Kolejarz Stróże

3

• Najlepszym komentarzem zakończonego właśnie spotkanie będzie milczenie.

Z Jaworzna za uwagę dziękuje bardzo. Sebastian.

• Niestety nie udało się Tyszanom strzelić gola. Kolejarz (patrząc tylko na 2 połowę) wygrał zasłużenie. Z przebiegu jednak całego spotkania można było śmiało mówić o remisie.

• Mecz potrwa dodatkowe 120 sekund!

• Rzut wolny dla GKS!!! Po dośrodkowaniu głową uderza Żunic ale piłka mija słupek bramki.

• Tyszanie chcą strzelić choćby jednego gola. Na raize jednak powstrzymywanie są w okolicy 18 metra. Tym czasem na trybunach "Tylko zwycięstwo Tyszanie Tylko zwycięstwo"

• Mączyński strzało-podanie zaskakuje sam siebie. Do piłki najbliżej miał jednak Radliński i na swoje szczeście nadal ma zero z tyłu.

• Wolański do Ninne, ale ten podaje Tyskiemu obrońcy.

• Chomiuk (GKS Tychy) robi co może ale dziś bramki chyba nie strzeli.

• Błąd Sadowskiego. Gryźlak jednak spowolniłswoją akcję i defensorzy wrócili na miejsca.

• Kolejarz dobija Tyski GKS... konkretnie Michał Bajdur umieszcza poraz trzeci piłkę w bramce strzeżónej przez Misztala.

• Moment ciekwaszej gry obu zespołów. Pod bramkami raz po raz coś się dzieje. Warto było czekać te siedemdziesiąt minut.

• Marcel Gąsior zastępuje Patrika Carnotę w GKSie Tychy

• Ależ przyłożył się Wolański niesamowity gola "ala" STADIONY ŚWIATA. Strzał z 30 metrów idalnie w "pajęczynkę"

• Efektowana przewrotka Niane w strefie obronnej. Tyszanie nadal utrzymują się przy piłce.

• GKS wziął się do roboty... 2 setki zmarnowali piłkarze gospodarzy, te lepszą Patrik Carnota

• Na płycie boiska melduje się Adam Imiela. Zastępuje Bartosza Flisa

• Dobrze wykonany rzut wolny. Piłka odbija się od spojenia i trafia w Misztala. Nietety dla miejscowych kibiców 0-1

• Zółta kartka dla Łukasza Kopczyka, do bramki 20-25m. Rocki takie bramki strzelał dla GKS

• Kontuzja to chyba jednak nie była... Kaliciak wyraźnie niezadowolony ze zdjęcia go z boiska.

• Dobrze spisującego się Kaliciaka zastęuje Majchrzak. Jak dla mnie to tylko kontuzja zmusiał trenera do tej zmiany...

• Szczęsny "wyjeżdża" z piłką za linię końcową. Dobrze zapowiadałą sie ta akcja

• Kaliciak dzisiejszymi sprintami męczy mocno obrońców GKSu Tychy. Narazie bezskutecznie.

• Groźnie po drugiej stronie. Piłka po strzale Tyszan mija niecelnie prawy słupek bramki... mecz się rozkręca

• Ależ Kaliciak nieudanie. Misztal ŁAPIE PIŁKĘ!!!

• Sadowski faulował w polu karnym mamy jedenastkę!

• Za słabo grającego Rockiego na boisko desygnowano Wojciecha Trochima

• Ależ wejście smoka zaliczyłby Szczęsny. Piłka minimalnie mija słupek bramki, ale sędzie ponownie pokazuje korner.

• Seria cornerów dla Tyszan.

• Za Mąkę w Tyskiem zespole melduje się Szczęsny.

• Smółka w narożniku pola karnego! ale nikt nie zamyka akcji. Piłkę trzebabyło wycofać.

• Markowski posyłą długa piłkę na Kaliciaka, ten niestety ponownie za wolno.

• Tak patrzę na grę Rockiego... To nie ten sam piłkarz co w ubiegłm sezonie. Czyżby nie chciał krzywdzić byłęgo zespołu kąśliwymi atakami ?

• Partik Carnota uderza w broniącego pod słońce Radlińskiego. Ten jednak nie ma problemów z wyłapaniem futbolówki.

• W środku pola fauluje Rocki. Kartki pozostają w kieszonce.

• Początek drugiej połowy toczony w szybkim tempie. Czy starczy piłkarzom sił.

• Pierwsza zmiana. W ekipie gości Piotra Szymańskiego zastępuje Michał Bajdur.

• Drugą połowę rozpoczynają goście.

• Mecz z wysokości trybun oglądają min. Krystian Odrobiński (był piłkarz GKS Tychy), Macie Mańka (ex piłkarz GKS Tychy obecnie Górnik Zabrze), rezerwowy bramkarz Marek Igaz a także pani prezes Alina Sowa.

• Koniec pierwszej, dość nudnej połowy. Mam nadzije że okres badania sił właśnie minął i na drugą połowę piłkarze wyjdą bardziej zdeterminowani.

• A przy dośrodkowaniu w pole karne główkę przegrywa... Żunic. który rywala miał niemal połowe niższego!

• Długo piłkę rozgrywają Tyszanie.

• Corner dla gości. Misztal jednak pewnie interweniuje wybijając piłkę w okolicę środka pola.

• Piłkę w środku pola traci Zunic, ale bez konsekwencji.

• Tomasz Fornalik mecz ogląda z pozycji siedziącej, natomiast Przemysław Cecherz nie usiadł chyba jeszcze na sekundę.

• W polu kanrym pada Smółka, sędzie pozostaje niewzruszony.

• Kolejny stały fragment gry z którego nie wiele wyniknęło. Choć Tyszanie utrzymują się przy piłce.

• Kolejny strzał Chomiuka. Piłkę musiał nad bramkę przenieś Radliński. Kolejny rzut rożny

• Kolejarz ponownie buduje akcję od obrońców. Być może Przemysław Cechrz kazał wciągać Tyszan na własną połowę i grać na Kaliciaka?!

• Ależ strzał Daniela Mąki!!! Piłka minimalnie mija słupek Łukasza Radlińskeigo. Do bramki było lekko ponad 30 metrów

• Dobre podanie do Smółki w pole karne, w obronie jednak dobrze goście.

• Kolejny corner dla Tyszan...Mąka dośrodkowywuje, ale wyszłą z tego kontra dla Kolejrza

• Pierwsze 20 minut nie napawa mnie optymizmem... Nuda... niczym monolog w Modzie na Sukces

• Kaliciak się poślizgnął i stracił piłke w narożniku pola karnego. Niewiadomo dlaczego jeszcze miałpretense do sędziego!!!

• Waleczność Szufryna dziś zasługuje na wielki plus. No przynajmniej na początku spotkania.

• Po wznowieniu gry błąd popełnia Chomiuk ale Misztal ratuje GKS Tychy przed utratą bramki

• Pierwszy strzał na bramkę Misztala. Niane jednak mono obok słupka.

• Rozkręcają się goście... Cichy dośrodkowuje, ale Kopczyk wie co z takimi piłkami robić

• Optyczna przewaga gospodrza z której nie wiele wynika. Jak do tej pory brak groźnie zakończonych strzałów. Piłka utrzymywana w odległości 40 metrów od bramki rywali.

• Kibice gośno zakcentowali "My chcemy gola, Tyszanie my chcemy gola" tak więc czekamy na odpowiedź piłakrzy

• Ostatnie minuty ponownie rozgrywane w środku pola. Piłka niczymi wiatr... plonta się piłka pod nogami to jednych to drugich.

• Flis dośrodkowywyuje z prawej strony ale interwencja Szufryna daje możliwość kolejnego stałego fragmentu gry dla GKS Tychy

• Kolejny strzał Chomiuka. Do bramki jedna zbyt daleko.

• Dobrze ponad 40 metrów do bramki!!! Uderza Chomiuk ale punkty zaliczyłby conajwyżej w futbolu amerykańskim

• Gra przeniosła się wokolice środka pola.

• Jeśli chodzi o grę Kolejarza to szybkość Kaliciaka może mieć spore znaczenie w meczu. Dwukrotnie prostodałe piłki właśnie do niego nie znajdują celu. Widać będzie to mocny punkt gości!

• Okolice 35 metra. rzut wolny wykonują Tyszanie. Piłka ląduje w rękawicach Radlińskiego

• Tyszanie na dłużej zagościli pod bramką Radlińskiego. Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy

• Krótko rozegrant rzut rożny. Piłka jedna po strzale tyskiego piłkarza ponownie ląduje w narożniku boiska.

• Po atalu lewą stroną piłkarz Kolejrza wybijają futbolówkę na corner

• Dobre długie podanie Markowskiego, ale do piłki nie dobiega Kaliciak. Piłka w rękach Tyskiego bramkarza

• Prawą stroną piłkę rozgrywa Krajanowski. Piłka jednak poza linią boczną.

• Zespoł gości zaczyna swoje ataki budowac od tyłu. Mozolnie przesuwając się w stronę bramki Misztala

• Pierwsi piłkę kopnęli piłkrze GKS Tychy.

• Przed meczem minutą ciszy uczczono śmierć Karola Grzesika - byłego trenera oraz piłkarza Tyskiego Klubu.

• Tomasz Grabowski wyprowadza obie jedenastki na plac gry.

• Ekipa gości start sezonu ma bardzo mocno średni. Choć względem ubiegłego sezonu nie wiele się zmieniło. Jedynym plusem gości moze być ostatnie zwycięstwo ze Stomilem Olsztyn które w 89 minucie zapewnił Marcin Majchrzak

• GKS Tychy mocno przemeblowany względem ubiegłego sezonu. Czystki nie ominęły także łąwki trenerskiej. Jedno co łączy byłego trenera (Piotra Mandrysza) a Tomaszem Fornalikiem to sałbym początek sezonu. Oby po zesonie to porównanie wypadło tak samo dobrze! Kibiece w Tychach na pewnie nie pogardzą walką do samego końca o czołowe lokaty pierwszej ligi.

• Na niebie chmury można policzyć na jednej ręce, mimo to wiatr dziś będzie przeszkadzał tak kibicom jaki piłkarzom.

• Pod stadion podjechał właśnie autobus z Tyskimi kibicami... Czy po końcowym gwizdku bedą świętować drugie w tym sezonie zwysięstwo?

• Arbitrem spotkania jest pan Tomasz Grabowski z Kluczborka. Dość znany Tyskiej publiczności. Jak podaje oficjalna strona Tyskiego GKSu sędzia ten rozjemcą był czterokrotnie w spotkaniach właśnie z udziałem godspodarzy.

• Poznaliśmy wyjściowe składy. Na ławce rezerwowych natomiast GKS TYCHY: Budka - Gąsior, Szczęsny, Dzięgielewski, Masternak, Imiela, Balul Kolejarz Strzóże: Różalski - Danek, Bajdur, Majchrzak, Leśniak, Trochim, Walęciak

• Piłkarze meldują się na przedmeczowej rozgrzewce.

• Patrząc na tabele dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oba zespoły rozpoczęły sezon poniżej oczekiwań, dziś więc muszą zgarnąć komplet punktów.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Za niespełna trzy kwadranse rozpocznie się spotkanie GKSu Tychy z Kolejarzem Stróże.