• Arifović wchodzi za Niedzielę. Flota próbuje dominować w końcówce i wychodzi im to całkiem nieźle.

• Sołdecki w miejsce Wiązowskiego

• Znów bliski szczęścia był Bodziony, lecz jego lekka podbitka na długi słupek minęła spojenie bramki Prusaka

• Zmiana także w ekipie gości, Śpiączka wchodzi za Olszara

• Na boisku melduje się Michał Paluch, a zmienia on kontuzjowanego Pesira.

• Kolejna okazja Floty, podawał w pole karne Nwaogu, Bodziony dostawił tylko nogę ale strzał wyszedł niecelny. Trzeba przyznać, że Flota prezentuje się lepiej niż miało to miejsce w pierwszej połowie

• Ależ szczęście Bogdanki! Strzał Olszara z 15 metrów odbił się od interweniującego obrońcy i całkowicie zmylił bramkarza gospodarzy, jednak na jego szczęście turlająca się piłka minimalnie minęła słupek!

• Postraszył gospodarzy Arkadiusz Aleksander. Po kontrze został nieupilnowany na prawej stronie boiska i nieatakowany oddał strzał, który o 2 metry minął poprzeczkę bramki Prusaka

• Kartka dla Midzierskiego za nieczysty wślizg na Nwaogu w okolicy narożnika

• Odpowiedź Floty! Bartłomiej Niedziela z rzutu wolnego płaskim strzałem na długi słupek pokonuje Prusaka.

• Żółtko dla Wiązowskiego za ofiarne naprawienie błędu Midzierskiego

• GOOOOL! Stasiak trafia do własnej bramki po mocnym dośrodkowaniu Renusza!

• Pierwszy strzał drugiej części i odrazu celny, lecz w środek bramki, a swoich sił próbował kolejny już raz Renusz

• Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

• W przerwie mamy jedną zmianę w ekipie Floty - boisko opuścił Jasiński, w jego miejsce Opałacz

• Po doliczonej minucie sędzia Rafał Greń zakończył pierwszą część spotkania, w której wyraźnie przeważała Bogdanka i to ona powinna schodzić do szatni z bramkową zaliczką. Liczymy, że druga połowa będzie równie żywa i zobaczymy wkońcu gole. Powracamy za około 15 minut.

• Zasłużona żółta kartka dla Michała Stasiaka za ostre wejście z premedytacją w nogi Michała Renusza. To mogła być nawet czerwona kartka

• Żółta kartka dla Patryka Fryca za zatrzymanie pędzącego Renusza

• Był blisko pokonania własnego bramkarza Marek Niewiada, ale kozłująca piłka minęłą słupek bramki. Chwilę później z rzutu rożnego wprost do koszyczka Kasprzika główkował Renusz

• Strzelał z 20 metrów Krzysztof Bodziony, ale nie wyszedł mu ten strzał. Po tej akcji z kontrą wyszła Bogdanka i byłoby bardzo groźnie, gdyby nie interweniujący obrońca Floty. I dalej, po rzucie rożnym i wybiciu piłki z kotła w polu karnym sprzed szesnastki huknął Nowak, a futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki Kasprzika. Wyraźna dominacja gospodarzy w tych 35 minutach gry

• Ależ okazja! Michał Benkowski skontrował piłkę wrzuconą z rożnego i Kasprzik z wielkim trudem zdołał obronić ten strzał! Bardzo dobra próba gospodarzy jak i bardzo dobra interwencja bramkarza Floty

• Klepka na najwyższym poziomie przed i w polu karnym gości, zakończona niedokładnym przyjęciem na klatkę piersiową kapitana gospodarzy, Veljko Nikitovicia i piłka ostatecznie ląduje w rękach golkipera przyjezdnych. Ta akcja mogła, a nawet musiała się podobać wszystkim obserwatorom spotkania.

• Przedobrzył z siłą Nikitović i od bramki rozpocznie Grzegorz Kasprzik

• Rzut wolny dla Bogdanki przed polem karnym, Niedziela faulował Pesira

• Skrzydłowy Floty wrócił już na plac gry z opatrunkiem w nosie, który lekko krwawił. Kontynuujemy grę

• Na murawie leży wcześniej wspomniany Sebastian Olszar, któy ucierpiał w walce o górną piłkę.

• Przepraszamy za problemy techniczne. Powracając do relacji, mamy 14 minutę i wynik bezbramkowy, obie drużyny miały po jednej okazji na strzelenie gola. Na bramkę Bogdanki uderzał Olszar, jednak zdołał wybić piłkę na rzut rożny Sergiusz Prusak. Chwilę później technicznie strzelał Renusz, jednak minimalnie niecelnie.

• Przepraszamy, mamy chwilowe problemy techniczne. Za chwilę ruszymy z porządną relacją. Na razie bez bramek!

• Początek meczu.

• Zawodnicy zameldowali się już na płycie boiska, niebawem zaczynamy!

• Ławka Floty: Kupczanko, Arifović, Gilewicz, Opałacz, Kieruzel, Śpiączka, Szałek

• Ławka Bogdanki: Socha, Ricardo, Sołdecki, Paluch, Kotowicz, Kusiak, Tymosiak

• Witamy gorąco z chłodnej Łęcznej, gdzie za około 25 minut pierwszy gwizdek sędziego Rafała Grenia rozpocznie mecz 31. kolejki I ligi pomiędzy GKS Bogdanką a Flotą Świnoujście.