Górnik Łęczna

1

ŁKS Łódź

2

• Bohaterem meczu Rafał Kujawa, który najpierw pokonał Prusaka strzałem głową (pomogła poprzeczka), a chwilę później wyprowadził ŁKS na prowadzenie strzałem z ostrego kąta. Później nerwy puściły Pesirowi, ale trudno się dziwić. Bogdanka przegrywa drugi mecz z rzędu na własne życzenie!

• Koniec meczu! ŁKS ma 3 punkty. Wywalczone niemal cudem.

• Niesamowita końcówka w Łęcznej. Piłkarze i miejscowi kibice są bardzo wkurzeni takim obrotem sprawy.

• Damian Serweryn zmienia Kujawę.

• Niedługo pograł Tomas Pesir. Czerwona kartka.

• Gooool po raz drugi! Znów Kujawa, ŁKS wygrywa 2:1! Kto w to uwierzy?

• Gooool! Rafał Kujawa! Ale szczęście ŁKS-u.

• Tomas Pesir zmienia Nildo.

• Adamski zmienia Woźniczkę.

• Dużo lepiej zachował się Ricardinho, którego strzał z dużym trudem wybronił Wyparło. Bogdanka zmarnowała szansę na 2:0.

• Na razie bardzo słaby strzał Mączyńskiego. Takimi uderzeniami goście nie pokonają Prusaka.

• Bartoszewicz ukarany drugą żółtą kartką! Górnik zagra w osłabieniu. Czy ŁKS wykorzysta szansę?

• Miloseski uderza z dystansu wysoko nad bramką.

• Maciej Bykowski ukarany przez sędziego za strzał po gwizdku. Nie opłacało się, mimo że strzelił gola.

• Szarżował na bramkę ŁKS-u Nildo ale został powalony na ziemię. Czy był rzut karny? Gwiazdka nie ma.

• Pierwsza zmiana w ekipie ŁKS-u. Za Golańskiego wchodzi Kubicki.

• Druga żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany Radosław Bartoszewicz.

• Kujawa sam na sam z Prusakiem zupełnie się gubi, traci piłkę i szansa na remis mija.

• Kolejny celny strzał zapisujemy na konto Bogdanki. Tym razem strzelał Dejan Miloseski.

• Nildo uderza z ostrego kąta. Nie miał problemów Wyparło.

• Po rzucie wolnym dla ŁKS, piłkę dostał Bykowski, który huknął bardzo mocno, ale znów niecelnie.

• Odważny strzał Mączyńskiego z ponad 30 metrów. Niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian.

• Pierwsza połowa kończy się kartką dla Pawła Magdonia.

• Doskonała szansa na wyrównanie dla ŁKSu! Golański okiwał Prusaka, ale nie zdołał wbić piłki do pustej bramki!

• Ciągle w ataku groźniejsi są gospodarze.

• Kolejny strzał Nildo na bramkę Bodzio W. Bramkarz ŁKS- ma dziś dość dużo pracy.

• A tymczasem doping rozpoczęli kibice ŁKS-u. Ufff...

• Miloseski wyprowadził GKS na prowadzenie po efektownej akcji Ricardinho. Piłka po strzale Miloseskiego otarał się jeszcze o obrońców ŁKS-u i wpadła do bramki.

• Goool! Dejan Miloseski!

• Dobry strzał Tomasza Nowaka wybronił Wyparło. Mogło być 1:0 dla gospodarzy.

• Niecelne uderzenie Dejana Miloseskiego.

• Dobra akcja Nildo, który zwiódł obrońców i oddał strzał na bramkę Wyparło. Bramkarz ŁKS nie miał problemów z tym strzałem.

• Po uderzeniue Golańskiego piłka dotknęła jeszcze obrońców GKS-u, ale nie zmyliło to Prusaka.

• A kibice Gónika w akcie protestu dziś nie kibicują. Cicho na stadionie. Słychać szkoleniowców obu zespołów.

• Powoli goście przejmują inicjatywę. Kujawa znów miał okazję, ale lepszy od niego Prusak.

• Tym razem Artur Golański uderza już celnie, ale z łatwością broni Sergiusz Prusak

• Pierwszy niezły strzał ełkaesiaków. Kujawa nie trafia w bramkę.

• Mariusz Zasada zmarnował jednak tą okazję trafiają z rzutu wolnego w mur.

• Faul Kujawy w okolicy pola karnego ŁKS-u. Będzie groźnie.

• Na trybunie gości zaczynają pojawiać się fani ŁKS-u.

• Na razie troszkę niedokładności, ale to gospodarze próbują atakować.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jarosława Chmiela. Zaczynają piłkarze Bogdanki.

• ŁKS ma dziś szansę odskoczyć rywalom, bo przegrał z Flotą Świniujście Piast Gliwice. Podbeskidzie wieczorem zagra ciężki mecz z GieKSą.

• ŁKS zagra dziś mocno osłabiony, bez pięciu podstawowych piłkarzy.

• Lider pierwszej ligi przyjeżdża dziś do Łęcznej na mecz z będącą w dobrej formie na wiosnę Bogdanką. W ostatnim meczu GKS przegrał w Katowicach 2:4, głównie za sprawą dziurawej defensywy. W ataku było dużo lepiej.