GKS Tychy

2

Jarota Jarocin

0

• W drugiej połowie spotkanie znacząco się ożywiło. Doczekaliśmy się goli, a lider jak wygrywał tak wygrywa. Może nie po porywającym widowisku ale miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach będzie jeszcze lepiej. Zapraszamy na kolejne relacje ze spotkań GKS Tychy.

• Sędzia zagwizdał po raz ostatni. GKS Tychy wygrywa pierwszy mecz rundy wiosennej 2;0.

• Z dala od własnego pola karnego GKS Tychy, który gra o jednego zawodnika mniej, czego nie widać tego na boisku. Kolejne ataki tyszan.

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Na boisku pojawił sie Grzelak.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry. Jarota odkryła się atakują całym zespołem co starają wykorzystać się gospodarze.

• Z ławki rezerwowej Jaroty usłyszeć można, że zespół nie ma pomysłu na rozgrywanie ataków. Słowa trenera Mazurkiewicza.

• Struski na czas, udało mu sie zdobyć kilka sekund. Tyski bramkarz wznawia piłkę dalekim wykopem.

• Feruga zagrywa do Małkowskiego, ten mija bramkarza i trafia w boczną siatkę. Nadal 2:0.

• Tyszanie jeszcze próbują zagrozić bramce Brzostowskiego. Szczęsny jednak źle zagrywa do kolegi z zespołu i strata piłki.

• Małkowski wślizgiem odbiera piłkę przeciwnikowi i otrzymuje za to gromkie brawa. Ambitnie walczą o utrzymanie korzystnego wyniku podopieczni Mandrysza.

• Ataki gości w świetnym stylu rozbijane przez obronę GKS Tychy. Defensywa gospodarzy na niewiele dziś pozwala gościom.

• Kolejna zmiana wybija z rytmu rywali. Na murawie pojawia sie Małkowski.

• Trzeciej zmiany dokonał szkoleniowiec Jaroty. Na ostatnie 10 minut meczu pojawił sie Nawrocki.

• Rzut wolny dla Jaroty Jarocin, piłkę ustawił Pawlak. Dośrodkowanie zawodnika wyłapuje pewnie na 11 metrze Struski.

• Goście całą 11 na połowie rywala, jedynie Skowron bliżej własnego pola karnego.

• Przy piłce utrzymują się piłkarze Jaroty Jarocin, którzy zdominowali spotkanie. Wymieniają mnóstwo podań i nadziewają się co krok na groźne kontrataki.

• Trener gospodarzy zdecydował się na zmianę. W miejsce Czupryny pojawił się Lesik.

• Tyszanie nie atakują już w ogóle wyczekują okazji do kontrataków.

• Mocny i celny co najważniejsze strzał Oczkowskiego, na raty ale wyłapuje Struski.

• Coraz śmielej Jarota, mają sporo czasu na zmianę wyniku. Goście grają z przewagą jednego zawodnika. Mądrze broni się jednak GKS Tychy.

• Druga zmiana w ekipie gości. Swoja szansę dostał Cierniewski.

• Zamiana także w GKS Tychy. Na boisku pojawił się Daniel Feruga.

• Trener gości próbuje zmienić coś w grze swoich podopiecznych i dokonuje pierwszej zmiany. Na boisku pojawia sie Danielak.

• Tyszanie lepiej radzą sobie grając w 10 niż w pełnym składzie. Piłkarze Jaroty kompletnie pogubieni, nie potrafią przeprowadzić jakiegokolwiek ataku.

• Dodam tylko, ze Szczęsny bramkę zdobył w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kolejna szansa na podwyższenie wyniki. Rzut wolny dla GKS, do bramki 35 metrów, a uderza Babiarz. Piłka trafia jednak w mur.

• Spiker na stadionie zakomunikował, że gol na 1:0 to bramka samobójcza Huberta Oczkowskiego. A my wracamy do gry, bo zaczyna dziać się dużo dobrego.

• GOL !!! !!! !!! 2:0 Kolejny cios dla piłkarzy Jaroty. Na 2:0 podwyższa Damian Szczęsny

• GOL !!! !!! !!! 1;0 Bramkę zdobywa Bartłomiej Babiarz. Idealne strzał z rzutu wolnego zamienia na gola.

• Szybko z meczu wykluczył się Bizacki. Doświadczony zawodnik GKS Tychy opuszcza boisko i udaje sie do szatni.

• Tyszanie lepiej rozpoczęli II połowę gry i przewagę utrzymują. Niestety ale nie przekłada się to na wynik meczu.

• Żółtą kartką ukarany Bizacki.

• Goście próbują różnych sposobów na zdobycie gola. Tym razem z dystansu uderza Pawłowski. Strzał bardzo niecelny.

• Fantastyczne prostopadłe podanie Czupryny, Malicki idealnie wybiega do tego podania jednak okazało się ono za mocne. Szybszy w tej akcji był bramkarz gości.

• A jak nie idzie to nie idzie... Kolejny stały fragment gry bez żadnego zagrożenia dla bramki Brzostowskiego.

• Faul na Szczęsnym, żółtej kartki domaga sie trener gospodarzy Mandrysz. Rzut wolny dla GKS Tychy, przy piłce Bizacki i Babiarz, do bramki ok. 40 metrów.

• Ładna akcja trójki Bizacki, Malicki, Czupryna kończy się na rzucie rożnym. Po dośrodkowaniu Bizackiego, główkował Kopczyk jednak wprost w bramkarza.

• Malicki wraz z Babiarzem rozpoczynają II połowę spotkania.

• Zawodnicy powracają już na boisko. Za moment początek II połowy. Obie drużyny rozpoczynają bez zmian.

• Pierwsza połowa za nami. Były fragmenty gry, które mogły się podobać ale zabrakło najważniejszego, goli. Miejmy nadzieję, że po przerwie gra nieco się uspokoi i oba zespoły stworzą klarowniejsze sytuacja bramkowe. Zobaczymy też jakie wskazówki w szatni przekażą swoim podopiecznym trenerze. Wracamy za 15 minut.

• Dużo pracy ma dziś sędzia spotkania. Często odgwizduje faule i przewinienia, tym razem odgwizdał koniec pierwszej połowy.

• Ostatnie minuty pierwszej połowy. Tyszanie rozgrywają piłkę w strefie obronnej, starając się wciągnąć rywali na własną połowę,

• Czupryna faulował przeciwnika na 40 metrze. Rzut wolny na wprost bramki Struskiego. Sytuacja bliźniacza do tej sprzed kilkunastu minut. Piłka jednak trafia w mur ustawiony przez tyskiego bramkarza.

• Do akcji ofensywnej włącza się Odrobiński. Jednak boczny obrońca faulował rywala na połowie przeciwnika. Rzut wolny dla gości.

• Stałe fragmenty gry mogą okazać się dziś idealną szansą na zdobycie gola. Tym razem jednak bez powodzenia. Akcja przenosi się pod bramkę Struskiego.

• Kolejny atak Szczęsnego z prawej strony boiska. Aktywny w dzisiejszym spotkaniu napastnik wywalczył kolejny dla swojego zespołu rzut rożny.

• Bizacki idealnie dośrodkowuje w pole karne, Szczęsny uderza i piłka wędruje w bramce Brzostwskiego. Sędzia liniowy dopatrzył się jednak spalonego i mamy nadal 0:0

• Faul Grobelnego i żółta kartka dla zawodnika gości. Przerwał on groźnie zapowiadający sie atak GKS Tychy.

• Grobelny fatalnie podaje do Oczkowskiego i kolejna strata piłki. Od bramki rozpoczyna grę Struski.

• Mija drugi kwadrans gry. Niestety gry bardzo chaotycznej i niepoukładanej. Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce i stworzyć zagrożenia pod bramką rywali.

• Na spalony Bizacki, sędzia przerywa grę.

• Pierwszy strzał na bramkę Brzostowskiego z dalszej odległości. Uderza Szczęsny z 16 metrów, strzał zbyt słaby aby zaskoczyć bramkarza.

• Niepewna interwencja Struskiego pod rzucie rożnym. Obyło się bez straty gola, atakują gospodarze.

• Kibice domagają się karnego i takiego samego zdania jest faulowany w polu karnym Bizacki. Sędzia jednak niewzruszony nakazuję dalszą grę.

• Kupczak o włos od zdobycia bramki. Groźnie główkował młody zawodnik GKS Tychy. To była najlepsza okazja do zdobycia bramki.

• Szybko akcja przenosi się pod bramkę Brzostowskiego. Szczęsny wywalczył rzut rożny, do piłki zmierza Bizacki.

• Rzut wolny dla gości. Do bramki Struskiego ok 40 metrów, piłka idealnie na środku boiska. Strzał Pawłowskiego bardzo mocny, golkiper tyskiego zespołu wybija piłkę na rzut rożny.

• Struski zbyt szybko wybija piłkę po stałym fragmencie gry. Z przodu nie było żadnego z zawodników GKS Tychy.

• Trzeci rzut rożny dla Jaroty, po raz kolejny dośrodkowuje Pawlak. Tym razem już lepiej piłkarze GKS wybijają na kolejny korner.

• Coraz śmielej atakują goście. Jednak każde zagrożenie pod bramką Struskiego pewnie wyjaśniają obrońcy GKS z Balulem na czele.

• Bizacki za mocno zgrywa do Malickiego i ten uprzedzony przez bramkarza. Mogła być naprawdę groźna akcja.

• Ładny przerzut z lewej strony Łączka do Szczęsnego, szybki napastnik GKS faulowany w narożniku boiska. Sędzia jednak innego zdania i karze zawodnika GKS żółtą kartką za symulowanie.

• Tyszanie próbują skrzydłami przedostać się pod bramkę rywala, ale ataki Szczęsnego i Bizackiego nie przynoszą żadnego efektu. Aut na wysokości pola karnego Jaroty wykonują gospodarze.

• Kolejny faul. Tym razem na środku boiska leży Bizacki. W spotkaniu nie brakuje agresji, oba zespoły wykazują ogromne chęci do gry.

• Skowron popełni błąd w obronie ale prezentu nie wykorzystał Malicki. Od bramki kapitan gości, Brzostowski.

• Rzut rożny dla gości, dośrodkowuje Pawlak. Wybrał jednak najgorszy z możliwych wariantów i piłkę przejmuje Bizacki.

• Żadnej drużynie nie udało się zdominować meczu od pierwszego gwizdka, dużo agresywnej walki o piłkę.

• Wysoki pressing piłkarzy Jaroty. Balul zagrywa do własnego bramkarza, a ten wybija piłkę jak najdalej od własnej bramki.

• Pierwszy gwizdek sędziego z Wrocławia. Mecz rozpoczęli piłkarze Jaroty Jarocin.

• Sebastian Tarnowski sędzia główny spotkania wyprowadza obie jedenastki na murawę.

• Zawodnicy udali się już do szatni kończąc rozgrzewkę, a na trybunach stadionu pojawili się już pierwsi kibice GKS Tychy.

• Zapowiedź. Klikając w link można przeczytać zapowiedź ciekawie zapowiadającego się meczu.

• Zawodnicy obu drużyn przy słonecznej pogodzie przeprowadzają przedmeczową rozgrzewkę. Początek spotkania za 25 minut.

• Rezerwowi Jarota Jarocin: Marek Bihun, Hubert Nawrocki, Karol Danielak, Krzysztof Grzelak, Grzegorz Kałuża, Patryk Cierniewski.

• Rezerwowi GKS Tychy: Marek Igaz, Łukasz Małkowski, Paweł Lesik, Marcin Sobczak, Mariusz Masternak, Daniel Feruga, Mateusz Mączyński.

• Poznaliśmy już obie 11. Składy widoczne są po lewej stronie, tutaj prezentujemy ławki rezerwowych.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Dziś inauguracja rundy wiosennej w II lidze. Lider rozgrywek w grupie zachodniej GKS Tychy podejmuje Jarotę Jarocin.