilość podań.

• Carnota zagrał do Smółki piłkę najwyższych lotów ale tyski napastnik minimalnie chybił.

• Napastnik z Bełchatowa trafia do pustej bramki, a wcześniej doskonałym podaniem popisał się Prokić.

• GOL !!! !!! !!! Michał Mak dobija gospodarzy i mamy już 1:3

• Wacławczyk zauważył wysuniętego Misztala i próbował z własnej połowy pokonać tyskiego bramkarza. Ta próba jednak nieudana.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. W miejsce Renusza - Prokić.

• Sawala najwyżej wyskoczył do piłki dośrodkowywanej przez Mateusza Maka ale trafia obok bramki Misztala.

• Napastnik GKS-u Tychy wykorzystuje doskonałe dośrodkowanie Chomiuka.

• GOL !!! !!! !!! Smółka wlewa nadzieje w serca tyskich kibiców i mamy 1:2

• Kapitan tyszan Łukasz Kopczyk jeszcze mobilizuje swoich kolegów do odważniejszych ataktów, ale to goście w ostatnich minutach stwarzają wiecej zagrożeń pod bramką rywali.

• Żółta kartka dla Szczęsnego.

• Marcin Flis uderza z pierwszej piłki ale trafia w obrońce tyszan i wywalcza kolejny rzut rożny.

• Rzut rożny dla gości.

• Ostatnia zmiana w drużynie GKS-u Tychy. Za Małkowskiego na boisku melduje się Flis.

• Flis lekkim podcięciem podaje do Michała Maka ale ten skutecznie blokowany przez Masternaka.

• Bizacki ładnie zagrał z Gąsiorem przed polem karnym rywali ale nie miał możliwości oddania dobrego strzał były zawodnik Legi Warszawa.

• Szybkie dwa ciosy zadane przez gości podłamały nieco tyszan. Wciąz utrzymuje się przewaga gości, którzy w dalszym ciągu dążą do zdobywania kolejnych goli.

• Kolejna żółta kartka, tym razem ukarany kapitan GKS-u Tychy - Kopczyk.

• GOL !!! !!! !!! 0:2 Michał Mak podwyższa prowadzenie swojej drużyny

• Za Dziegielewskiego - Bizacki.

• Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu.

• Szybkie zmiany szykują się w drużynie gospodarzy, za moment na boisku pojawią się Bizacki i Szczęsny.

• Grzybek próbuje swoich sił, strzał młodego zawodnika GKS-u jednak bardzo niecelny.

• Być może Misztal był zasłonięty przez swoich kolegów i nie widział całej tej sytuacji, mimo to kiepska interwencja tyskiego bramkarza.

• GOL !!! !!! !!! 0:1 Kamil Wacławczyk z dystansu pokonuje Misztala, który mógł przy tym strzale zachować się lepiej.

• Chomiuk oddał strzał z 5. metrów ale kąt był zbyt ostry, mógł dośrodkować do lepiej ustawionych kolegów.

• Mateusz Mak uderza z rzutu wolnego tuż nad spojeniem słupa z poprzeczką. Do bramki Misztala ponad 25. metrów, a mimo strzał okazał się bardzo groźny.

• Michał Mak podaje do swojego brata Mateusza ale całą sytuacje odważnym wyjście wyjaśnia Misztal.

• Rzut rożny dla GKS-u Tychy.

• Aktywny od samego początku drugiej połowy Mateusz Mak popełnia prosty błąd w przyjęciu piłki i notuje stratę.

• Smółka oddał strzał z woleja. Jego decyzja bardzo optymistyczna, bo do bramki gości dość daleko. Sytuacyjna okazja bardzo niecelna.

• Wacławczyk uderza z dystansu ale trafia w swojego kolegę ... Mateusza Maka.

• Dzięgielewski ze Smółką rozpoczęli drugą część gry.

• Obie dryżuny rozpoczną drugą połowę bez żadnych zmian.

• Piłkarze powracają już na boisko, za moment początek drugiej połowy.

• Na wysokości zadania stanął również Podleśny w ekipie gości. Kilka jego interwencji uchroniło GKS Bełchatów przed stratą gola.

• Jan Żurek dał kolejną szansę Dzięgielewskiemu, który w tygodniu nie trenował z powodu urazu. Na boisku jednak tego nie widać i to z jego strony tyszani stwarzają jak do tej pory najgroźniejsze sytuacje.

• Mimo bezbramkowego remisu oglądamy ciekawe spotkanie w Jaworznie. Toczone jest ono w szybkim tempie, a brak sytuacji podbramkowych w początkowych minutach piłkarze zrekompensowali nam w samej końcówce.

• Po akcji Wilusza sędzia zagwizdał poraz ostatni w pierwszej połowie. Zapraszamy na 15. minut przerwy.

• I na sam koniec jeszcze Wilusz główkuje nad poprzeczką bramki Misztala.

• Kopczyk wyjaśnia wybijając na rzut rożny piłke, a w dogodnej sytuacji znalazł się Renusz.

• Do pierwszej połowy spotkania arbiter dolicza 1. minutę.

• Bliski pokonania Podleśnego był Masternak. Nawet w asyscie obrońcy oddał on strzał ale tuż przy słupku bramki.

• Rzut rożny dla gospodarzy, to chyba pierwszy w tym meczu taki stały fragment gry,

• Strzał Dzięgielewskiego z dystansu blokowany przez jednego z obrońców bełchatowian.

• Żółta kartka dla Patryka Rachwała.

• Misztal piąstkuje dośrodkowanie Basty. Robi się coraz ciekawiej w Jaworznie.

• Mateusz Mak w dobrej okazji z bliskiej odległości ale piłkę między nogami zatrzymuje Misztal.

• Druga żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu wędruje na konto gospodarzy. Tym razem ukarany Carnota.

• Ależ strzał Małkowskiego z rzutu wolnego. Kolejna doskonała interwencja Podleśnego i wciąż mamy 0:0.

• Strzałów na bramkę od swoich podopiecznych wymaga także nowy trener tyszan Jan Żurek, który pokrzykuje na swoich piłkarzy.

• Bełchatów znów przy piłce ale brak pomysłu na rozwiązanie swoich akcji. Brakuje dziś strzałów na bramkę ...

• Kopczyk leży we własnym polu karny, mamy krótką przerwę w grze.

• Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany nią Marcel Gąsior.

• Smółka dziś cofnięty nieco do tyłu. Momentami jedynym napastnikiem jest Dzięgielewski, a typową "10" jest wówczas wspomniany Smółka. To chyba nowe ustawienie, którego próbuje szkoleniowiec Żurek.

• Z rzutu roźnego nici, a groźny kontratak tyszan przerwał faulem Basta.

• Rzut roźny dla gości. W narożniku piłkę ustawił Mateusz Mak.

• Groźnie pod bramką Misztala, kilka dziwnych i niepewnych interwencji w obronie na szczęście dla tyszan bez utraty gola.

• Masternak przewyższający swoim wzrostem Michała Maka zachował się jak profesor przejmując piłkę od młodego napastnika GKS-u Bełchatów.

• I poraz kolejny w dzisiejszym meczu okres gry w którym to goście dłużej utrzymują się przy piłce rozgrywając ją głównie w środku pola.

• Chwilę później Smółka z dystanusu ale słabo i niecelnie. Rozkręcają się tyszanie.

• Dzięgielewski w bardzo groźnej sytuacji fatalnie trafia wprost w ręce Podleśnego.

• To pierwsza i bardzo ważna interwencja młodego golkipera drużyny z bełchatowa. Dziś zastępuje on Malarza, pauzującego za czerowną kartkę.

• Podleśny piąstkuje groźne dośrodkowanie Małkowskiego i mamy rzut z autu.

• Basta faulował tuż przy lini bocznej Małkowskiego. Za moment groźny stały fragment gry dla gospodarzy,

• Mateusz Mak stanął przed okazją oddanie pierwszego strzału na tyską bramkę, ale wydaje się, że przekombinował i wywalczył tylko rzut rożny.

• Smólka faulowany przez Wacławczyka, akolejna podanie Gąsiora niedokładne.

• Gospodarze będąc przy piłce szybką pozdbywają się jej, kolejna strata.

• Wacławczyk dośrodkowuje wprost w ręce Misztala.

• Tyszanie natomiast skutecznie wybijają gości z rytmu przerywając akcję faulem. Rzut wolny w okolicach środka boiska.

• Bełchatowianie starają sie od samego początku utrzymać dłużej przy piłce, co pozwoli narzucić swój styl gry.

• Wacławczyk wraz z Michałem Makiem rozpoczęli dzisiajsze spotkanie.

• Mecz rozpoczną goście z Bełchatowa.

• Oba zespoły na murawę wyprowadza sędzia główny tego spotkania Sebastian Krasny z Krakowa.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze 7. minut.

• Lider z Bełchatowa zdobywając dziś komplet punktów może odskoczyć rywalom w walce o awans. Wczoraj Olimpia Grudziądz niespodziewanie przegrała z Nowym Sączu, punkty tracił także GKS Katowice.

• Trudne zadanie dziś przed GKS-em Tychy. Wczoraj bezpośredni rywale w ligowej tabeli wygrywali bądź remisowali swoje spotkania, zatem tyszanie muszę dzisiaj zdobyć jakiekolwiek punkty by nie tracić kontaktu z rywalami w strefie spadkowej.

• Ciekawostką tuż przed meczem może być obecność kibiców gości w Jaworznie. Nigdy wcześniej (poza kibicami zaprzyjaźnionych klubów) nie mogliśmy oglądać tutaj kibiców gości.

• Oba zespoły już zeszły do szatni po krótkiej przedmeczowej rozgrzewce. Za niespełna 15. minut początek spotkania.

• W drużynie gości również kilka zmian, choć te wydają się być wymuszone. W bramce bełchatowian Podleśny. Brak również Baranowskiego.

• Jan Żurek debiutuje dziś na ławce trenerskiej w "domowym" spotkaniu swojej drużyny. Kibice liczą, że nowy trener spowoduje, że tyski klub zacznie wkońcu zdobywać punkty. Dziś zatem kilka zmian w wyjściowym składzie gospodarzy. Od początku dziś m.in. Chomiuk, Grzybek i Dzięgielewski.

• Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego zapraszamy do lektury zapowiedzi dzisiejszego spotkania.Zapowiedź.

• Rezerwowi GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik, Damian Szymański, Raul Gonzalez, Andreja Prokić, Łukasz Wroński, Bartłomiej Bartosiak, Mateusz Szymorek.

• Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Ivica Żunić, Krzysztof Bizacki, Damian Szczęsny, Adam Imiela, Bartosz Flis, Damian Krajanowski.

• Witamy z Jaworznie, gdzie za kilkadziesiąt minut rozpocznie się spotkanie GKS-u Tychy z GKS-em Bełchatów. Zapraszamy na relację na żywo!