GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Chcą się zrehabilitować

GKS Tychy

2

Podbeskidzie Bielsko-Biała

2

• Koniec meczu! GKS Tychy po przerwie wyszarpało punkt Podbeskidziu Bielsko-Biała, choć przy odrobinie szczęścia goście mogli zgarnąć komplet punktów, ale nie wykorzystali rzutu karnego!

• Zbigniew Dobrynin dolicza 3 minuty.

• Goście próbują. Sędzia dopatrzył się jednak faulu Goncerza.

• Grzegorz Goncerz wchodzi za Kacpra Kostorza.

• Bramkarz nie tylko odbił piłkę po strzale Gruzina, lecz także dobitkę!

• JAŁOCHA BRONI KARNEGO GUGI!

• Jeszcze żółta kartka dla Kowalczyka za ten faul.

• Płacheta przedzierał się lewą stroną i poradził sobie z Kowalczykiem. Ten chciał naparwić swój błąd, ale popełnił kolejny - powalił rywala w "szesnastce". Rzut karny!

• Ajjj. Vojtus ruszył co sił do kapitalnego podania z głębi pola. Poradził sobie z Jończym, ale asekurujący Modelski wybija piłkę na uwolnienie!

• Monterde widział dalekiego wysuniętego Leszczyńskiego i lobem z ok. 30 metrów chciał pokonać bramkarza gości! Piłka wylądowała na górnej siatce tuż za poprzeczką!

• Laga Kowalczyka na wolne pole do Grzeszczyka. Raczej taki był zamysł, ale piłkę przejmuje Oleksy.

• Adrian Rakowski zmienia Michała Rzuchowskiego, strzelca pierwszego gola w tym spotkaniu.

• ale huknął Vojtus! Leszczyński z trudem odbija piłkę do boku!

• Ręka Komora ok. 30 metrów od własnej bramki. Adamczyk ustawia piłkę...

• Dla Biernata do czwarty kartonik w tym sezonie, więc odpocznie w następnej kolejce

• I kolejna kartka dla piłkarza GKS-u. Dla Marcina Biernata.

• Anemiczny strzał Grzeszczyka nie mógł zaskoczyć Leszczyńskiego.

• "Żółtki" dla Jakuba Piątka.

• Za zmęczonego Miłosza Kozaka pojawia się Przemysław Płacheta.

• Świetna centra na dalszy słupek i kolejne niezdecydowane wyjście z bramki Leszczyńskiego! Odbija piłkę pod nogi Adamczyka, który uderzeniem z bliska doprowadza do remisu!

• REMIS! HUBERT ADAMCZYK!!!

• Seria rzutów rożnych dla GKS-u. Teraz po interwencji Sabali.

• ... i świeżo wprowadzony Monterde blokuje strzał Sierpiny. Piłka ląduje w "koszyczku" Jałochy.

• Rzut wolny dla gospodarzy po faulu Modelskiego na Mańce. Zła centra zapoczątkowała groźną kontrę...

• Omar Monterde zmienia Edgara Bernhardta.

• Zdecydowaną główką Tanżyna wybija piłkę z "szesnastki". Kontrę przerwał Rzuchowski, który odzyskał futbolówkę i dał się jeszcze sfaulować.

• Goście chcą szybko wrócić na dwubramkowe prowadzenie. Zyskali rzut rożny, po którym jest jeszcze jeden.

• Zaczęło się od nieudanego wybicia Leszczyńskiego. Grzeszczyk przed polem karnym podaje na prawo do Piątka, ten szerzej do Adamczyka. Wydawało się, że on zwlekał z zagraniem przed bramkę, ale znalazł lukę i płasko wstrzelił wzdłuż linii 5. metra. Kapitan tyszan zdołał wpisać się na listę strzelców uderzeniem z bliska!

• TYSZANIE ŁAPIĄ KONTAKT! ŁUKASZ GRZESZCZYK!!!

• Biernat zdołał lekko trącić piłkę głową i piłka po koźle zmierzała do siatki tuż przy prawym słupku. Leszczyński zdołał jednak obronić!

• Piątek faulowany ok. 30 metrów od bramki Leszczyńskiego przez Rzuchowskiego. Ten powinien uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

• Kostorz ruszył do prostopadłego podania Komora. Ciut za wcześnie - był na spalonym.

• Dobry przechwyt Oleksego na lewej stronie zapoczątkował kontrę Podbeskidzia. Próba "klepki" z Sierpiną okazała się nieudana - kapitan gości zagrał za plecy kolegi.

• Od początku drugiej odsłony przewaga jest po stronie gospodarzy. Sęk w tym, że nie przekłada się ona na sytuacje bramkowe.

• Dobry cross Gugi na lewą stronę do Sierpiny. Ten w pojedynku jeden na jeden z Kowalczykiem "łamie" akcję na prawą nogę, ale jego strzał został zablokowany.

• Zupełnie nieudany strzał Mańki. Chciał "rogalem" posłać piłkę w okienko bramki gości, ale pomylił się dość znacznie.

• Daleki wyrzut z autu Kowalczyka na Vojtusa. Poradził sobie z nimJończy.

• Przerwa w grze. Vojtus ucierpiał w starciu Oleksym.

• Gdyby nie ta interwencja Biernata, to Sabala mógłby znaleźć się sam na sam z Jałochą po podaniu Kostorza. Trzecia bramka "zabiłaby" mecz... A tak "2:0 to niebezpieczny wynik". Czy ta reguła i dzisiaj się sprawdzi?

• Druga połowa rozpoczęta!

• Jakub Piątek będzie grać za Łukasza Bogusławskiego.

• Wracamy na Stadion Miejski w Tychach, gdzie dobiega końca przerwa w meczu GKS-u z Podbeskidziem. Po pierwszych trzech kwadransach goście prowadzą po golach Rzuchowskiego i Kostorza z 44. i 45. minuty.

• +2' Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie prowadzi w Tychach z GKS-em po golach Rzuchowskiego i Kostorza. Duży udział przy obu bramkach miał Kozak

• A JEDNAK! TRAFIENIE KACPRA KOSTORZA ZOSTAŁO UZNANE!

• Kostorz kieruje piłkę do bramki gospodarzy, ale sędzia gola nie uznał - dopatrzył się spalonego, chociaż ostatni piłkę "zagrał" Mańka!

• Kozak zamienił się pozycją z Sierpiną i to był strzał w "dziesiątkę"! A właściwie centra - idealna na głowę Rzuchowskiego, który uderzeniem głową pokonuje Jałochę!

• GOL DLA PODBESKIDZIA! MICHAŁ RZUCHOWSKI!!!

• Bernhardt uderza wysoko nad poprzeczka. Do bramki było ok. 23 metrów.

• Bernhardt centruje w pole karne i radzą sobie goście. Jeszcze do piłki dopadł Bogusławski, ale ten ma mocno rozregulowany celownik. Na usprawiedliwienie może być przewinienie Sabali na nim. Żółta kartka.

• Dobre prostopadłe zagranie Sierpiny do Kostorza blisko linii 16. metra. Ten jednak powalił Biernata i akcja spaliła na panewce.

• Krótkie rozegranie z Gugą, którzy wrzuca na dalszy słupek. Tyszanie sobie poradzili. Próba poprawki dośrodkowania i Komor dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Kolejny pojedynek na prawym skrzydle między Kozakiem a Mańką. Lekko pchnięty skrzydłowy gości pada na murawę i sędzia dyktuje rzut wolny kilka metrów od linii boczjej "szesnastki".

• Mańka z trudem poradził sobie na skrzydle z Kozakiem. Ten ostatni zdołał jakoś przypadkowo zagrać do Bogusławskiego, a ten strzela nad wysoko nad poprzeczką.

• Jałocha na raty łapie piłkę po strzale Kozaka z ok. 25 metrów.

• Wrzutka Kozaka była "trzy razy za". Za wysoka, za mocna i za bardzo przeciągnięta. Jałocha z "piątki" wznawia grę.

• W ostatniej chwili wślizg Mański przerywa groźną akcję Modelskiego. Ten już składał się do centy przed bramkę, ale jest korner dla gości.

• Sabala odbiera piłkę Mańce i podaje na wolne pole do Kostorza. Sędzia zauważył jednak przewinienie Łotysza.

• "Dzieje się!" Najpierw Jałocha z trudem odbija piłkę po atomowym strzale Sierpiny, a kilkanaście sekund Oleksy wybija piłkę na aut tuż sprzed linii bramkowej po "pustym przelocie" Leszczyńskiego!

• Sabala na ofsajdzie.

• Ajjj! Doskonała okazja gospodarzy! Bernhardt ograł na lewej stronie pola karnego Modelskiego i zagrywa z linii końcowej przed bramkę! I Grzszczyk, i Vojtus nie byli w stanie skierować futbolówki z bliska do pustej bramki!

• Kontry nie będzie po (bardzo nieudanym) strzale Kozaka z dystansu. Tym bardziej zagrożenia pod bramką Jałochy.

• Leszczyński łapie piłkę w narożniku pola bramkowego po zagraniu Daniela do rozpędzonego Vojtusa. Jeszcze przypadkowo bramkarz Podbeskidzia został zahaczony przez rywala.

• Gra wznowiona. Kontrę Adamczyka skrzydłem przerwał Guga blisko linii środowej.

• Przerwa w grze. Kozak ucierpiał w starciu; konieczna jest pomoc medyczna.

• Rzut wolny dla tyszan na prawej stronie. Dobra wrzutka Mańki i gwizdek sędziego. Dopatrzył się przewinienia Biernata w walce o górną piłkę.

• Kostorz podłączył się dobrze do akcji ofensywnej po podaniu Kostorza. W walce o pozycję powalił jednak Tanżynę.

• Żółta kartka dla Rzuchowskiego za faul na Biernacie.

• Leszczyński bez wysiłku łapie piłkę po strzale Daniela zza linii 16. metra. Piłka leciała w środek bramki, więc miał znacznie ułatwione zadanie.

• Niezła wrzutka Kozaka na dalszy słupek do wbiegającego Sierpiny. Kowalczyk wybija piłkę poza linię końcową, lecz nie ma rzutu rożnego, a wolny dla gospodarzy - kapitan Podbeskidzia był na spalonym.

• W odpowiedzi na strzały z dystansu decydowali się Sierpina i Sabala. Obie próby zostały zablokowane.

• Teraz Mańka wywalczył piłkę na lewym skrzydle i ruszył do przodu. Nie poradził sobie jednak z Modelskim i Sierpiną.

• Trochę przeciągnięta wrzutka Kowalczyka w pole karne do Vojtusa, ale ten faulował Komora.

• Akcja przyjezdnych z Bielska. Szarżował na lewym skrzydle Łukasz Sierpina, ale jego wrzutka była niedokładna.

• Spotkanie w Tychach właśnie się rozpoczęło!

• Arbitrem spotkania będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi. Pierwszy gwizdek już o 12:45.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Wojciech Fabisiak, Kamil Wiktorski, Roberto Gandara, Przemysław Mystkowski, Przemysław Płacheta, Adrian Rakowski, Grzegorz Goncerz.

• Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Konrad Pipia, Jakub Piątek, Sebastian Steblecki, Jan Biegański, Michał Staniucha, Omar Monterde.

• Podbeskidzie jeszcze nigdy nie przegrało ligowego pojedynku z GKS-em Tychy. Historia starć obu zespołów jest jednak krótka i sięga tylko dwóch poprzednich sezonów. Poprzednio w Tychach po emocjonującym meczu padł wysoki remis 3-3.

• Zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu 10. kolejki 1. ligi. W Tychach miejscowy GKS podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny poniosły porażki w swoich ostatnich ligowych meczach i w małych derbach regionu będą chciały się zrehabilitować.

Przemysław Drewniak

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Arkadiusz Gola

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE. GKS Tychy zagra przed własną publicznością z Podbeskidziem Bielsko-Biała w pierwszym sobotnim spotkaniu 10. kolejki 1 ligi. Obie drużyny poniosły porażki w swoich ostatnich ligowych meczach i w małych derbach regionu będą chciały się zrehabilitować. Początek starcia już o godz. 12:45. Relacja NA ŻYWO z meczu GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała w GOL24.

Mecz GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała ONLINE

Przed rozpoczęciem sezonu GKS i Podbeskidzie były wymieniane w ścisłym gronie kandydatów do walki o awans. I choć na tak wczesnym etapie rozgrywek trudno odmówić im takich ambicji, to w dotychczasowych spotkaniach obie drużyny grały w kratkę i zajmują miejsca w drugiej części tabeli.
Na domiar złego, w swoich poprzednich ligowych meczach solidarnie poniosły porażki - GKS dostał w Bytowie łomot 1-4, a bielszczanie niespodziewanie wypuścili z rąk prowadzenie i przegrali w Niepołomicach 2-3.

W sobotnie popołudnie obie drużyny będą miały okazję na poprawę, ale w Tychach więcej niż o meczu z Podbeskidziem mówiło się ostatnio o... sędziach. Zdaniem trenera Ryszarda Tarasiewicza to ich postawa walnie przyczyniła się do porażki tyszan z Bytovią. - Graliśmy bardzo dobrze, a sędzia zawalił nam mecz. Powinien był podyktować dla nas dwa rzuty karne. Nie można obok tego przejść obojętnie, bo przed nami wiele spotkań, które. będą wyrównane. A okazuje się, że to sędzia może mieć decydujące słowo - mówił w rozmowie z telewizją klubową GKS-u trener Tarasiewicz.

Tyszanie złożyli nawet do PZPN-u odwołanie od kartek, jakie otrzymali w Bytowie Mateusz Grzybek i Dawid Abramowicz. Centrala go jednak oddaliła, a to oznacza, że przeciwko Podbeskidziu GKS zagra bez obu zawodników. Osłabień jest zresztą więcej, bo z powodu kontuzji na boisko nie wyjdą również Kacper Piątek, Nikolas Wróblewski i Piotr Ćwielong.

Kto wygra mecz Fortuna 1 Ligi: GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Podbeskidzie swój ostatni mecz w lidze rozegrało dwa tygodnie temu, bo ze względu na powołania do reprezentacji dla Valerijsa Sabali i Dominika Jończego klub przełożył spotkanie 9. kolejki z ŁKS-em Łódź (rozegra go w najbliższą środę, 19 września). Zamiast starcia o punkty, Górale rozegrali u siebie sparing z Cracovią (2-2). - Na pewno to spotkanie pokazało, że mamy równy skład i możemy korzystać z usług każdego zawodnika. Każdy jest w stanie wejść na boisko i dać zespołowi coś pozytywnego. Teraz szykujemy się do maratonu, będziemy grali praktycznie co trzy dni - podkreśla trener Krzysztof Brede.

Co ciekawe, Podbeskidzie jeszcze nigdy nie przegrało ligowego pojedynku z GKS-em. Historia starć obu zespołów jest jednak krótka i sięga tylko dwóch poprzednich sezonów. Poprzednio w Tychach po emocjonującym meczu padł wysoki remis 3-3.

GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała TRANSMISJA TV

Spotkanie GKS-u Tychy z Podbeskidziem pokaże Polsat Sport. Początek studia o 12:30. Transmisja na żywo od 12:45. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!