• Koniec tego jakże nudnego spotkania. 3 punkty po meczu, który mógłby się skończyć po pierwszej połowie, zostają w Łęcznej

• Szymon Matuszek ukarany żółtą kartką za stanie obok wywracającego się o swooje nogi Kamila Oziemczuka.

• Ukarany żółtą kartką Mateusz Żukowski.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

• Na loży prasowej zastanawiamy się, czy piłkarze aby po prostu nie robią nam jakiegoś dobrego kawału odgrywając na boisku dość sporych rozmiarów skeczu kabaretowego. Na boisku nie dzieje się dosłownie nic, sędzia robi dwa razy więcej, czyli jak nietrudno wytrawnemu matematykowi obliczyć - też nic.

• Nudno się zrobiło w Łęcznej. Dużo gry w środku, walki siłowej i bardzo mały skutecznych akcji ofensywnych.

• Ładny strzał Szałachowskiego z rogu pola karnego na krótki słupek po ziemi ale broni Leszczyński.

• Zmiana w Dolcanie. Wiśniowski za Świerblewskiego.

• Brazylijczyk Ricardo opuszcza plac gry, wchodzi młody Tomek Tymosiak.

• Sebastian Szałachowski mija trzech obrońców i z ostrego kąta próbuje zmieścić piłkę w siatce, ale minimalnie się myli!

• Zmiana. Tataj za Piątkowskiego.

• Sędzia Grzegorz Jabłoński z kolei chyba wyjątkowo lubi sobie pogwizdać, toteż swoje hobby z powodzeniem praktykuje dziś na meczu, maltretując nieco widowisko.

• Zawodnicy Dolcanu pomylili adresy. Trafili na mecz piłkarski, zamiast do teatru.

• Zmiana. Kamil Oziemczuk za Macieja Ropiejkę.

• Za coś, co zobaczył tylko sędzia Grzegorz Jabłoński kartką ukarany Marcin Hirsz.

• Parodia, po prostu parodia na stadionie w Łęcznej. Sędzia Jabłoński rzuca kartkami na prawo i lewo dosłownie za nic. Tym razem ofiarą sędziego padł Toshikazu Irie.

• Groźna kontra Dolcanu, ale strzał z prawego rogu pola karnego pewnie broni Prusak.

• Po nieczystym wślizgu żółtą kartką ukarany Grzegorz Wojdyga.

• Rzut karny dla gości po faulu Prusaka, Serek na szczęście naprawia swój błąd i pięknie broni strzał Roberta Chwastka!

• Zmiana w kadrze gospodarzy

• Zawodnicy Dolcanu od środka rozpoczynają drugą połowę spotkania.

• @ Do redaktora: - "Ilu jest kibiców na meczu i jak wygląda gra Benkowskiego? Na stadionie przy Jana Pawła II zasiada dziś około 600 kibiców. Natomiast jeśli chodzi o grę Michała Benkowskiego, dużo akcji przechodzi dziś jego stroną, a obrońca Bogdanki celnie dogrywa piłki do swoich kolegów oraz skutecznie przerywa akcje piłkarzy Dolcanu. Z pewnością można stwierdzić, że Michał Benkowski dobrze radzi sobie w meczu i nie popełnia błędów w grze. Tymczasem zawodnicy gości zameldowali się już na płycie boiska i niebawem sędzia Grzegorz Jabłoński rozpocznie drugą część spotkania.

• Strzał z dystansu kapitana łęcznian - Nikitovicia końcy pierwszą część spotkania.

• Pierwsza połowa meczu zostanie przedłużona o 1 minutę

• Pod koniec pierwszej części obserwujemy wyraźne przyspieszenie tempa meczowego, obie drużyny starają się stwarzać dogodne sytuacje bramkowe. Tymczasem rzut wolny dla gości z około 25 metrów przechodzi obok bramki Sergiusza Prusaka

• Odrazu po wejsciu, za faul taktyczny, żółtą kartką ukarany Piesio

• Na pierwszą zmianę decyduje sie trener Podoliński. Grzegorz Piesio zmienia Koziarę

• Bardzo ostre wejście Midzierskiego w Osolińskiego i rzut wolny dla ząbczanian

• GOL ! Cóż za odpowiedź Dolcanu. Po dośrodkowaniu i niedokładnym wybiciu obrońcy z Łęcznej Zjawiński pakuje piłkę do siatki

• Do piłki podszedł Nikitović, ale przestrzelił.

• Karny dla Bogdanki, faulowany był Ropiejko !

• Kartkę ogląda również Pesir, co spotyka się z dużym protestem ławki rezerwowych gospodarzy, z Piotrem Rzepką na czele

• Żółtko za protesty dla Nikitovicia

• GOOOOOOOL ! Sebastian Szałachowski wymienił szybko piłkę przed polem karnym z Ropiejką, następnie wszedł w pole karne i półgórnym strzałem na dalszy słupek pokonał Leszczyńskiego

• Żółtą kartką za faul ukarany Ropiejko

• Gra nieco się wyrównała i przeniosła w środkową część boiska.

• Kolejna okazja Bogdanki, tym razem strzał Ropiejki otarł się o słupek i mamy rzut rożny.

• GOOOOOOOOL !! Toshikazu Irie znalazł się w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim po doskonałym podaniu Ricardo i pewnie pokonał golkipera Dolcanu. Świetne rozpoczęcie łęcznian!

• Od początku inicjatywę przejęli zawodnicy Bogdanki

• Rozpoczynamy spotkanie

• Zawodnicy gości wystąpią dziś w strojach biało-niebieskich, natomiast gospodarze - w zielono-czarnych.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 10 minut. Zawodnicy udali się już na przedmeczową odprawę.

• Ławka rezerwowych Dolcanu: Humerski, Bazler, Ciesielski, Jakubik, Piesio, Tataj, Wiśniowski.

• Ławka rezerwowych Bogdanki: Paweł Socha, Michał Gamla, Kamil Oziemczuk, Piotr Hermann, Grzegorz Wojdyga, Marcin Kalkowski, Tomasz Tymosiak.

• Witamy na relacji z meczu o mistrzostwo I ligi pomiędzy Bogdanką Łęczna a Dolcanem Ząbki. Zawodnicy intensywnie rozgrzewają się na płycie boiska. W Łęcznej mamy dziś bardzo dobre warunki pogodowe do rozgrywania meczu piłkarskiego - na termometrach około 22 stopni Celcjusza , pogodne, bezchmurne niebo.