GKS Tychy

1

Miedź Legnica

2

• Na środku boiska świętują piłkarze Miedzi Legnica, którzy jednak nie byli drużyną lepszą. Sprawiedliwym wynikiem byłby remis jednak to gości zgarniają pełną pulę, czyli 3 punkty. Za uwagę dziękuje Mateusz Godyla, zapraszamy na kolejne spotkania GKS Tychy w Ekstraklasa.net

• Koniec bardzo emocjonującego spotkania.

• Pod bramkę gości wędruje bramkarz GKS Tychy...

• Rzut wolny dla GKS Tychy, sztab szkoleniowy Miedzi domaga się końca meczu.

• Druga żółta kartka dla kapitana gości.

• Dużo nerwowości wywołują te zmiany, ale kolejną z nich wykorzystuje trener gości.

• Taktyczna zmiana, na boisku pojawia się Kajca.

• Żółta kartka dla Babiarza.

• Szaleńcze ataki GKS Tychy i piłkę meczową miał Szczęsny, zbyt lekkim strzał chciał pokonać Bledzewskiego.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 3 minuty.

• Rzut rożny dla Miedzi Legnica, nie spieszy się gościom z jego wykonaniem. Do piłki zmierza najniższy na boisku Garuch.

• Furczyk z rzutu wolnego do Szczęsnego, ten wystawia piłkę do Babiarza, pomocnik GKS bez zastanowienia uderza na bramkę Bledzewskiego. Miał więcej czasu aby dokładniej przymierzyć ...

• Gra wyrównała się, gospodarze opadli już z sił choć nie można odmówić im woli walki. Strata Bizackiego.

• Rzut z autu dla GKS na wysokości pola karnego Miedzi ale piłkarze decydują się na krótkie rozegranie

• Brakuje dobrego ostatniego podania w drużynie gospodarzy, kolejną okazję marnuje Kupczak.

• Miedź Legnica mądrze utrzymuje się przy piłce na połowie rywali. Zieliński dobrze radzi sobie z obrońcami GKS,Garuch dośrodkowuje ale w polu karnym Struskiego brakuje jego kolegów.

• Za faul na Lesiku żółta kartka dla Garucha.

• Strzał z ostrego kąta Szczęsnego pewnie broni Bledzewski.

• GOL !!! !!! !!! 1:2 Jakub Grzegorzewski wyprowadza gości na prowadzenie

• Ożywiła się nieco gra ,zaczęli atakować również piłkarze Miedzi Legnica.

• 1:1 Wyrównującą bramkę zdobywa obrońca GKS Mariusz Masternak, wykorzystuje on dośrodkowanie z rzutu wolnego Furczyka

• Ogromną przewaga GKS Tychy, obrońcy Miedzi ograniczają się do wybijania piłki lub do faulowania. Tym razem rzut wolny za faul na Furczyku.

• Na boisku pojawia się Furczyk, a piłkę z autu wrzucają piłkarze Miedzi Legnica.

• Śpieszy się gospodarzom, próbują doprowadzić do wyrównania na które zasługują ale bezskutecznie.

• Folc zagrywa przed bramkę do Bizackiego, strzał tyskiego pomocnika minimalnie niecelny.

• Rzut wolny z narożnika pola karnego dla GKS, piłkę ustawia Małkowski, jego dośrodkowanie skutecznie wybijane.

• Z boiska schodzi strzelec jedynej bramki, w jego miejsce Orłowski.

• Pierwsza żółta kartka dla zawodnika GKS Tychy

• Strzał Szczęsnego z 16 metrów obok bramki.

• Pięknie obroną tyskiego GKS zakręcił Zakrzewski, odrywa on do Garucha a ten uderza na bramkę Struskiego.

• Za koszulkę pociągany Małkowski, a za dyskusję z sędzią kartkę otrzymuje Feciuch.

• Strzał Babiarza blokowany przez obrońców drużyny gości, kolejne ataki GKS Tychy. Chwilę po tym Szczęsny bliski był pokonania Bledzewskiego, jego strzał minimalnie obok bramki.

• Żółta kartka dla kapitana Miedzi Legnica, Hempela.

• Na boisku pojawił się Garuch.

• Za spalonym Zakrzewski, a kolejną akcję przeprowadza GKS.

• Ostrzeżenie od sędziego otrzymuje Zieliński, kolejne przewinienie to z pewnością żółta karta, a na boisko wraca Nowacki.

• Na murawie leży Nowacki, potrzebna jest interwencja masażysty. Zawodnicy uzupełniają płyny a piłkarz Miedzi Legnica znoszony jest na noszach poza boczną linie boiska.

• Źle piłkę z linii bocznej wrzuca Hempel, przy piłce gospodrze.

• Strzał Grzegorzewskiego z 11 metrów blokuje Odrobiński, chwilę po tym obrońca GKS wybija piłkę na aut.

• Faul Babiarza przerywa grę. Wydaje się, że tą część gry lepiej zaczęli goście, rzut wolny z narożnika boiska, do piłki zmierza Nowacki.

• Przy piłce Odrobiński, żaden z kolegów nie pokazuje mu się do gry, strata piłki.

• Jedna zmiana w zespole gospodarzy, na boisku pojawił się Folc. Miedźdo drugiej połowy przystąpiła bez zmian.

• Początek 2 połowy meczu.

• Na boisku pierwsi pojawiają się piłkarze Miedzi Legnica, chwilę po nich na murawie meldują się piłkarze GKS Tychy. Za moment pocątek drugiej połowy meczu.

• Wynik meczu w tej połowie meczu nie ulegnie zmianie, sędzia kończy pierwszą połowę. Mimo ogromnej przewagi (8:1 w strzałach na bramkę) piłkarze GKS Tychy przegrywają 0:1.

• Daleki wykop Struskiego, piłkę w fatalnym stylu próbuje zagrać Bizacki, a ta wędruje daleko za bramką Bledzewskiego.

• Sędzia dolicza do pierwszej połowy spotkania 1 minutę.

• Pierwsza żółta karta w tym spotkaniu dla Zbigniewa Zakrzewskiego.

• Piękna akcja Bizackiego, to mogłaby być akcja meczu gdyby tylko piłka znalazła się w bramce, a tak nie ma nawet strzału na bramkę.

• Na spalonym gracz Miedzi Nowacki, na boisku leży Sobczak, rzut wolny.

• Sporo fauli i agresywnej gry, typowy mecz walki. Oby drużynom zależy na 3 punktach co widać na boisku.

• Krótko rozegrany rzut rożny przez piłkarzy GKS Tychy, zaskakuje piłkarzy Miedzi, strzał oddaje Masternak.

• Walka Masternaka z Zakrzewskim, fauluje piłkarz Miedzi Legnica, przy piłce tyszanie.

• Gawilk dośrodkowuje w pole karne GKS Tychy, ale pewnie na przed polu interweniuje Struski.

• Kolejna akcje gospodarzy przeprowadzane skrzydłami, ale pewna dziś obrona Miedzi nie pozwala na zbyt wiele.

• Rzut wolny z 40 metrów dla GKS Tychy, piłkę dośrodkowuje Lesik ale z piłką mija się Bizacki.

• Na wątpliwym spalonym Damian Szczęsny.

• Tym razem interwencja sędziego technicznego przy ławce gości, na agresywną grę pozwala sędzia główny z Tarnowa co nie podoba się trenerom.

• GKS Tychy atakuje, prowadzi grę i przeważa, nie przynosi to jednak żadnych rezultatów. Mądra gra piłkarzy z Legnicy.

• Damian Szczęsny z woleja próbował uderzać na bramkę, piłka powędrowała wysoko, wysoko nad bramką.

• Nie cichnie natomiast doping kibiców tyskiego zespołu. Faul na Bizackim i kolejny stały fragment gry ale do bramki Bledzewskiego 45 metrów.

• W odpowiedzi Sobczak, strzał z linii pola karnego i pewna interwencja Bledzewskiego.

• GOL !!! !!! !!! 0:1 Błąd Lesika wykorzystuje Zakrzewski, który głową kieruje piłkę do bramki.

• Tyszanie oddali inicjatywę w tym meczu gościom ale Ci nie potrafią przedrzeć się przez obronę GKS gdzie rządzi Masternak.

• Piotr Mandrysz, trener GKS Tychy uspokajany przez sędziego technicznego. Ten nie zgadza się z decyzją sędziego głównego.

• Kolejny raz próbują swoich sił gospodarze, Bizacki dośrodkowuje w pole karne, po raz kolejny niedokładnie.

• Faul w okolicach środka boiska, na murawie leży Małkowski.

• Drugi korner z rzędu dla GKS, piłkę uderza Kopczyk, zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza gości.

• Aktywny dziś Szczęsny zagrywa w pole karne a piłkę na rzut rożny wybijają obrońcy Miedzi.

• Sobczak z całkiem przypadkowo zagranej piłki uderza na bramkę, Bledzewski nawet nie interweniował.

• GKS Tychy stara się zdobyć przewagę, szarżę Szczęsnego faule powstrzymują obrońcy, rzut wolny z narożnika pola karnego.

• Dośrodkowanie Lesika efektownym szczupakiem starał wykończyć Małkowski, na posterunku znalazł się Bledzewski. Najgroźniejsza akcja jak dotychczas.

• Dużo niedokładności i nieprzemyślanych podań, które nie przynoszą żadnych korzyści, przy piłce tyszanie.

• Szybkie tempo meczu zwalnia piłkarz Miedzi Legnica długo wyrzucając piłkę z autu.

• Nieporozumienie Zasady z bramkarzem i ten piłkę wybija na rzut z autu.

• Pewna interwencja Struskiego, kontratak GKS, Szczęsny nie potrafił jednak dośrodkować w pole karne.

• Zasada dośrodkowuje w pole karne ale piłkę na rzut rożny wybijają gospodarze.

• Faul Masternaka, rzut wolny dla Miedzi z około 35 metrów.

• Ofiarnie walczy Sobczak, goście nie wychodzą z piłką z własnego pola karnego.

• Dużo agresywnej walki o każdą piłkę w środku pola. Na strzał Lesika pozwalają tym razem piłkarze Miedzi Legnica, piłką wędruje z dala od bramki.

• Lepsze wrażenie z początku sprawia GKS Tychy. Podobać mogła się akcja Lesika z Bizackim, dośrodkowanie tego drugiego zostało wybite przez obrońców Miedzi.

• Akcję od linii obronnej konstruują piłkarze GKS, nieskutecznie. Swoją obecność na stadionie zaznaczyli także kibice z Tychów głośnym dopingiem.

• Spotkanie rozpoczęli piłkarze GKS Tychy.

• Sędzia wyprowadza już obie 11 na boisko, za chwilę pierwszy gwizdek pana Pawła Płoskonka w tym meczu.

• Zawodnicy obu drużyn przebywają już od kilku minut na murawie boiska, trwa rozgrzewka. Kibiców śledzących tą relację zapraszam do typowania wyniku spotkania w komentarzach.

• Rezerwowi Miedzi Legnica; Tomasz Laskowski, Marcin Kajca, Dominik Piotrowski, Marcin Garuch, Piotr Kucharzak, Marcin Orłowski i Dawid Grittner.

• Znane są już składy obu drużyn. Na ławce rezerwowej GKS Tychy zasiedli; Michał Kojdecki, Tomasz Balul, Damian Furczyk, Marcin Folc, Kamil Łączek, Mateusz Wawoczny i Daniel Sobas.

• GKS Tychy nie jest w tym pojedynku na straconej pozycji. Warto wspomnieć, że ubiegły sezon tyszanie zakończyli na 3. miejscu w lidze wyprzedzając dzisiejszego rywala aż o 9 punktów. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem GKS Tychy 3:2. Liczymy, że również dzisiaj zobaczymy dużo goli i będziemy świadkami emocjonującego meczu.

• Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście. Zakupieni przez Miedź Legnicę piłkarze powinni być gwarancją sukcesu, ale ostania porażka w PP pokazuje, że drużyna Bogusława Baniaka jest do pokonania. Warunki kontraktu z drużyną negocujuje znany z występów w Zagłebiu Lubin i Wiśle Kraków Wojciech Łobodziński. Dzisiaj jeszcze tego pomocnika nie zobaczymy, a zwycięstwo gością zapewnić ma Zgigniew Zakrzewski.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie. Za 30 minut rozpocznie się najciekawiej zapowiadające się spotkanie na boiskach drugiej ligi. Występujący w roli gospodarza GKS Tychy podejmie dziś Miedź Legnica.