Górnik Łęczna 1 - 2 Okocimski KS Brzesko

1

Okocimski KS Brzesko

2

• Koniec meczu. Kompromitacja łęcznian. Dziękujemy za śledzenie relacji.

• GOL. GOL DLA OKOCIMSKIEGO. OGAR CHWILĘ PO WEJŚCIU NA BOISKO, PO DOŚRODKOWANIU TRAFIA I OKS WYCHODZI NA PROWADZENIE.

• Valentin Jeriomenko zmienia Piotra Darmochwała

• Cisza w naszych komentarzach spowodowana jest poziomem gry w ostatnich kilku minutach. Ten mecz napewno nie będzie długo wspominany przez zawodników obu drużyn

• Bella 5 minut ! Bella 5 minut ! Krzyczał przed momentem Krzysztof Łętocha. Szykuje nam się druga zmiana w ekipie "Piwoszy"

• Pyciak za Szałęgę

• Kiks Urbańskiego, ale Mandrysz nie przewidział takiego zakończenia akcji i futbolówka w rękach Mieczkowskiego

• Kamil Oziemczuk strzela... nad trybuną ! Oby piłka nie trafiła w nadjeżdżający samochód, bo Kamil będzie miał spore problemy po meczu :)

• Mecz w Łęcznej wyraźnie stracił tempo. Do głosu powróciła Bogdanka, ale jej ataki rozbijane są przed polem karnym przez podopiecznych Krzysztofa Łętochy

• Żółtko dla Wojcieszyńskiego za ostre wejście w nogi Wojdygi

• W odpowiedzi Dawid Sołdecki, który został właśnie zmieniony przez Roberta Mandrysza.

• Strzał Marcina Szałęgi przechodzi wysoko nad poprzeczką. Okocimski gra o wiele pewniejszą piłkę, niż miało to miejsce w pierwszej połowie meczu.

• Michał Zuber zastępuje Sebastiana Szałachowskiego

• Sam na sam z Prusakiem wychodził Zaniewski, ale arbiter odgwizdał spalonego

• Lewą stroną nieskutecznie przedzierał się Midzierski, następnie po odbiorze strzał kapitana Bogdanki, Veljko Nikitovicia, blokują obrońcy Okocimskiego.

• Przed świetną szansą Oziemczuk, ale zamiast strzelać na bramkę niepotrzebnie podaje piłkę do Nikitovicia.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania

• Koniec pierwszej połowy.

• I połowa przedłużona będzie o 2 minuty.

• Po zamieszaniu w polu karnym piłka wbita trafiła do Oziemczuka, ten główką w pole karne, a Ropiejko blisko drugiego trafienia. Wpadł jednak niefortunnie w bramkarza gości, a sędzia przerwał grę.

• Krótko trwające oblężenie bramki Mieczkowskiego, którego finałem był zablokowany strzał Szałachowskiego.

• Ale groźnie zrobiło się pod bramką brzeszczan! Najpierw wrzutka Ropiejki do Szałachowskiego, ale ten nie poradził sobie z obrońcami, a potem sam na sam Pesir zablokowany przez obrońcę w tak nieudolny sposób, że ten omal nie wbił piłki do własnej bramki!

• GOOOL! Wrzutka z prawej strony, i źle upilnowany Wojciech Wojcieszyński z główki obok bezradnego Prusaka.

• Sebastian Szałachowski po ziemi z dystansu, ale niecelnie.

• Nudno zrobiło się na stadionie w Łęcznej. Dużo gry w środku, wszystkie ataki rozbijają obrońcy, tak z jednej, jak i z drugiej strony.

• Ożywili się nieco zawodnicy Okocimskiego. Zaczęli odważniej atakować bramkę Sergiusza Prusaka.

• Ropiejko sam na sam z bramkarzem, ale na spalonym.

• Poprzeczka! Ależ kuriozum w Łęcznej! W wyprowadzeniu akcji Łęcznian przeszkodził... sędzia, co wykorzystali brzeszczanie i po kontrze i wrzutce ze skraju boiska z głowy uderzał Zaniewski.

• Piłkarze Bogdanki klepią sobie jak z dziećmi. Niesamowicie dużo miejsca mają Łęcznianie i świetnie to wykorzystują, jednak bez następnej korzyści bramkowej.

• Słupek! Przed sytuacją z rzutu rożnego Maciej Ropiejko. Piękny wolej!

• Piłkarze z Łęcznej prowadzą grę, a wszelaki zapędy ofensywne brzeszczan są rozbijane przez obronę gospodarzy.

• Piękna akcja zawodników Bogdanki i blisko kolejnej bramki. Długa piłka do Ropiejki, ten efektownie piętą do Oziemczuka, który odegrał sam na sam Ropiejce. Ten ostatni w ostatniej chwili powstrzymany przez Mieczkowskiego.

• Bogdanka w natarciu. To już trzeci rzut rożny dla gospodarzy.

• Zagranie główką między dwóch obrońców Pesira, Ropiejko wychodzi sam na sam z bramkarzem, mija go i po profesorsku z ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Maciej Ropiejko!!

• Póki co możemy zaobserwować na boisku lekką przewagę gości.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy. Wykonawcą Veljko Nikitović. Niebezpieczeństwo zażegnane przez Piwoszy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i tym samym początek zawodów w Łęcznej. Rozpoczynają zawodnicy Okocimskiego.

• Na stadionie w Łęcznej zgromadziło się około tysiąca sympatyków futbolu. Brak przyjezdnych z Brzeska.

• Zawodnicy obu drużyn już przygotowują się do wyjścia na mecz. Sędzia gwizdkiem wezwał do stawienia się przy tunelu prowadzącym na płytę boiska.

• Zawodnicy Okocimskiego już na płycie boiska w rozgrzewce.

• Zawodnicy Bogdanki wyszli na rozgrzewkę.

• Ławka rezerwowych gości: Aleksander Kozioł, Przemysław Bella, Rafał Cegliński, Valentin Jeromienko, Tomasz Ogar, Paweł Pyciak, Mateusz Pawłowski

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Paweł Socha, Robert Mandrysz, Michał Zuber, Michał Gamla, Michael Łukasiewicz, Toshikazu Irie, Tomasz Tymosiak

• Witamy na relacji meczu 2. kolejki o mistrzostwo 1. ligi pomiędzy GKS Bogdanka, a Okocimskim Brzesko. Zawodnicy są jeszcze w szatniach przed rozgrzewką, na płycie boiska są jedynie przygotowujący się do występów performerzy z Zina Freestyle Football. Niebo zachmurzone, jest dość chłodno. Oby był to gorący pojedynek.