Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec spotkania! Cenne trzy punkty zostają w Tychach!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Sandecja stara się walczyć chociaż o honorowego i kontaktowego gola, ale niewiele z tego wychodzi. Tyszanie coraz bliżej celu.

• Piłka w bramce GKS, ale sędzia wcześniej słusznie dopatrzył się spalonego

• Dobra okazja tyszan, ale obrońcy i Cabaj poradzili sobie z zagrożeniem.

• Żółta kartka dla Mójty za faul.

• Nie ma co ryzykować czerwonej kartki, więc Smółka szybko zmieniony przez Flisa.

• Zółtą kartką ukarany Smółka za brzydki faul.

• Zmiana także w GKS. Dzięgielewskiego zmienia Grzybek.

• Margol, który jakiś czas temu był opatrywany nie dokończy jednak spotkania. W jego miejsce Zawiślan. Komplet zmian w zespole Sandecji.

• Po kolejnej wrzutce w pole karne GKS piłkę pewnie łapie Igaz.

• W zupełnie innych nastrojach mogą być dzisiaj tyszanie, dla których z kolei może to być właśnie... trzecie z rzędu zwycięstwo!

• Sandecja nie potrafi sforsować obrony GKS Tychy. Wygląda na to, że zakończy się dzisiaj seria jej trzech zwycięstw z rzędu.

• Tomasz Margol przez chwile opatrywany poza boiskiem, ale już oba zespoły w pełnych składach.

• Niecelny strzał Carnoty, GKS kontroluje sytuację.

• Strzał Mójty z rzutu wolnego wybronił Igaz.

• ... a za Kosiorowskiego wchodzi Szczepański.

• Podwójna zmiana w Sandecji. Za Fałowskiego wchodzi Badaljan...

• Kolejna żółta kartka dla piłkarza Sandecji. Tym razem faulował Kosiorowski.

• Z rzutu wolnego wrzucał Małkowski, ale wybili piłkę obrońcy Sandecji.

• Dwa do zera! Smółka trafia w sytuacji sam na sam!

• Mamy pierwszą żółtą kartkę. Ukarany Bębenek za faul na Lisowskim.

• Wrzutkę Chomiuka w pole karne wyłapuje Cabaj.

• Słabo rozegrany rzut wolny Sandecji i piłkę przejęli tyszanie.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Carnota posyła piłkę nad poprzeczką.

• Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Chomiuk w drugiej połowie zagra w miejsce strzelca bramki, Krajanowskiego.

• Koniec pierwszej połowy. Mądrzej grający GKS Tychy prowadzi z Sandecją 1:0.

• Minuta doliczona.

• Rzut wolny dla GKS. Wrzutka i piłkę wyłapuje Cabaj.

• Sandecja stara się szukać kolejnych szans w strzałach z dystansu, ale uderzenie znowu niecelne.

• Próbowała Sandecja, ale strzał Margola przeszedł nad poprzeczką.

• Dogodna sytuacja dla GKS na podwyższenie, ale Cabaj ratuje Sandecję dobrym wyjściem z bramki w sytuacji sam na sam!

• Trochę chaosu w grze obu zespołów. Mniej ciekawy fragment spotkania.

• W końcu atak Sandecji, ale Mójta się nie popisał i posłał zdecydowanie za mocne podanie w pole karne gospodarzy.

• Czarnecki przechwycił podanie do Smółki i Sandecja wychodzi z kontrą.

• Tyszanie starają się dłużej utrzymywać przy piłce i atakować na połowie rywala. Na razie idzie im to nieźle, chociaż okazji bramkowych nie stwarzają.

• Sandecja w szoku, na razie nie rzuciła się do huraganowych ataków. Jak widać defensywna taktyka gospodarzy nieco zaskoczyła rywali.

• Gooooooooooool! Krajanowski zamienia "jedenastkę" na gola! Sandecja, która do tej pory przeważała, nagle przegrywa i musi gonić wynik!

• Rzut karny dla gospodarzy! Niesamowita zmiana sytuacji boiskowej!

• Napór gości trwa, a pełne ręce roboty ma Igaz. Tym razem zmuszony był wypiąstkować piłkę na kolejny rzut rożny.

• Po kolejnym rzucie rożnym dla Sandecji piłkę wybił z pola karnego Kopczyk. Na razie przewaga w posiadaniu piłki przez gości - miażdżąca.

• Po kolejnym rzucie wolnym dla gości do piąstkowania zmuszony bramkarz GKS. Sandecja ma wyraźną optyczną przewagę.

• Pierwszy korner w spotkaniu. Po wrzutce z rzutu rożnego piłkarzy Sandecji piłka wyszła jednak na aut.

• Rzut wolny dla Sandecji po faulu nieco ponad 30 metrów od bramki tyszan. Po wrzutce wybijają jednak obrońcy.

• Próbowali tyszanie, ale strzał Krajanowskiego zablokowany na granicy pola karnego.

• Piłkarze GKS po raz kolejny uciekają się do faulu, by zatrzymać rywali. Na razie bez kartek.

• Carnota fauluje Bębenka w środku pola. Rzut wolny dla Sandecji.

• Lisowski przed polem karnym odegrał do Carnoty, ale ten uderzył niecelnie.

• Od początku lepsze wrażenie sprawia zespół gości, ale tyszanie dobrze w obronie przecinają kolejne próby Sandecji.

• Pierwsza dobra okazja gości. Tomasz Margol zdecydował się na strzał z linii pola karnego i niewiele się pomylił. Piłka przeszła niewiele obok słupka.

• Od środka Sandecja! Gramy!

• Gospodarze zagrają na zielono-czarno, Sandecja zaś w kompletach w czarno-białe pasy.

• Oba zespoły już na boisku, za chwilę początek spotkania.

• Arbitrem głównym pojedynku w Jaworznie będzie Artur Aluszyk ze Szczecina. Zapraszamy do zabawy w typowanie wyniku spotkania w komentarzach.

• Po zmianie trenera GKS powoli odbija się od dna. Łukasz Kopczyk, kapitan tyszan tonuje jednak nastroje. - Trener uczula nas, że sześć zdobytych punktów w dwóch meczach to za mało. Mobilizuje nas do walki o następne punkty, bo to, że nie jesteśmy już na ostatnim miejscu w tabeli, niczego nie załatwia. Chcemy wydostać się ze strefy spadkowej. Zwycięstwa są więc nam bardzo potrzebne - mówił przed meczem Łukasz Kopczyk.

• ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Rafał Zawiślan, Jozef Čertík, Sebastian Szczepański, Geworg Badaljan, Kamil Słaby.

• Ławka rezerwowych GKS Tychy: Tomasz Balul, Krzysztof Bizacki, Maciej Budka, Damian Szczęsny, Mateusz Grzybek, Artur Flis, Adrian Chomiuk

• Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania 14. kolejki 1. ligi. Grający domowe mecze w Jaworznie GKS Tychy podejmie Sandecję Nowy Sącz, zespół, który wygrał trzy ostatnie mecze.