GKS Tychy - Legia Warszawa ONLINE. "Wojskowi" chcą przerwać...

GKS Tychy - Legia Warszawa ONLINE. "Wojskowi" chcą przerwać fatalną passę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień losowanie 1/8 FORTUNA Pucharu Polski.

• Legia Warszawa była dzisiaj lepsza pod każdym aspektem. W drugiej połowie tylko utrzymywała wynik, który wypracowała sobie w pierwszej części spotkania.

• Koniec meczu w Tychach! Legia rozbija GKS 3:0.

• Igor Strzałek dostał piłkę w polu karnym GKS-u, ale chwilę później łatwo ją stracił.

• Mateusz Radecki ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia roszada w Legii Warszawa. Igor Strzałek zmienił Bartosza Slisza.

• Znakomite prostopadłe podanie do Tomasa Pekharta, ten wpakował piłkę do bramki tyszan, ale znowu spalony!

• Druga połowa meczu jest znacznie mniej interesująca. Gra toczy się głównie w środku pola. Legia ma całkowitą kontrolę nad spotkaniem.

• Artur Jędrzejczyk zagrał prostopadle, ale tyszanie rozpoczną od bramki.

• Natomiast Juergen Elitim pojawił się w miejsce Josue.

• Dwie zmiany w Legii Warszawa. Maciej Rosołek zastąpił Pawła Wszołka

• Dobre, prostopadłe podanie do Kacpra Skibickiego, ale w decydującym momencie uprzedził go Kacper Tobiasz.

• Ostatnia zmiana w GKS-ie Tychy. Kacper Skibicki zastąpił Bartosza Śpiączkę.

• Znakomite prostopadłe podanie Josue do Ernesta Muciego. Ten wpakował piłkę do bramki, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

• Natomiast Tomas Pekhart pojawił się w miejsce Blaza Kramera.

• Dwie zmiany w Legii Warszawa. Ernest Muci zastąpił Marca Guala

• Od kilku minut Legia nie oddaje piłki rywalom, ale rozgrywa ją w środku pola. Niewiele dzieje się na placu gry.

• Gil Dias znowu popędził lewą flanką i znowu stracił piłkę.

• Legia utrzymuje się przy piłce w środku pola.

• Gil Dias ruszył lewą stroną, ale łatwo stracił piłkę.

• Nieco mniej interesujący fragment meczu. Mecz toczy się w środku pola. Legia nie zamierza atakować, a GKS nie wie jak to zrobić.

• W drugiej połowie Legia zwolniła tempo gry. Gospodarze częściej utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

• Josue świetnie zagrał w pole karne GKS-u, tam piłkę zgrał Paweł Wszołek, a nieudany strzał oddał Marc Gual.

• Przemysław Mystkowski zacentrował wprost w do rąk Kacpra Tobiasza.

• Marcel Błachewicz oddał strzał z dystansu, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała daleko od bramki gości.

• Jakub Budnicki ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Przemysław Mystkowski oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki Legii.

• Dobra wrzutka w pole karne Legii, ale tam Patryk Mikita nie zdołał dopaść do piłki.

• Blaz Kramer dostał piłkę na połowie rywali i ruszył na bramkę rywali, ale łatwo stracił futbolówkę.

• Zagranie w pole karne Legii, ale Bartosz Śpiączka nie zdołał oddać strzału.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Marko Dijaković zastąpił Krzysztofa Machowskiego.

• Przemysław Mystkowski pojawił się w miejsce Wiktora Niewiadomskiego

• Trzy roszady w składzie GKS-u Tychy. Patryk Mikita zmienił Daniela Rumina

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Tychach. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Świetny mecz legionistów w pierwszej połowie. Goście wyglądają lepiej w każdym aspekcie gry i są bardzo skuteczni. GKS w drugiej połowie będzie walczyć chyba tylko o honor.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Legia wygrywa z GKS-em Tychy 3:0.

• Gil Dias zagrał prostopadle, ale do podania nie ruszył Marc Gual.

• Bartosz Slisz oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki gospodarzy.

• Gil Dias i Jakub Tecław ucierpieli po zderzeniu przy linii bocznej.

• Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy meczu.

• Dłuższa akcja GKS-u, ale Mateusz Radecki na skrzydle nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Wymuszona zmiana w GKS-ie Tychy. Mateusz Radecki zastąpił kontuzjowanego Wiktora Żytka.

• WIktor Żytek potrzebuje pomocy medycznej.

• Fenomenalna akcja Legii, Josue zagrał efektownie, a chwilę później strzał Marca Guala świetnie wybronił bramkarz!

• Josue zagrał prostopadle w pole karne tyszan, tam Paweł Wszołek wyłożył piłkę do Blaza Kramera, który wpakował ją do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Blaz Kramer zdobywa swoją drugą bramkę!!!

• Szybka kontra Legii, ale Marc Gual podał fatalnie. Jednak Legia utrzymała się przy piłce.

• Gospodarze oddalają grę od własnego pola karnego, ale nie mają pomysłu jak dostać się w pole karne Legii.

• Blaz Kramer dośrodkował na głowę Steve Kapuadiego, ale ten uderzył niecelnie.

• Josue mocno wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, a tam Adrian Kostrzewski wybił futbolówkę na rzut rożny.

• Zagranie w pole karne Legii, ale spokojnie interweniował Kacper Tobiasz.

• Legia wciąż z dużą przewagę, ale wydaje się, że tyszanie nieco uporządkowali grę w obronie i nie jest już tak łatwo dostać się w ich pole karne.

• Gil Dias wymienił piłkę z partnerem, ale nie zdołał wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Josue dośrodkował na głowę Blaza Kramera, ale ten uderzył niecelnie.

• Następna wrzutka Pawła Wszołka, ale tym razem piłka odbita od rywala wyszła na rzut rożny.

• Paweł Wszołek znowu ruszył prawą stroną, ale tym razem dobrze interweniował w obronie Marcel Błachewicz.

• Wiktor Niewiarowski ruszył na bramkę Legii, ale stracił piłkę w decydującym momencie będąc już w "szesnastce" rywali.

• Josue zagrał prostopadle, ale spokojnie interweniował Adrian Kostrzewski.

• Paweł Wszołek kapitalnie wyłożył piłkę do Marca Guala, ale ten w stuprocentowej sytuacji, minimalnie spudłował!

• Legia cały czas utrzymuje się przy piłce. Gospodarze od kilkunastu minut nie potrafią odebrać futbolówki.

• Josue zagrał do Pawła Wszołka, ale ten się poślizgnął i łatwo stracił piłkę.

• Gil Dias fantastycznie przyjął piłkę po lewej stronie boiska, minął rywala i wyłożył do Marca Guala, który sytuacyjnym uderzeniem zdobył bramkę na 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marc Gual podwyższa na 2:0!!!

• Legioniści wywalczyli rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Bartosz Slisz przejął piłkę w środku pola, zagrał do Braza Kramera, a ten mocnym strzałem dał prowadzenie Legii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Braz Kramer zdobywa bramkę dla Legii!!!

• Rzut karny dla Legii odwołany!

• Arbiter będzie sprawdzać tę sytuację na monitorze!

• Rzut karny dla Legii po faulu Adriana Kostrzewskiego na Bartoszu Sliszu!

• W odpowiedz Bartosz Slisz wrzucił z prawej strony, ale pewnie interweniował bramkarz gospodarzy.

• Kolejne zagranie w pole karne gości, ale pewnie interweniował Kacper Tobiasz.

• Wrzutka w pole karne Legii, ale od bramki rozpocznie Kacper Tobiasz.

• Spokojny początek meczu. Gra toczy się w środku pola.

• Zaczynamy starcie GKS-u Tychy z Legią Warszawa!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Tychach. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

• Rozjemcą tego spotkania będzie Jarosław Przybył z Kluczborka. W ubiegły weekend prowadził on szalony mecz w PKO Ekstraklasie, w którym to Korona Kielce rozbiła Puszczę Niepołomice aż 5:3. W tym sezonie prowadził po jednym meczu Legii i GKS-u. Warszawiacy niespodziewanie zremisowali w Krakowie z Puszczą Niepołomice 1:1, a tyszanie wygrali u siebie z Motorem Lublin 2:0.

• Natomiast oto zestawienie GKS-u Tychy:

• Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

• Te drużyny do tej pory mierzyły swoje siły jedynie w meczach towarzyskich. W ostatnim z takich meczów rozgrywanym przed rokiem Legia wygrała z GKS-em 3:1 po bramkach Roberta Picha, Macieja Rosołka i Igora Strzałka.

• Z kolei Legia Warszawa w rozgrywkach ligowych spisuje się fatalnie. O ile początek sezonu miała znakomity, o tyle teraz zanotowała cztery porażki z rzędu. W ubiegły weekend Legia przegrała przy Łazienkowskiej 1:3 i kibice zaczęli być już naprawdę źli na drużynę. Małym pocieszeniem jest to, że warszawiacy tydzień temu wygrali swój mecz w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy i niespodziewanie po trzech kolejkach są liderem swojej grupy.

• W rozgrywkach ligowych GKS Tychy spisuje się bardzo dobrze. Tyszanie są wiceliderem tabeli ze stratą dwóch punktów do liderujące Odry Opole. GKS w tym sezonie ma duży apetyt na awans do PKO Ekstraklasy, ale sezon w FORTUNA 1. Lidze jest jeszcze długi i tyszanie na pewno napotkają jeszcze wiele przeszkód.

• Natomiast Legia Warszawa w poprzedniej edycji rozgrywek wygrała po rzutach karnych w finale FORTUNA Pucharu Polski na PGE Narodowym z Rakowem Częstochowa, który wcześniej dwa razy z rzędu zdobył to trofeum. Dzisiaj legioniści nie myślą o innym scenariuszu niż pewne zwycięstwo.

• Pierwszoligowy GKS Tychy trafił na triumfatora ubiegłego sezonu i zdecydowanie nie jest faworytem dzisiejszej rywalizacji. Tyszanie w zeszłym sezonie przegrali na etapie 1/32 finałów z Zawiszą Bydgoszcz, a w tym sezonie udało jej się ograć Wisłę Płock 3:1. Jednak teraz GKS trafia na rywala, który może okazać się drużyną nie do przejścia.

• Legioniści są już na tyskim stadionie.

• Witamy serdecznie! W ostatnim czwartkowym meczu 1/16 FORTUNA Pucharu Polski GKS Tychy zmierzy się na własnym stadionie z Legią Warszawa. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

GKS Tychy - Legia LIVE! To jest prawdziwe lanie. 3:0 już do przerwy
1/3
przejdź do galerii

GKS Tychy - Legia LIVE! To jest prawdziwe lanie. 3:0 już do przerwy ©PAP, Zbigniew Meissner

Fortuna Puchar Polski. Mecz GKS Tychy - Legia Warszawa ONLINE. "Wojskowi" od dawna nie byli w takim kryzysie. Stołeczny klub przegrał cztery ostatnie mecze ligowe. Może Puchar Polski przyniesie przełamanie. Relacja LIVE w czwartek już od godziny 21:00.

Fortuna Puchar Polski. Mecz GKS Tychy - Legia Warszawa ONLINE

Legia Warszawa od dawna nie była w tak dużym kryzysie. "Wojskowi" przegrali cztery ostatnie mecze ligowe - z Jagiellonią, Rakowem, Śląskiem, a ostatnio ze Stalą Mielec. Głównym problemem jest defensywna, która od początku sezonu jest bardzo nieszczelna.

Legia całkiem nieźle radzi sobie na swoim stadionie, ale ma problemy z meczami wyjazdowymi.
Bilans stołecznego klubu to jedna wygrana, dwa remisy i dwie porażki. Pięć punktów w pięciu meczach to bardzo przeciętny wynik. Przełamanie może nastąpić w pucharowym spotkaniu z GKS-em Tychy. Legia przystępuje do zmagań PP dopiero teraz - od 1/16 finału. Zdecydowano, że w tej rundzie wolny los otrzymają cztery drużyny, które reprezentowały Polskę w kwalifikacjach rozgrywek o europejskie puchary, a zatem: Raków Częstochowa, Legia Warszawa, Lech Poznań i Pogoń Szczecin.

Kosta Runjaić, trener Legii Warszawa: - Rozumiem reakcję i rozczarowanie kibiców. To była jedyna możliwa reakcja. Nie mogą zrozumieć, jak mogliśmy przegrać ze Stalą. Gwizdy, krzyki - to jest zrozumiałe. Kibice, cały stadion nie zasłużył na tę porażkę. Kibice znają się na piłce i mają wyczucie. Jednocześnie doceniam gest skandowania mojego nazwiska, ale jestem nim zaskoczony. Będę kontynuować swoją pracę, nie będę karać zespołu. Drużyna potrzebuje wsparcia i zaufania. I mam poczucie, że takie zaufanie jest. Jestem nikim bez drużyny. Tak to bywa w rodzinie, że trzeba pokazać złość, żeby później zacząć od nowa i móc iść ku dobremu.

GKS Tychy z pewnością nie jest faworytem spotkania, ale nie można skreślać I-ligowego zespołu. Trójkolorowi zajmują obecnie 2. miejsce na zapleczu Ekstraklasy. Chyba nikt nie spodziewał się, że Tychy będą walczyć o awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy po tym jak poprzedni sezon zakończył się 13. miejscem.

Dariusz Banasik, trener GKS-u Tychy: - Na co dzień mieszkam w Warszawie, a także cała moja rodzina. W Legii pracowałem przez 12 lat. Przeżyłem tam wiele wspaniałych chwil. Na pewno to będzie dla mnie bardzo ważny mecz, ale jednocześnie trzeba podejść do niego tak, jak do każdego innego. Wiem, że wszyscy żyją tym spotkaniem, całe Tychy nim żyją, ale to jest piłka, to jest futbol i na każdy mecz trzeba się mobilizować, nie tylko teraz. Mam tylko nadzieję, że to będzie wielkie święto piłkarskie

Mecz GKS Tychy - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Transmisja na kanale Polsat Sport. W internecie mecz dzięki aplikacji i stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 w czwartek od godziny 21:00 - zapraszamy!